Да научим френски не само в леглото!

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Да научим френски не само в леглото!

Мнениеот Loreyn » 06 Мар 2014, 13:52

Здравейтееее!

Решила съм се да уча езика на любовта, но действителният, а не за този в леглото!! :lol:
Като за начало реших да започна сама да се занимавам, тъй като има достатъчно самоучители в интернет :idea: , за да давам допълнително пари за курсове по френски!
Ще се зарадвам много ако намеря тук съмишленици и да обменим опит за помагала и учебници!

Реших се на това, тъй като осъзнавам, че не мога да стоя без да се занимавам с нещо (за разлика от повечето майки, които по цял ден „гледат детето” и нямат време за друго) имам нужда да раздвижвам мозъка си (и устата, от части :D ) и реших да го направя с френски!

Някога в училище съм започвала да уча френски, но това не означава, че съм стигала до някъде, заради това сега всичко от начало!
На заинтересованите мога да пусна имената на учебниците и френските граматики, които съм награбила!
Така и така сме на темата, я си кажете, на кой от двата „френски езика” предпочитате да общувате? :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Loreyn
 
Мнения: 212
Регистриран на: 07 Ное 2013, 14:35

Re: Да научим френски не само в леглото!

Мнениеот Ginger » 06 Мар 2014, 14:05

На прага на изперкването съм, всеки момент чакам да родя, но бебешора не иска да излиза и си търся само занимания, за съжаление няма да мога да го започна и довърша сега, но малко като поотрасне с удоволствие.
Винаги съм искала да говоря френски, ще ми отнеме доста време да го проговоря де, но важно е началото!
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Да научим френски не само в леглото!

Мнениеот Kremiliya » 09 Дек 2014, 14:03

Е като имате училищната основа не изглежда невъзможно :))) Успех!
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Да научим френски не само в леглото!

Мнениеот LaCoquine » 09 Дек 2014, 14:34

Ами май френския не е от езиците, които се учат така лесно, а за проговаряне още по-труден ми изглежда. С моя приятелка преди известно време се записахме на френски, ама ми адски трудно просто :oops: :|
LaCoquine
 
Мнения: 291
Регистриран на: 10 Юли 2014, 14:58

Re: Да научим френски не само в леглото!

Мнениеот maminka » 11 Дек 2014, 14:58

С езиците е доста относително, в повечето случаи на хората, които им се отдават езици не е абсолютни никакъв проблем, ако ще да е и някой от скандинавските, източните китайски, японски, въобще не ги слагам! :D
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Да научим френски не само в леглото!

Мнениеот Kremiliya » 11 Дек 2014, 15:26

Е наистина има хора, на които им се отдава, другите колкото и да се мъчат не могат и дума да завържат. Аз съм от втория вид, разбирам и т.н. но не мога да говоря. :)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Да научим френски не само в леглото!

Мнениеот Lollipop » 28 Яну 2015, 11:44

Никога не съм го харесвала този език, може би защото е труден за говорене и не ме кефи просто. :roll:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Да научим френски не само в леглото!

Мнениеот Tinki » 30 Яну 2015, 17:36

езикът е страхотен, но съвсем не е от лесните наистина. Самоучители едва ли биха помогнали,за това си трябват интензивни курсове и много говорене.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Да научим френски не само в леглото!

Мнениеот donni » 30 Яну 2015, 17:40

Преди 4 месеца започнах курсове и съм доста доволна преподавателката е готина, както и групата, в която съм, а и само 3-ма човека сме и това допълнително ни улеснява ;) Наистина си заслужава!
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Да научим френски не само в леглото!

Мнениеот Krum » 30 Яну 2015, 18:47

Много сексапилен език, ако си намеря някоя дама, която да ми говори на френски направо ще ѝ дам и сърдето и душата си :)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30


Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта