Мит ли са евтините зъболекарски услуги?

Re: Мит ли са евтините зъболекарски услуги?

Мнениеот silver933 » 14 Ное 2014, 16:09

За първи път чувам,че има такива услуги,това наистина може да е от полза, в действителност хич не е евтино да си лекуваш зъбите, определено не е по джоба на повечето хора, а тази опция за студентите е супер, едно,че те лекуват за символични цени,второ,че бъдещите специалисти си имат на кого да тренират, ако резултатите са добри това може да бъде определено само като плюс. :D
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Мит ли са евтините зъболекарски услуги?

Мнениеот ramimni » 14 Ное 2014, 16:16

silver933 написа:За първи път чувам,че има такива услуги,това наистина може да е от полза, в действителност хич не е евтино да си лекуваш зъбите, определено не е по джоба на повечето хора, а тази опция за студентите е супер, едно,че те лекуват за символични цени,второ,че бъдещите специалисти си имат на кого да тренират, ако резултатите са добри това може да бъде определено само като плюс. :D

След последната млада зъболекарка, при която бях, направо ме е страх да си помисля, какво ли става с пациентите на студентите. Вярно, че там са под по-голям контрол, ама тази душичка дето ми прави пломбата, все едно й беше за пръв път, ако бях отишла при студент, предполагам, че по-добре би се справил! Дано излизат по-добри специалисти, ама това е втори млад стоматолог, при когото ходя и резултатът е все по-лош!
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Мит ли са евтините зъболекарски услуги?

Мнениеот silver933 » 14 Ное 2014, 16:18

ramimni написа:
silver933 написа:За първи път чувам,че има такива услуги,това наистина може да е от полза, в действителност хич не е евтино да си лекуваш зъбите, определено не е по джоба на повечето хора, а тази опция за студентите е супер, едно,че те лекуват за символични цени,второ,че бъдещите специалисти си имат на кого да тренират, ако резултатите са добри това може да бъде определено само като плюс. :D

След последната млада зъболекарка, при която бях, направо ме е страх да си помисля, какво ли става с пациентите на студентите. Вярно, че там са под по-голям контрол, ама тази душичка дето ми прави пломбата, все едно й беше за пръв път, ако бях отишла при студент, предполагам, че по-добре би се справил! Дано излизат по-добри специалисти, ама това е втори млад стоматолог, при когото ходя и резултатът е все по-лош!


Предполагам,че се дължи на това, че в този случай отговорността е само на техните плещи,не е както в училище, нормално да са по-изплашени,но всяко начало е трудно, жалко,че в такива професии началото минава през нечие здраве :lol:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Мит ли са евтините зъболекарски услуги?

Мнениеот lori68d » 15 Ное 2014, 00:13

Отивате във факултета по дентална медицина до военна поликлиника и питате някой студент.Има зали в които лекуват само отделни проблеми като вадене,кариеси и др.Всеки който и да попитате и обясните проблема ще ви насочи правилно.Отидох,питах и ме започнаха.Вече съм почти към края ,изтърпях болките от ваденето,нищо страшно.Цените са приемливи за всеки.Само трябва постоянство и желание.Оставям и тел. който иска да се свърже с мен 0879 216 920 да му обясня.Успех ;-)
lori68d
 
Мнения: 5
Регистриран на: 29 Сеп 2014, 18:19

Re: Мит ли са евтините зъболекарски услуги?

Мнениеот lori68d » 15 Ное 2014, 00:18

Тел. ми е 0879 216 920.Ще помогна на всеки,който се интересува.
lori68d
 
Мнения: 5
Регистриран на: 29 Сеп 2014, 18:19

Re: Мит ли са евтините зъболекарски услуги?

Мнениеот stella.todorova » 25 Окт 2016, 15:21

Студент стажант 6 курс. За контакт - 0889888690
stella.todorova
 
Мнения: 1
Регистриран на: 25 Окт 2016, 15:20

Re: Мит ли са евтините зъболекарски услуги?

Мнениеот kalinka-kuku » 29 Дек 2016, 13:15

Лошо няма човек да се възползва, особено, ако няма парички за специалист, а зъболекарите вземат доста скъпо, а по такъв начин, много по-евтино могат да се излекуват проблемите, а и винаги има някой там, който има вече практиката и знанията и може да даде акъл!
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Мит ли са евтините зъболекарски услуги?

Мнениеот Локумът » 29 Дек 2016, 14:43

много хора се опасяват, че като са още студенти и ще ги "окапазят",ама нали и те трябва да се научат, преди да станат специалисти! Какво лошо има - нищо, а и ако проблемите не са сериозни, ще им е от голяма полза.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Мит ли са евтините зъболекарски услуги?

Мнениеот red_eyes » 29 Дек 2016, 14:59

Добре, в София или там, където има такива студенти, ще се оправят хората, ами другите? А и зависи какво трябва да се оправя, по-сложните неща естествено повече пари струват. Но оправянето на един кариес не е чак толкова скъпо. Стига да работи със здравната каса зъболекарят.
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Мит ли са евтините зъболекарски услуги?

Мнениеот dinkog » 29 Дек 2016, 15:28

red_eyes написа:Добре, в София или там, където има такива студенти, ще се оправят хората, ами другите? А и зависи какво трябва да се оправя, по-сложните неща естествено повече пари струват. Но оправянето на един кариес не е чак толкова скъпо. Стига да работи със здравната каса зъболекарят.
Ми то става въпрос за коронки, за всичко, пулпит или какво ли още такова.като имаш нужда.. намираш начин. Може да отидеш дори в медицинския и да питаш, все ще има някой, който има нужда от пациент. :mrgreen:
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

ПредишнаСледваща

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани със стоматологични заболявания

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта