Разгадайте ми един сън -жени с банани в ръцете ме викат

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Разгадайте ми един сън -жени с банани в ръцете ме викат

Мнениеот S_Milenska » 29 Дек 2014, 13:18

Много интересни сънища, аз изобщо не вярвам на сънищата, защото сънувам големи психарии и често сънувам неща, които са ме впечатлили. Тази нощ сънувах, че съм с приятелки на заведение и то в някакво китайско-корейско такова, имаше едни младежи, които обикаляха и ядяха и пият с нас. Едната се влюби в единия и изведнъж, като излизахме от заведението, аз си слагах блуза с незнайно защо пришит сутиен на улицата, а зад гърба ми вече се бяха строили корееца с няква неговоподобна да се женят, че дори и снимки си правиха, а отсреща се виеше хоро на българска сватба! Помня, че ядах салата, след това звънна телефона и се събудих, през цялото време се чувствах сякаш не съм на място и исках да си ходя отдавна! :lol: :lol: :lol: Най-основната част беше докато ядяхме, а сватбите бяха много набързо хахахахах :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Разгадайте ми един сън -жени с банани в ръцете ме викат

Мнениеот Rali_hr » 29 Дек 2014, 13:23

Добре,а като сънуваш нещо лошо и какво, така или иначе не можеш да го предотвратиш, както и с нещото добро, защо тогава изобщо да се тълкуват сънищата? Този на Ивайло с бананите си е интересен и забавен, но по принцип... ? :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Разгадайте ми един сън -жени с банани в ръцете ме викат

Мнениеот Буба Мара » 17 Апр 2018, 16:35

Кога ли ще ми се присъни на мен как се опитвам да завия крушката в кухнята и изведнъж на прозореца чука съседа и предлага той да ми я завърти.. крушката де :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта