С лазер ли могат да се премахват спукани капиляри от лицето?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

С лазер ли могат да се премахват спукани капиляри от лицето?

Мнениеот zheleva212 » 14 Фев 2014, 16:14

От известно време насам забелязвам, че започнаха да се появяват по лицето, но най-вече по деколтето ми червени петънца, вероятно спукани капиляри.

Преди години ми се беше появило само едно такова петънце на скулата и стоя повече от година, може би, преди да изчезне. Сега отново виждам, че се появяват, но не искам да ги чакам толкова дълго докато изчезнат.

Забелязвам, че се появяват най-често на лицето ми, след като съм тормозила някоя пъпчица. На деколтето не ми излизат пъпчици, но пък за сметка на това, отново се появяват тези спукани капиляри.

Чудех се единственият изход от тази ситуация, лазерната терапия ли е? Надявам се, че не, тъй като тези терапии с лазер не са особено евтини, а до колкото съм чела в интернет са необходими няколко процедури, за да изчезнат напълно спуканите капиляри!

Дали има продукт, който да действа, поне за идните топли дни да изглеждаме добре, нали така?
Можете ли да ми предложите някаква алтернатива на лазера, с които да махна спуканите капиляри?
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: С лазер ли могат да се премахват спукани капиляри от лиц

Мнениеот zheleva212 » 14 Фев 2014, 16:19

Дали пък не е от възрастта ми, обикновено зная, че се появяват тъмни петънца, като лунички, а не капиляри?
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: С лазер ли могат да се премахват спукани капиляри от лиц

Мнениеот draga.mihova » 14 Фев 2014, 16:23

И аз не съм първа младост, да си призная :oops: , но тези петънца, възрастовите се появяват най-често от слънцето, поне при мен е така :?
draga.mihova
 
Мнения: 226
Регистриран на: 10 Дек 2013, 12:24

Re: С лазер ли могат да се премахват спукани капиляри от лиц

Мнениеот mimeto90 » 14 Фев 2014, 16:27

При някои хора капилярите са по-слаби или отслабват с времето, заради това се и пукат. Чувала съм за Детралекс, като вариант, но той няма да премахне вече спуканите капиляри, според мен, а само ще ограничи появата на нови.
Аз лично не съм го ползвала, приятелка, която имаше подобен проблем го пиеше, ако не се лъжа имаше и такъв крем, но не го откривам :P
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: С лазер ли могат да се премахват спукани капиляри от лиц

Мнениеот nadiii » 12 Мар 2014, 16:33

Лазерната терапия не мисля, че е толкова непоносимо скъпа, там зависи от големината на зоната, броя капиляри и т.н. Аз бих проверила.
Аватар
nadiii
 
Мнения: 50
Регистриран на: 11 Мар 2014, 11:37

Re: С лазер ли могат да се премахват спукани капиляри от лиц

Мнениеот dejavu » 13 Мар 2014, 13:52

nadiii написа:Лазерната терапия не мисля, че е толкова непоносимо скъпа, там зависи от големината на зоната, броя капиляри и т.н. Аз бих проверила.

Мисля, че с една процедура не биха се повлияли капилярите, заради това по-скоро би излезнала наистина скъпа процедурата и както ти каза, заради големината на заната, която ще се третира ;)
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: С лазер ли могат да се премахват спукани капиляри от лицето?

Мнениеот sofi_black » 05 Авг 2016, 16:53

Могат да се премахнат капилярите, има си специален уред за това, но като цена нямам представа колко излиза.
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: С лазер ли могат да се премахват спукани капиляри от лицето?

Мнениеот Вики{} » 15 Яну 2019, 15:00

Има сега един гел, който рекламират за тези капилярчета - Coupeliac gel. Върши чудесна работа.
Аватар
Вики{}
 
Мнения: 65
Регистриран на: 13 Дек 2018, 11:04


Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта