Премахване на забраната за еднополовите бракове!

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Премахване на забраната за еднополовите бракове!

Мнениеот nushi.kisyova » 19 Фев 2014, 14:07

Надявам се тук да има интелигентни хора, които няма да обиждат, а ще дадат своето мнение. Точно заради това пускам в този форум темата.

Смятате ли, че еднополовите бракове трябва да бъдат узаконени и забраната за тях да падне?

От една страна с премахването на забраната, би могло в България по този начин да се повиши процента на бракуваните двойки. :idea: От друга, всяка двойка иска да има дете, :!: :!: така ще може да се повиши процента на осиновените и/или родени деца, което пак е добре! :!:

Защо тогава, все още съществува забраната за еднополовите бракове? :?

Разбирам, че с узаконяването на еднополовите бракове няма да се премахне съществуването на хомофобия, но може би хората биха били по-толерантни?
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Re: Премахване на забраната за еднополовите бракове!

Мнениеот maminka » 19 Фев 2014, 14:11

Не мисля, че биха станали по-толерантни, напротив, мисля, че ще се озлобят повече!

От друга страна дори и да се повиши раждаемостта или останат по-малко деца в домовете, мислиш ли, че биха израснали психически здрави тези деца, май е по-добре да си останат в домовете, така ли излиза? :(
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Премахване на забраната за еднополовите бракове!

Мнениеот plam4oo » 19 Фев 2014, 14:20

maminka написа:Не мисля, че биха станали по-толерантни, напротив, мисля, че ще се озлобят повече!

От друга страна дори и да се повиши раждаемостта или останат по-малко деца в домовете, мислиш ли, че биха израснали психически здрави тези деца, май е по-добре да си останат в домовете, така ли излиза? :(


Какво те кара да си мислиш, че децата израстнали в хомосексуални двойки ще израстнат с психически разстройства. Според мен това са пълни глупости. Мисля, че ако се позволят подобни бракове това ще подри по един или друг начин живота в България.

п.п. Все пак тези деца са израстнали и са се развили като такива личности, и най-важното в случая е, че са израстнали в хетеросексуални семейства, трябва ли да започнем да си мисли, че проблема е в тях, а не в децата?
plam4oo
 
Мнения: 2
Регистриран на: 19 Фев 2014, 14:18

Re: Премахване на забраната за еднополовите бракове!

Мнениеот Mr.Eko » 28 Фев 2014, 12:46

plam4oo написа:
maminka написа:Не мисля, че биха станали по-толерантни, напротив, мисля, че ще се озлобят повече!

От друга страна дори и да се повиши раждаемостта или останат по-малко деца в домовете, мислиш ли, че биха израснали психически здрави тези деца, май е по-добре да си останат в домовете, така ли излиза? :(


Какво те кара да си мислиш, че децата израстнали в хомосексуални двойки ще израстнат с психически разстройства. Според мен това са пълни глупости. Мисля, че ако се позволят подобни бракове това ще подри по един или друг начин живота в България.

п.п. Все пак тези деца са израстнали и са се развили като такива личности, и най-важното в случая е, че са израстнали в хетеросексуални семейства, трябва ли да започнем да си мисли, че проблема е в тях, а не в децата?

Не разбрах какво точно имаш предвид, plam4oo, но и аз предполагам, че биха имали подобен проблем, най-малко заради подигравките, които ще отнесе в училище в една по-късна възраст :(
Mr.Eko
 
Мнения: 79
Регистриран на: 06 Ное 2013, 12:14

Re: Премахване на забраната за еднополовите бракове!

Мнениеот rabotnata pchela » 27 Ное 2014, 12:56

Какви са тези еднополови бракове?! Абсурдно е просто, нали си има природа и начин на живот, който Всевишния е определил, когато започнат да се размножават еднополово - тогава да се женят. А за осиновявания и дете да расте в такава среда е ненормално, гнусно и глупаво! Не може да представяш на детето извратен модел на живот :!:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Премахване на забраната за еднополовите бракове!

Мнениеот Kremiliya » 28 Ное 2014, 17:10

Звучи ми абсурдно тази история, надявам се, че никога няма да се случи така, че да ги разрешат еднополовите бракове! :mrgreen:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Премахване на забраната за еднополовите бракове!

Мнениеот rabotnata pchela » 21 Ное 2017, 13:48

Kremiliya написа:Звучи ми абсурдно тази история, надявам се, че никога няма да се случи така, че да ги разрешат еднополовите бракове! :mrgreen:

Съгласна съм, нека да си живеят както си искат, ама чак пък вече и седнем да ги узаконяваме. Омръзна ми от тая лезбийщина и обратното, което се прокрадват в наши дни. Толкова ненужно е, че ням ана къде повече.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Премахване на забраната за еднополовите бракове!

Мнениеот Jully » 22 Ное 2017, 12:25

Не бих се съгласила да го легализират това, децата ни да живеят в още по-сбъркан свят.. нека всеки в личния си живот прави каквото си иска, но това не трябва да се натрапва и да се позволява от обществото.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Премахване на забраната за еднополовите бракове!

Мнениеот S_Milenska » 13 Дек 2017, 12:25

В един момент ще се махнат забраните и ще можем да се женим и с домашните си любимци. Църквата няма да успее дълго време да се противопотавя, а това е бъдещето на връзките, няма как да не паднат тези забрани и без друго всички правтя каквото искат, а сватбата е една формалност и един купон.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Премахване на забраната за еднополовите бракове!

Мнениеот Kremiliya » 14 Дек 2017, 13:14

Само се чудят каква глупости да измислят, сега пък еднополови бракове, макар че за това се говори отдавна. Жалко много, че такива неща се опитват да ги наложат като правило, но не това е семейството. Те нека да съжителстват, но защо това трябва да се определя и позволява от закона?
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Следваща

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта