Какво би ви харесало повече - гривна или часовник?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Какво би ви харесало повече - гривна или часовник?

Мнениеот m.vulev » 17 Фев 2014, 13:58

Привет!След седмица с годеницата ми имаме годишнина и се двоумя за подаръка й между гривна и часовник!

Мисля, че би се зарадвала и на двете бижута, тъй като няма много ежедневни гривни, а тази която набелязах е, хем елегантна, хем не чак толкова официална.

Реших да се допитам до дамите или пък може някой кавалер с несполучлив опит за подарък също да даде съвет! ;)

Часовникът, от друга страна, също е елегантен, съвсем не е груб, а и е практичен подарък, не е нужно да търси половин час телефона си в необятната дамска чанта, за да разбере, че закъснява! :evil:

Хайде, дами, кавалери, който желае, според вас, кой е по-предпочитаният подарък и кое би се харесало повече – гривна или часовник? :roll:
m.vulev
 
Мнения: 182
Регистриран на: 16 Дек 2013, 13:11

Re: Какво би ви харесало повече - гривна или часовник?

Мнениеот Ginger » 17 Фев 2014, 14:05

Бих се зарадвала и на двете, особено ако е от любим човек! Часовник, зная че не е добре да се подарява (в смисъл, че изтича времето - едва ли не), но не мисля, че някой вярва в такива измишльотини.
Има много красиви часовник гривни, но зависи каква работи, понеже могат да бъдат и доста неудобни! ;)
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Какво би ви харесало повече - гривна или часовник?

Мнениеот renito » 17 Фев 2014, 16:32

Едно красиво бижу винаги е подходящ подарък, независимо дали ще е обеци, гривна, колие. Тъй като вече тие годеница, предполагам за пръстени няма какво да говорим. Но между гривна и часовник аз бих предпочела гривна:)
Аватар
renito
 
Мнения: 50
Регистриран на: 06 Фев 2014, 10:47

Re: Какво би ви харесало повече - гривна или часовник?

Мнениеот Vassilena » 17 Фев 2014, 16:38

Часовниците са много добър избор, но скъпите часовници са в пъти по-скъпи от гривните. За гривните - имаме много по-голям избор и можем ежедневно да ги сменяме.
Vassilena
 
Мнения: 3
Регистриран на: 17 Фев 2014, 16:06

Re: Какво би ви харесало повече - гривна или часовник?

Мнениеот m.vulev » 20 Фев 2014, 14:04

Vassilena написа:Часовниците са много добър избор, но скъпите часовници са в пъти по-скъпи от гривните. За гривните - имаме много по-голям избор и можем ежедневно да ги сменяме.

Избрал съм горе-долу равностойни по цена бижута, все още съм много разколебан, не държа да е ужасно скъпо, а да изглежда добре ;)
m.vulev
 
Мнения: 182
Регистриран на: 16 Дек 2013, 13:11

Re: Какво би ви харесало повече - гривна или часовник?

Мнениеот Monika_Spasova » 19 Юли 2016, 14:56

Аз съм привърженичка на часовниците, много ги харесвам, за мен лично това е най-стилния аксесоар, а особено ако имаме няколко, подходящи с различно облекло, гривните са напълно излишни.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Какво би ви харесало повече - гривна или часовник?

Мнениеот red_eyes » 19 Юли 2016, 17:30

Не нося часовници и винаги бих предпочела гривна. За мен са по-стилни от часовниците с техните дебели верижки.
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Какво би ви харесало повече - гривна или часовник?

Мнениеот Kremiliya » 20 Юли 2016, 14:11

red_eyes написа:Не нося часовници и винаги бих предпочела гривна. За мен са по-стилни от часовниците с техните дебели верижки.

При толкова много различни размери часовници, от къде реши, че не са стилни?! :) Има часовници, които носят звездите, а сега не били стилни..
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Какво би ви харесало повече - гривна или часовник?

Мнениеот Pipilota » 20 Юли 2016, 15:11

Определено съм ЗА часовника, много стилен аксесоар, който трябва всяка дама да има! Последните години им се върна славата на часовниците, като неизменна част от визията на една жена. Докато с гривните сякаш не е такова положението и се избират по-екстравагантни хендмейд модели.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Какво би ви харесало повече - гривна или часовник?

Мнениеот kauda » 20 Юли 2016, 15:39

Не мисля, че може да се направи избор между двете неща. :) Аз обичам да нося и гривна и часовници и не бих могла да избера кое ми харесва повече и кое по-малко.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Следваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта