Къде ще прекараме отпуската това лято?

Културно - исторически, градски, селски, планински, спа и балнеотуризъм.
Мнения, препоръки и коментари

Къде ще прекараме отпуската това лято?

Мнениеот sofi_black » 19 Фев 2014, 12:00

От както времето се стопли нямам търпение да дойде момента, в който ще събера багажа и ще отпраша, я на море, я на планина, за да оползотворя по най-добрият начин отпуската си това лято! :mrgreen:

Мислих си, дали някои друг е мислил по този въпрос и дали вече е направил резервацията си в хотел или за бунгала? :?
Миналата година бяхме ходили на хотел в Обзор, който беше 4 звезди, но за паричките, които платихме, въобще не беше зле, ;) апартамента, храната (тъй като бяхме на all inclusive), а и плажа не беше далеч!

Тази година, обаче виждам ,че са вдигнали рязко цените там и се чудя, къде да прекараме отпуската си това лято?! :roll:

Споделяйте някои добри оферти, ако са ви изскочили, дори да става въпрос и за септември, :idea: тогава не само, че слънцето не е така жестоко, но и цените са по-поносими! :idea: Само мисълта, че зная къде ще прекарам отпуската си това лято ме държи на положение!
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Къде ще прекараме отпуската това лято?

Мнениеот zheleva212 » 19 Фев 2014, 12:15

Ние предпочитаме бунгалата, миналата година бяха ремонтирани и беше наистина хубаво, разбира се има и на много места, където обстановката е като от преди 20 год. :?
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: Къде ще прекараме отпуската това лято?

Мнениеот pepa1974 » 20 Фев 2014, 19:34

sofi_black написа:От както времето се стопли нямам търпение да дойде момента, в който ще събера багажа и ще отпраша, я на море, я на планина, за да оползотворя по най-добрият начин отпуската си това лято! :mrgreen:

Мислих си, дали някои друг е мислил по този въпрос и дали вече е направил резервацията си в хотел или за бунгала? :?
Миналата година бяхме ходили на хотел в Обзор, който беше 4 звезди, но за паричките, които платихме, въобще не беше зле, ;) апартамента, храната (тъй като бяхме на all inclusive), а и плажа не беше далеч!

Тази година, обаче виждам ,че са вдигнали рязко цените там и се чудя, къде да прекараме отпуската си това лято?! :roll:

Споделяйте някои добри оферти, ако са ви изскочили, дори да става въпрос и за септември, :idea: тогава не само, че слънцето не е така жестоко, но и цените са по-поносими! :idea: Само мисълта, че зная къде ще прекарам отпуската си това лято ме държи на положение!

Навсякъде драстично са качени цените, дори и на най-добрите оферти! Може би, защото и храната поскъпна драстично :(
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: Къде ще прекараме отпуската това лято?

Мнениеот nadiii » 15 Мар 2014, 14:35

Бунгалата са добра идея, особено ако са новички и в добро състояние, дават ти самостоятелност и са близо до природата. :)
Аватар
nadiii
 
Мнения: 50
Регистриран на: 11 Мар 2014, 11:37

Re: Къде ще прекараме отпуската това лято?

Мнениеот pepa1974 » 21 Мар 2014, 19:36

nadiii написа:Бунгалата са добра идея, особено ако са новички и в добро състояние, дават ти самостоятелност и са близо до природата. :)

Чудех се, колко ли излиза едно бунгало на....Малдивите? :lol:
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: Къде ще прекараме отпуската това лято?

Мнениеот Локумът » 04 Май 2017, 12:48

Почнахте ли да мислите за лятната ваканция? Тази година мисля от рано да резервирам, защото все се чудя в последния момент кога и къде да отидем,искам да имам осигурена и гарантирана почивка. Притеснява ме само, че времето може да се промени във всеки един момент и да съжаля, че съм дал доста пари.
Все пак препоръчайте готино място по морето. :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Къде ще прекараме отпуската това лято?

Мнениеот Lollipop » 04 Май 2017, 15:56

И аз започнах да обмислям лятната ни почивка, не знам какво да правим... мисля тази година да ходим на бунгало.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Къде ще прекараме отпуската това лято?

Мнениеот vanusha » 04 Май 2017, 17:59

мисля за Китен, не съм избрала място, но никога не съм ходила, а знам,ч е емного хубаво там. Тази година съм се насочила на там, макар че не знам дали детето ще иска да ходим заедно на море.. от скоро говори за самостоятелни почивки, ако не е с мен, най-вероятно ще пропусна лятната ваканция на море.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Къде ще прекараме отпуската това лято?

Мнениеот Kremiliya » 05 Май 2017, 09:51

В Китен е много красиво, не мога да ти препоръчам нищо, ние ходим обикновено по стаи, а не в големи хотели, защото е много скъпо.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Къде ще прекараме отпуската това лято?

Мнениеот Paladin » 05 Май 2017, 12:30

Аз ходя само на Слънчев бряг, защото е подходящо за хора на моята възраст (аз съм на 22). :mrgreen:
Paladin
 
Мнения: 109
Регистриран на: 19 Апр 2017, 09:33

Следваща

Назад към Почивки и екскурзии в България и чужбина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта