Качествени обувки за джогинг?

Бягане, упражнения у дома, поддържане на формата, аеробика, плуване, кардио тренировки, други спортове

Качествени обувки за джогинг?

Мнениеот red_eyes » 17 Фев 2014, 14:37

Да не кажа всяка, но през ден сутрин ходя да бягам на стадиона, но настилката е асфалт, който ми съсипва коленете, тъй като обувките, които използвам не са от най-качествените и не са предназначени за джогинг!

Усещам когато бягам по-дълго или два поредни дни, че напрежението в коленете ми идва повече, от колкото мога да понеса!

От там стигнах до идеята, че имам нужда от качествени обувки за джогинг, :idea: но не зная на коя марка и какви характеристики трябва да имат.

Сестра ми живее в чужбина и ми каза, че си е купила един модел на Найк, но не зная дали го има в България. Държа, като ще давам много пари за качествени обувки за джогинг, то те да са ми точно, да са удобни и да ми харесват, затова не мога да поръчам на нея! :idea:

Можете ли да ми препоръчате някакъв модел обувки, които са предназначени за джогинг и пазят ставите, :!: ако сте изпробвали – още по-добре!
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Качествени обувки за джогинг?

Мнениеот mangusta » 17 Фев 2014, 14:45

Преди години си бях си купила на АСИКС и все още ги ползвам като теб - през ден ходя да тичам, но са като нови, не са мръднали въобще. Много добре поемат ударите в земята, чрез Гел ;)
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: Качествени обувки за джогинг?

Мнениеот Лош Холестерол 007 » 28 Яну 2020, 14:17

Препоръчвам Nike. С такива съм вече втора година и не са мръднали, макар че почти всеки ден пробягвам с тях по 5-6 километра.
Аватар
Лош Холестерол 007
 
Мнения: 394
Регистриран на: 20 Авг 2019, 15:48


Назад към Фитнес и кардио активност

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта