Имат ли място бащите в родилна зала?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Имат ли място бащите в родилна зала?

Мнениеот rabotnata pchela » 05 Фев 2015, 18:21

Мъжът ми присъства на раждането, беше голям майтап, той беше толкова уверен, а аз мрънках, че искам вече да се свършва а лекарката се смееше до нас :) Бяхме големи сладури :)))
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Имат ли място бащите в родилна зала?

Мнениеот Pipilota » 06 Фев 2015, 10:35

rabotnata pchela написа:Мъжът ми присъства на раждането, беше голям майтап, той беше толкова уверен, а аз мрънках, че искам вече да се свършва а лекарката се смееше до нас :) Бяхме големи сладури :)))

Аз не бих си пуснала мъжа там, той пък какъвто е паникьосан! Добре че мъжете не раждат, че само ще припадат там. :lol: :lol: :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Имат ли място бащите в родилна зала?

Мнениеот Rali_hr » 09 Фев 2015, 13:42

Мисля, че там нямат никакво място бащите, раждането не е красива гледка, въпреки че предвещава най-голямата радост ;)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Имат ли място бащите в родилна зала?

Мнениеот Mon_ton » 15 Сеп 2015, 10:17

Милото се натискаше да идва, но аз му отказах категорично, радвам се, че не беше там. :)))
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Имат ли място бащите в родилна зала?

Мнениеот Pipilota » 15 Сеп 2015, 10:46

Mon_ton написа:Милото се натискаше да идва, но аз му отказах категорично, радвам се, че не беше там. :)))

И аз не подкрепям да е там, по-добре да си стои някъде и да се възмущава и да се чуди какво се случва :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Имат ли място бащите в родилна зала?

Мнениеот rabotnata pchela » 13 Окт 2015, 09:58

Pipilota написа:
rabotnata pchela написа:Мъжът ми присъства на раждането, беше голям майтап, той беше толкова уверен, а аз мрънках, че искам вече да се свършва а лекарката се смееше до нас :) Бяхме големи сладури :)))

Аз не бих си пуснала мъжа там, той пък какъвто е паникьосан! Добре че мъжете не раждат, че само ще припадат там. :lol: :lol: :lol:

Да, странно беше и аз сякаш другия път не бих го пуснала хаха ;)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Имат ли място бащите в родилна зала?

Мнениеот MerryPop » 13 Окт 2015, 11:13

Аз по-скоро бих се чувствала неудобно да присъства, а вие си представете ако ражда повече от една жена... то каква картинка ще е... всяка с мъжа си... :lol: :lol:
MerryPop
 
Мнения: 271
Регистриран на: 04 Юни 2014, 12:20

Re: Имат ли място бащите в родилна зала?

Мнениеот Anka » 13 Окт 2015, 12:06

MerryPop написа:Аз по-скоро бих се чувствала неудобно да присъства, а вие си представете ако ражда повече от една жена... то каква картинка ще е... всяка с мъжа си... :lol: :lol:

Наистина ще е странно за гледане, а и наистина неудобно, но не са ли в отделни стаи тези, които биват придружавани?
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Имат ли място бащите в родилна зала?

Мнениеот Lili_pili » 13 Окт 2015, 21:15

Туко що говорих с една приятелка, която ще ражда след няколко дни в Германия. Каза, че бащат априсъства на раждането, докато не дойде момента с излизането на бебето, когато се местят в друга зала. Иначе е нетолъчно там да помага и подкрепя жената. :) какво лошо?
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Имат ли място бащите в родилна зала?

Мнениеот sofi_black » 15 Окт 2015, 12:17

Lili_pili написа:Туко що говорих с една приятелка, която ще ражда след няколко дни в Германия. Каза, че бащат априсъства на раждането, докато не дойде момента с излизането на бебето, когато се местят в друга зала. Иначе е нетолъчно там да помага и подкрепя жената. :) какво лошо?

Ако това е ок за жената, разбира се, че няма лошо, но да присъства на излизането няма да е най-приятното според мен!
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта