Какви ампули за растеж на коса използвате?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Какви ампули за растеж на коса използвате?

Мнениеот nushi.kisyova » 20 Фев 2014, 15:07

От известно време нямам търпение косата ми да избои, мажа я с какви ли не неща, но не иска и точка по въпроса!

Последно в продължение на месец се мажех с Тривитаминол, едно от маслата на Икаров, яйце, ракия, така спя цяла нощ сутринта я мия и вечерта – отново мажа! Наистина порасна доста в рамките на този месец, обаче след като спрях процедурата, рязко спря и растежа, така 3 месеца не беше помръднала.

Сега реших да започна с ампули, които не са така агресивни, като тази маска, но и преди съм пробвала и не бях очарована от ефекта им!

Вие използвате ли ампули за растеж и какви? :? Последният път, в който проверих в няколко различни магазина имаше фито, с екстракти от плацента и т.н.
Кои от ампулите за растеж и подхранване действат наистина?
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Re: Какви ампули за растеж на коса използвате?

Мнениеот dessiblond » 20 Фев 2014, 15:10

Преди доста време си смених марката на боята и косата ми започна да капе много, тогава си взех точно от тези Фито ампулите, освен че спряха косопада, като че ли повлияха и на растежа. Всъщност като се замисля, точно тогава я бях подстила доста, може би и заради това е пораснала изведнъж :roll:
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Какви ампули за растеж на коса използвате?

Мнениеот Anka » 21 Яну 2015, 15:54

Аз използвам ампули витамин D за косата ми :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Какви ампули за растеж на коса използвате?

Мнениеот nadqta » 22 Яну 2015, 14:18

Anka написа:Аз използвам ампули витамин D за косата ми :)

Има ли такива, аз търсих скоро и никъде не намерих, както и вит. Е, но преди съм ползвала някакви ампули, но не дадоха кой знае какъв ефект, от тогава реших, че няма никакъв смисъл!
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Какви ампули за растеж на коса използвате?

Мнениеот Kremiliya » 22 Яну 2015, 15:12

Аз също не съм виждала такива ампули, аз използвам хининова вода, има я в аптеките ;)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Какви ампули за растеж на коса използвате?

Мнениеот penny » 13 Май 2015, 13:08

Ампулите най-често са си за подхранване, а отделно за растеж може и да има, а Kremiliya как ще да не знаеш, че има такива, всичките тези, които са с извлек от плацента, например, са си точно такива!
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Какви ампули за растеж на коса използвате?

Мнениеот Anka » 25 Май 2015, 18:13

penny написа:Ампулите най-често са си за подхранване, а отделно за растеж може и да има, а Kremiliya как ще да не знаеш, че има такива, всичките тези, които са с извлек от плацента, например, са си точно такива!

:shock: :shock: :shock: Смятай за какви глупости използват плацентата :Р
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Какви ампули за растеж на коса използвате?

Мнениеот LaCoquine » 26 Май 2015, 13:42

Anka написа:
penny написа:Ампулите най-често са си за подхранване, а отделно за растеж може и да има, а Kremiliya как ще да не знаеш, че има такива, всичките тези, които са с извлек от плацента, например, са си точно такива!

:shock: :shock: :shock: Смятай за какви глупости използват плацентата :Р

Човешката не зная в колко от случаите влиза в употреба, но агнешките, май това се правят :roll:
LaCoquine
 
Мнения: 291
Регистриран на: 10 Юли 2014, 14:58

Re: Какви ампули за растеж на коса използвате?

Мнениеот kauda » 26 Май 2015, 15:42

Не знаех и аз, че се използват такива неща за ампулите за растеж. А нали имаше някакъв конски витамин много популярен за маски за коса?
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Какви ампули за растеж на коса използвате?

Мнениеот rabotnata pchela » 27 Май 2015, 10:34

Тривитамол ли как се нарича не знам.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Следваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта