Вашето CV е огледало на живота ви, не го трошете :)

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Вашето CV е огледало на живота ви, не го трошете :)

Мнениеот Pipilota » 12 Фев 2015, 11:36

Важното е CV-то ни да е на ниво, туко виж се окаже, че го чете някой интелигентен човек, не може да се излагаме още в началото ;)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Вашето CV е огледало на живота ви, не го трошете :)

Мнениеот silver933 » 12 Фев 2015, 12:57

Pipilota написа:Важното е CV-то ни да е на ниво, туко виж се окаже, че го чете някой интелигентен човек, не може да се излагаме още в началото ;)

Това звучи като човек може да не знае, че си глупак, докато не си отвориш устата. ;) Но в цв-то първо се отваря устата после се гледа външния вид. :mrgreen:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Вашето CV е огледало на живота ви, не го трошете :)

Мнениеот S_Milenska » 12 Фев 2015, 14:17

Аз си мисля, че по-добре развалено CV, но да става ясно кой е човека отсреща, имам позната, която прави на другите хора Cv-тата.. ;) заблуждават се хората така!
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Вашето CV е огледало на живота ви, не го трошете :)

Мнениеот Andrey » 03 Сеп 2015, 12:45

kriskiss2001 написа:
Violetta написа:Като се замисли човек, има много грешки по СВ-тата, пишат се един път, а после с години се пускат, а хората дори и не си ги четат. Но не вярвам много, мисля, че повечето пъти работа се намира с връзки.

То почти всичко става с връзки. Права си за Си Ви-то, пишеш автобиография, допълваш, тя изменя формата си по европейски стандарт и така.... а зад него се крие човек, който може да е доста по-различен

налио затова после идват срещите на които показваш какъв си и все пак докато не се даде реален шанс, от няма как да се знае дали този човек става или не. Може първото впечатление да лъже.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Вашето CV е огледало на живота ви, не го трошете :)

Мнениеот Викинг » 07 Сеп 2015, 01:58

Това с връзките е абсолютен мит. Поне в IT бранша. Ако не си skilled и не знаеш какво искаш от тоя живот, няма как иначе, съгласен съм. Но когато става въпрос за сериозни работодатели с вече развит бизнес, връзките отиват в девета глуха. Търсят се надеждни и сериозни хора, не внучката на вуйчото на сина на еди-кой си.
Аватар
Викинг
 
Мнения: 35
Регистриран на: 31 Авг 2015, 00:30

Re: Вашето CV е огледало на живота ви, не го трошете :)

Мнениеот Lollipop » 07 Сеп 2015, 11:31

Викинг написа:Това с връзките е абсолютен мит. Поне в IT бранша. Ако не си skilled и не знаеш какво искаш от тоя живот, няма как иначе, съгласен съм. Но когато става въпрос за сериозни работодатели с вече развит бизнес, връзките отиват в девета глуха. Търсят се надеждни и сериозни хора, не внучката на вуйчото на сина на еди-кой си.

зависи много каква е работата, ако е такава, която се научава, точно сина на вуйчо ти върши работа.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Вашето CV е огледало на живота ви, не го трошете :)

Мнениеот Rali_hr » 07 Сеп 2015, 13:19

Като си неграмотен колкото и да го въртиш и сучиш няма от де да дойде малко акъл. За връзките не съм съгласна, работя точно в семейна фирма хаха ;) В нашия магазин всички са някакъв тип роднини, малко сме хората, които сме там на работа по реалния начин.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Вашето CV е огледало на живота ви, не го трошете :)

Мнениеот Викинг » 12 Ное 2015, 16:24

Затова каза в IT бранша. То всичко се учи, обаче няма как днеска да си кифла с 10см. ноктаци, а утре вече да пишеш JAVA и Pearl кодове. Не става.
Аватар
Викинг
 
Мнения: 35
Регистриран на: 31 Авг 2015, 00:30

Re: Вашето CV е огледало на живота ви, не го трошете :)

Мнениеот Kremiliya » 12 Ное 2015, 16:55

Викинг написа:Затова каза в IT бранша. То всичко се учи, обаче няма как днеска да си кифла с 10см. ноктаци, а утре вече да пишеш JAVA и Pearl кодове. Не става.

Става на думи, в повечето случаси си мислят, че нещата, които се изискват при такива професии е само да знаеш да си пускаш компа и да чатиш. Почти същото е.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Вашето CV е огледало на живота ви, не го трошете :)

Мнениеот Ginger » 12 Ное 2015, 17:49

Kremiliya написа:
Викинг написа:Затова каза в IT бранша. То всичко се учи, обаче няма как днеска да си кифла с 10см. ноктаци, а утре вече да пишеш JAVA и Pearl кодове. Не става.

Става на думи, в повечето случаси си мислят, че нещата, които се изискват при такива професии е само да знаеш да си пускаш компа и да чатиш. Почти същото е.

Това им е най-хубавото на тези професии, всеки си знае какво може и колкото повече можеш, толкова повече ти с е дава, въпросът е да стигнеш дотам, че да ги можеш тези неща!
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта