Какво да правя с кухненския робот?!

Забавни моменти, необичайни, полезни и интересни факти,хитрини и въпроси, навиците при хранене, празници и традиции.

Re: Какво да правя с кухненския робот?!

Мнениеот Mon_ton » 05 Юни 2015, 12:22

Сега мисля, че покрай бебето ще ми е от голяма полза, харесала съм си този някой ползвал ли го е? http://www.technopolis.bg/bg/Kitchen-ro ... 1/p/826625
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Какво да правя с кухненския робот?!

Мнениеот Krum » 20 Юли 2015, 16:42

Изглежа обещаващ аз като цяло съм почитател на такива известни марки така че вземай :)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Какво да правя с кухненския робот?!

Мнениеот Локумът » 04 Авг 2015, 16:24

Rali_hr написа:Никога не съм имала кухненски робот, но много искам да имам. Вярно ли е толкова непотребна вещ?

Ми то от теб зависи, ако не искаш да я използваш :)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Какво да правя с кухненския робот?!

Мнениеот Грохот » 04 Авг 2015, 16:49

Локумът написа:
Rali_hr написа:Никога не съм имала кухненски робот, но много искам да имам. Вярно ли е толкова непотребна вещ?

Ми то от теб зависи, ако не искаш да я използваш :)

Повече време отнема цапотенето и миенето, отколкото да си нарежеш лука на ръка, а за другите неща, като трошенето на ядки или подобни, смятам, че могат да се намерят варианти, с пасатора например :idea:
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Какво да правя с кухненския робот?!

Мнениеот Pipilota » 05 Авг 2015, 06:29

:shock: Как с пасатора ще си натрошиш ядки?! :shock: :shock: :shock:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Какво да правя с кухненския робот?!

Мнениеот S_Milenska » 05 Авг 2015, 09:48

Никога не съм имала робот и затова толкова много искам и аз, но наистина дали ше го изполвам или просто ще стои?!
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Какво да правя с кухненския робот?!

Мнениеот BeenieGal » 05 Авг 2015, 10:15

S_Milenska написа:Никога не съм имала робот и затова толкова много искам и аз, но наистина дали ше го изполвам или просто ще стои?!

Прегледай нещата, които се предлагат като функции и си прецени колко от тях правиш в ежедневието си, аз например никога не бих си купила такова нещо, а и колкото ме мързи да мия разни нещаа... :|
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Какво да правя с кухненския робот?!

Мнениеот miron » 05 Авг 2015, 10:55

Имам, ползвам го главно зимата - режа си зелето с него, така да мразя да режа зеле, а той ме отменя. Ползвам го и за ядки - смилат се много лесно. Рендосвам кашкавал, режа на тънко краставици, използвам го за картофи, за пръчки. Не се ми е чак толквоа трудно, най-трудно се мие часта със сокоизтисквачката, ама нея не я ползвам толкова.
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Какво да правя с кухненския робот?!

Мнениеот Локумът » 14 Авг 2015, 13:19

Не знам що ви е толкова трудно миенето, при положение, че ако тръгнете да стържите кашкавал, то ще изхабите сумати енергия в стъргането и накрая пак ще имате да миете, ква е разликата, дали ще миете купа и ренде на робота, или същите отделно?!
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Какво да правя с кухненския робот?!

Мнениеот Harmony » 18 Авг 2015, 15:00

miron написа:Имам, ползвам го главно зимата - режа си зелето с него, така да мразя да режа зеле, а той ме отменя. Ползвам го и за ядки - смилат се много лесно. Рендосвам кашкавал, режа на тънко краставици, използвам го за картофи, за пръчки. Не се ми е чак толквоа трудно, най-трудно се мие часта със сокоизтисквачката, ама нея не я ползвам толкова.

Наистина има доста неща, които може да свърши вместо теб и е удобство, когато правиш няколко неща едновременно, ама мисля, че и в по-разумна покупка бих могла да ги вложа тези пари :idea:
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

ПредишнаСледваща

Назад към Гювеч

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron