Бихте ли записали детето си на плуване?

Как възпитаваме детето си, грижи за физическото и душевното му развитие, съвети

Re: Бихте ли записали детето си на плуване?

Мнениеот silver933 » 08 Яну 2016, 12:06

Не знам контролирани ли са или не са, но ползите са адски много, затова казват, че плуването е един от най-добрите спортове. На много места по света, плуването е задължително от училищната подготовка, при нас пак е тема на чудене..
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Бихте ли записали детето си на плуване?

Мнениеот Rali_hr » 08 Яну 2016, 12:13

silver933 написа:Не знам контролирани ли са или не са, но ползите са адски много, затова казват, че плуването е един от най-добрите спортове. На много места по света, плуването е задължително от училищната подготовка, при нас пак е тема на чудене..

To и база трябва, а при нас няма особено много такава. Даже не се сещам да има училище в нашия град, в което да има плувен басейн. Общо в целия град имаме един. :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Бихте ли записали детето си на плуване?

Мнениеот Kaya » 08 Яну 2016, 13:37

Rali_hr написа:
silver933 написа:Не знам контролирани ли са или не са, но ползите са адски много, затова казват, че плуването е един от най-добрите спортове. На много места по света, плуването е задължително от училищната подготовка, при нас пак е тема на чудене..

To и база трябва, а при нас няма особено много такава. Даже не се сещам да има училище в нашия град, в което да има плувен басейн. Общо в целия град имаме един. :mrgreen:

Аз също не мисля, че изобщо някъде има, може би да има в София и Варна, но толкова, даже се съмнявам де. Но щеше да е хубаво, ако има басейни и да могат децата да се занимават с плуване. Освен здравословните ползи, плуването е и едно удоволствие, от което не е нужно да пестим :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Бихте ли записали детето си на плуване?

Мнениеот Kremiliya » 13 Яну 2016, 17:29

А кавки са условията и таксите, вярно, че в различните градове ще е такова, но все пак , и спортни клубове избирате или каквото стане. Какви са ви кретириите и какви ползи търсите?
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Бихте ли записали детето си на плуване?

Мнениеот Krum » 13 Яну 2016, 17:44

Kremiliya написа:А кавки са условията и таксите, вярно, че в различните градове ще е такова, но все пак , и спортни клубове избирате или каквото стане. Какви са ви кретириите и какви ползи търсите?

Май са около 50лв на месец. :)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Бихте ли записали детето си на плуване?

Мнениеот Локумът » 13 Яну 2016, 21:54

Плюсовете от добрия спорт са много. По-добра концентрация, по-добро здраве, все ей такива неща идват като плюс към плуването. Товя определено е еднимн от най-добрите избори за спорт. Развива всички мускули и гарантира кеф по време на морската почивка.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Бихте ли записали детето си на плуване?

Мнениеот fawla » 15 Мар 2016, 14:50

Локумът написа:Плюсовете от добрия спорт са много. По-добра концентрация, по-добро здраве, все ей такива неща идват като плюс към плуването. Товя определено е еднимн от най-добрите избори за спорт. Развива всички мускули и гарантира кеф по време на морската почивка.

За мен плуването винаги е бил един от най-добрите спортове. :) Точно заради причините, които ти изброяваш. Може да е късно за възрастен човек да започва да плува, но е хубаво децата да се научат от малки!
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Бихте ли записали детето си на плуване?

Мнениеот kauda » 15 Мар 2016, 16:44

Когато имам деца, дори бих се възползвала ако имам възможност и от плуването на бебечетата, или ще го пускам да плува във ваната, не искам да губи този си инстинкт :)
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Бихте ли записали детето си на плуване?

Мнениеот iwoni » 22 Мар 2016, 11:25

fawla написа:
Локумът написа:Плюсовете от добрия спорт са много. По-добра концентрация, по-добро здраве, все ей такива неща идват като плюс към плуването. Товя определено е еднимн от най-добрите избори за спорт. Развива всички мускули и гарантира кеф по време на морската почивка.

За мен плуването винаги е бил един от най-добрите спортове. :) Точно заради причините, които ти изброяваш. Може да е късно за възрастен човек да започва да плува, но е хубаво децата да се научат от малки!


Никога не е късно за нищо. И възрастен да си пак ще ти повлияе добре, ако се научиш. Доскоро не можех да плувам, но сега съм много доволна, че се научих.
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Бихте ли записали детето си на плуване?

Мнениеот kalinka-kuku » 22 Мар 2016, 14:23

Аз съм на 25 и не мога да плувам, много съжалявам, че не мога. ;) Сега дори се опитвам да поддържам този инстинкт на малката във ваната, много е важно да може да плува човек, дори му дава едно удоволствие, когато е на море. Мен лично адски много ме е страх.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

ПредишнаСледваща

Назад към Възпитание, грижа и съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron