Забавни моменти, необичайни, полезни и интересни факти,хитрини и въпроси, навиците при хранене, празници и традиции.
Правила на форума
Добави отговор

Re: Какво да правя с кухненския робот?!

09 Май 2018, 15:31

Ако човек обича да готви такъв помощник ще му е от полза, но ако готвенето се простира до това да си опържи яйца или да си сготви ориз и картофи, не е нужно да се влагат пари в уреда.

Re: Какво да правя с кухненския робот?!

20 Дек 2018, 16:40

Много неща - смес за кекс или мъфене, фреш, смути, смилане на ядки на брашно. С чопъра може да наситним подправки, месо или лук.

Re: Какво да правя с кухненския робот?!

09 Яну 2019, 12:46

Аз не го ползвам за много неща, но блендера се ползва ежедневно за смутита. Обожавам такива закуски.

Re: Какво да правя с кухненския робот?!

05 Фев 2019, 10:43

Все по-често го ползвам, буквално преоткривам функциите му - вече го оставям и да ми бърка смесите за кекс илби мъфини. На принципа на миксера, но в голямата купа. Ползвам му чопъра, за да ми нареже подправки или да накълца зеленчуци на ситно.За смутита, за приготвяне на хумус.

Re: Какво да правя с кухненския робот?!

21 Фев 2019, 22:13

Без тази машинкя не зная как въобще ще живия. Кълцам в него всичко за което се сетите, моркове, краставици, зеле, картофи , лук и т.н

Re: Какво да правя с кухненския робот?!

30 Апр 2019, 12:04

Ооо, откакто пък имам и дете, робота се ползва почти ежедневно. Било то за тесто, смутита, пюрета, нарязване, накълцване, настъргване. Много съм доволна.

Re: Какво да правя с кухненския робот?!

13 Май 2019, 15:09

Ооо, понякога се чудя как някой се колебае какво да прави с робота си. Почти всичко може да се направи с него. На моят му се спира токът от използване :mrgreen:
Стържа зеленчуци, сирена, кашкавал, тесто меси, бърка кексова смес, смутита прави...

Re: Какво да правя с кухненския робот?!

22 Окт 2022, 21:25

Като цяло зависи от самия кухненски робот. Ако е от стандартните може да се мелят ядки, кайма, да се разбиват кремови и какво ли още не свързано с подготовката. Има и модели, които освен това предлагат цялостно готвене, но те са и по-скъпи.
Добави отговор
Отиди на страница: 1, 2, 3, 4, 5, 6