Играете ли настолни игри със семейството?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Играете ли настолни игри със семейството?

Мнениеот mamina » 26 Яну 2017, 13:29

Като беше по-малко детето играехме, винаги ни караше да му угаждаме на акъла. Не се сърди, човече, домино, някаква игра с рицари и зарчета, какво ли не беше. Сега няма желание, не знам дали и като предложа ще се съгласи.
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Играете ли настолни игри със семейството?

Мнениеот Malina » 26 Яну 2017, 16:09

mamina написа:Като беше по-малко детето играехме, винаги ни караше да му угаждаме на акъла. Не се сърди, човече, домино, някаква игра с рицари и зарчета, какво ли не беше. Сега няма желание, не знам дали и като предложа ще се съгласи.

Вземи игра по-подходяща за него, например скрабъл, монополи, някои игри с карти вече подходящо за по-големи.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Играете ли настолни игри със семейството?

Мнениеот iwoni » 26 Яну 2017, 23:07

Имаме приятелско семейство, което имат 15-годишен син и редовно си организират такива вечери с игри. Иначе не могат да се видят и да прекаат повече време заедно, ако не си направят график :smile: .
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Играете ли настолни игри със семейството?

Мнениеот Malina » 17 Май 2017, 10:53

iwoni написа:Имаме приятелско семейство, което имат 15-годишен син и редовно си организират такива вечери с игри. Иначе не могат да се видят и да прекаат повече време заедно, ако не си направят график :smile: .

Малко е тъжно, че се налага да се виждат по график, но поне е хубаво, че се сещат да организират виждането си, защото много родители, не стига, че нямат време, но и желание нямат да прекарат няколко момента с децата си.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Играете ли настолни игри със семейството?

Мнениеот Pipilota » 12 Юли 2017, 14:34

Свалихме си някакво приложенеи на телефоните където танцуваш и имитираш разни танци. Сега това е последната мания у нас. Голения свали на всички телефони и лудницата е пълна. Не е точно настолна игра, но е в графа сенейно забавление
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Играете ли настолни игри със семейството?

Мнениеот Yunona » 12 Юли 2017, 14:45

Когато сме заедно, играем :)
Едно време обичахме "Не се сърди човече" и "Дама", после "Микадо". След това дойде ред на шаха, на скрабъла, на "Монополи"-то.
И на карти играем, но по-рядко.
Обичам тези семейни вечери, щастлива съм, когато ги има.
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Играете ли настолни игри със семейството?

Мнениеот Локумът » 12 Юли 2017, 15:30

Като няха малки играехме повече и по-различни. Сега играем белот или бридж. :)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Играете ли настолни игри със семейството?

Мнениеот mix_twix » 13 Юли 2017, 10:02

Локумът написа:Като няха малки играехме повече и по-различни. Сега играем белот или бридж. :)

И аз съм почитател най-вече на картите, у нас много играехме с родителите ми, почти всяка седмица си имахме такъв Белот ден, нацепвахме се да играем. :mrgreen:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Играете ли настолни игри със семейството?

Мнениеот Локумът » 14 Юли 2017, 11:01

mix_twix написа:
Локумът написа:Като няха малки играехме повече и по-различни. Сега играем белот или бридж. :)

И аз съм почитател най-вече на картите, у нас много играехме с родителите ми, почти всяка седмица си имахме такъв Белот ден, нацепвахме се да играем. :mrgreen:

Да, задължително. настолните игри като монополи и подобни никога не съм ги харесвал, но на карти обичам да играя и вкъщи често има сложено тесте на масата. Дори и когато някой от малките иска да говорим нещо, удряме едно сантасе, за да изглежда разговора непринуден, и все пак да си зададем важните езици.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Играете ли настолни игри със семейството?

Мнениеот Monika_Spasova » 21 Юли 2017, 13:44

Никога не съм играла с моето семейство на каквото и да е било. НИкога не сме се опитвали да създадем близост помежду си.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта