Играете ли настолни игри със семейството?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Играете ли настолни игри със семейството?

Мнениеот sofi_black » 07 Мар 2014, 14:30

Напоследък много се запалихме от един Монопол от детството на съпруга ми, който намерихме из къщи! :lol:

Набързо извикахме двама приятели и така откарахме цяла нощ, голяма забава, някои се сърди, друг се радва, трети – разорен, точно както е в реалността.
От там много се зарибихме и купихме и Скрабъл, още по-добре, можем да я играем и само двамата, въпреки че с повече хора винаги е по- забавно! ;) Не съм вярвала, че на тези години така ще се забавлявам с настолни игри, но факт много ми харесва.

Последната, която си взехме е Каркасон, супер е! Вместо да стоиш и да зяпаш тъпо в телевизора или да ходиш по кръчми се смееш цяла вечер с приятели!
Вие играете ли настолни игри?!

Вярно е, че сме ограничени от към избор и време за тях, но във всеки удобен момент си намираме занимание!
Чудих се от къде мога да намеря още настолни игри, да разбра дали ми харесват и дали да си ги купим. :? Не мисля, че можем да направим този избор направо в книжарницата, ако сте намирали в интернет нещо, подайте го и насам де! :!:
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Играете ли настолни игри със семейството?

Мнениеот penny » 07 Мар 2014, 14:44

От дете са ми ужасно скучни тези игри, като започнеш от Не се сърди човече и свършиш с Монопол, не мога с часове така на едно място да откарам :evil:
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Играете ли настолни игри със семейството?

Мнениеот franky » 10 Мар 2014, 15:17

Преди с приятели много разцъквахме такива игри, особено каркасон като сме повече хора ставаше супер забавно :D :D :D сега, обаче и те с бебета и ние с бебе.. няма шанс, надявам се скоро да подновим това, само да поотраснат!
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Играете ли настолни игри със семейството?

Мнениеот Lucky » 26 Мар 2014, 11:16

Здравейте, вече на БГ пазара има изобилие от тези игри,даже има и клубове в София знам за 5, а се продават във всяка верига книжарници. Ние имаме над 10 и винаги когато имаме възможност играем с по-голямото дете, а когато сме някъде на вила носим с нас и там "разцъкваме" с приятели. За двама е много подходяща и Пандемия, тази игра няма как да ви скара, защото вие играете срещу самата игра.
Lucky
 
Мнения: 1
Регистриран на: 26 Мар 2014, 11:10

Re: Играете ли настолни игри със семейството?

Мнениеот Коцева » 28 Мар 2014, 16:07

Lucky написа:Здравейте, вече на БГ пазара има изобилие от тези игри,даже има и клубове в София знам за 5, а се продават във всяка верига книжарници. Ние имаме над 10 и винаги когато имаме възможност играем с по-голямото дете, а когато сме някъде на вила носим с нас и там "разцъкваме" с приятели. За двама е много подходяща и Пандемия, тази игра няма как да ви скара, защото вие играете срещу самата игра.

Дааааа, чувала съм различни отзиви за Пандемия от това, че не си заслужа парите, до особено възторжени коментари! Все пак бих я пробвала, с най-голямо удоволствие и това на детето! ;)
Коцева
 
Мнения: 213
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:36

Re: Играете ли настолни игри със семейството?

Мнениеот Lollipop » 02 Дек 2014, 10:11

Играя от скоро с хлапето, така че ако ми препоръчате добри игри, които стават и за хлапета ще е супер ;))) :roll:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Играете ли настолни игри със семейството?

Мнениеот Ваня Стойчева » 25 Яну 2017, 12:40

Не играя, вече, до скоро играхме често на скрабъл, на монополи, сега са се зарибили по някаква игра на един Game of thrones и играят само нея, двамата си я пожелаха за Коледа и събират често приятели и играят.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Играете ли настолни игри със семейството?

Мнениеот Lili_gagarin » 25 Яну 2017, 15:01

Ваня Стойчева написа:Не играя, вече, до скоро играхме често на скрабъл, на монополи, сега са се зарибили по някаква игра на един Game of thrones и играят само нея, двамата си я пожелаха за Коледа и събират често приятели и играят.

Ха, че готини деца, ,аз също си търся компания за тая игра, играх я веднъж, зарибих се, купих я беше около 90 кинта и сега стои.. :mad:
Спомени от дете за семейни игри ми бяха решаванията на кръстословици.
Lili_gagarin
 
Мнения: 135
Регистриран на: 27 Яну 2016, 16:01

Re: Играете ли настолни игри със семейството?

Мнениеот Lilly_milly » 25 Яну 2017, 17:50

Много рядко играем, хич не се сещаме, което не е много добре за нас. Някой път се оплакваме, че ни е скучно, а не посягаме към тях.
Lilly_milly
 
Мнения: 245
Регистриран на: 16 Дек 2014, 14:32

Re: Играете ли настолни игри със семейството?

Мнениеот Rali_hr » 26 Яну 2017, 11:32

Вчера играхме вкъщи с децата някаква игра, съвсем обикновена, минаваш едни полета, но се забавлявахме. :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Следваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron