Виртуална изневяра – счита ли се?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Виртуална изневяра – счита ли се?

Мнениеот rose_92 » 16 Фев 2017, 00:40

В началото на връзката ни с моя приятел бях намерила стари съобщения в скайп в бившата му...Липсвала му и не знам си какво. Отделно разбрах, че сигурно 2 години след това още продължавала да му звъни - ей така да го питала как е. :-| Е много ясно, че не ми стана приятна и винаги съм се съмнявала в него дали ме лъже. Оттогава не съм намирала нищо ама може и да трие нещата, знам ли. Тази уж отдавна вече не го търсела - дано да е така.
На мен пък отскоро един колега почна да ми пише и да ме закача, даже си позволява и мръсотии да ми пише и да ме кани на срещи. Аз не съм такава и ясно му показах, че това няма как да стане, защото съм обвързана (на него това явно не му пречи), но въпреки това той упорства и така по-деликатно пак си продължава като явно се надява да се поддам. Случвало ми се е когато моят приятел ме е ядосвал, да влизам в един сайт за запознанства, в който имам регистация от много години, но вече не влизам там като цяло..И може би го правя, за да прочета една мила дума или комплимент по-скоро, а не с цел изневяра, защото честно казано моят приятел не умее да си изразява чувствата и да прави комплименти, а на мен това ми липсва..То затова хората изневеряват ама и да му обясняваш - не вдява. Въпреки това не бих му изневерила.
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Виртуална изневяра – счита ли се?

Мнениеот borkova » 16 Фев 2017, 10:18

Винаги има причина да започнеш да си пишеш с някого, да изневериш, да направиш друго нещо. Значи не си доволен, нещо ти липсва, не се чувстваш щастлив в момента. Лошото е, че вместо да се поговори с партньора и да се опитат и двете страни да променят положението, често мълчим и правим точно обратното. Когато няма усилие, желание или не срещаме разбиране от другия, има ли смисъл да продължаваме?
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Re: Виртуална изневяра – счита ли се?

Мнениеот Monika_Spasova » 16 Фев 2017, 13:10

Според мен малко са хората, които почват да си пишат с някой с цел изневяра, по-скоро искат да си поговорят с някой различен, да чуят някоя добра дума. Близките ни забравят как да ни ухажват, след като вече са с нас и това ни подставя в много грозно и тъпо положение, да се молим и надяваме на милите думи на някой друг.
А и от друга страна, много често разговорите вкъщи не са пълноценни, просто в прав текст често ни казват, че това, което ни вълнува е глупост. И така се появява някой, който се интересува от това, което ни тежи и става тя една...
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Виртуална изневяра – счита ли се?

Мнениеот Petq.pet » 16 Фев 2017, 14:53

И стават белите :grin: ! Но е факт, че от там се тръгва. Никой не е светец, въпросът е докъде можеш да стигнеш.
Petq.pet
 
Мнения: 59
Регистриран на: 24 Окт 2016, 14:18

Re: Виртуална изневяра – счита ли се?

Мнениеот fawla » 16 Фев 2017, 14:55

Докъдето те бутне половинката ти, тва е! Никой не изневерява, щото иска, а защото някой не му дава това, от което се нуждае.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Виртуална изневяра – счита ли се?

Мнениеот Monika_Spasova » 23 Фев 2017, 15:02

Ткаа е много жени са наистина ужасни, постоянно търсят кусури на мъжете си, карат им се, мъжете също не са цвете за мирисане, забравят за грижите и интимността, за романтиката и приемат жената за даденост, всичко омръзва и всеки търси развлечение и .. белята станала.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Виртуална изневяра – счита ли се?

Мнениеот roksana » 01 Мар 2017, 00:16

Да ама пострадалия никога не мисли, че е предизвикал с нещо това поведение на партньора. И после никой не си признава грешките. Което усложнява нещата.
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Виртуална изневяра – счита ли се?

Мнениеот Elica » 05 Мар 2017, 09:07

roksana написа:Да ама пострадалия никога не мисли, че е предизвикал с нещо това поведение на партньора. И после никой не си признава грешките. Което усложнява нещата.

Е, м ного ясно, ако някой осъзнава, че прави грешки, той няма да ги прави по принцип :mrgreen:
Но и след като някой е кръшнал се подразбира, че всъщност той самия е виновника.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Виртуална изневяра – счита ли се?

Мнениеот rabotnata pchela » 11 Мар 2017, 11:26

Моята връзка е тръгнала от интернет и аз много добре разбирам важността му. Айде,да си пишеш с някой как да е, много зависи и разговорите какви са, колко време са продължили и т.н. :)) Общо взето не бих ревнувала за нещо толкова малко, но ако това е системно си е място за притеснение, така тръгват много любови. Не трябва да се пренебрегва само, защото не е било на живо.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Виртуална изневяра – счита ли се?

Мнениеот kikimoraa » 25 Сеп 2017, 15:12

Изневярата я има навсякъде. Няма там, че нямало моногамни, че не знам си какво си. Самия факт, че се интересуваш от друга жена, а това време не го отделяш на твоята е достатъчно, за да е показателно за случилото се между вас. Разбирам тези отношения да са били много преди вие да се съберете, да кажеш, че се сърди напразно. Но тук има реална изневяра, това, че не се е стигнало до секс, не знаич, че ти не си я наранил. КОй би се радвал,ако любимия му човек прекарва часове с други хора, вместо с любимия си? Ами ако ти не обръщаш внимание на гаджето си, за да си сприятели, обидно ли е - да.. Същото си направил и сега.
kikimoraa
 
Мнения: 255
Регистриран на: 26 Мар 2017, 11:03

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron