Любими рецепти, интересни вариации, модерни ястия, съвети при готвене
09 Апр 2015, 12:18
silver933 написа:Никога не съм опитвал гофрети, даже нямам идея как се правят, честно да си призная, пък да не говорим и какъв вкус имат, дали наистина са като вафла?

Да се съберем и да си направим и да си ядем с кеф гофрети

) Но сигурно ще останем много разочаровани от вкуса
09 Апр 2015, 16:18
Много обичам да си хапвам гофрети, майката на бившето ми гадже правеше много вкусни гофрети, но ми е неудобно да търся рецепти
18 Апр 2017, 12:23
Това, че името гофрети се визуализира с вафлите, не стават така хрупкави, тестото просто не е такова. използвайте тесто за американски палачинки, печете и оставяте непокрити да изсъхнат върху решетка. Не могат да станат и толкова тънки, като да речем вафлена коричка. Невъзможно е, освен ако уредът не е такъв, който е с много ситни дупчици и е много по-плитък от традиционните гофретници.
15 Май 2017, 12:54
При нас съотношението е 2:2 на тея, които ние правим: 2 яйца, 2 чаши брашно, 2 чаши прясно мляко, малко олио и бакпулвер това се пече на гофрети.
15 Май 2017, 15:37
За хрупкавина може да се добави масло, само че за да станат наистина много хрупкави, трябва да е тънка кората, която се пече, а това става с гофретниците, които са като "цвете'/
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.