Здравословно ли е отслабването по време на бременност?

Искамe бебе - бременност, моментът на раждането, майчинство, проблемно забременяване и ин витро, осиновяване и приемна грижа

Здравословно ли е отслабването по време на бременност?

Мнениеот sofi_black » 19 Мар 2014, 14:17

До сега не бях чувала за отслабване по време на бременност :shock: , но явно може да се случи! Моя приятелка сега влиза в 4-ти месец, при което е свалила 6 или 7 килограма???

Отказва да яде всякакви боклуци – вафли, пържено, мазно, като цяло джънк фууд. :idea: Това е много хубаво, че се храни изцяло здравословно, не мога да отрека, че се храни добре, като набляга на плодовете, зеленчуците, рибата и пилешкото.

Обаче не знам до колко е здравословно отслабването по време на бременност :? това е в по-скоро момент, в който една жена пълнее… просто ми е непонятно! :shock: Притеснявам за детенцето й, тя твърдо заявява, че се чувства ок, но все пак съм напрегната, на прегледите нищо не са й казвали за плода!

Какво ще кажете здравословно и възможно ли е отслабването по време на бременност или се случва нещо нередно? :roll:
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Здравословно ли е отслабването по време на бременност?

Мнениеот julianne » 19 Мар 2014, 14:29

Не мисля, че би имала някакъв проблем приятелката ти или детето й, но до колкото знам голяма част от рибите не се препоръчват по време на бременност, както и някои плодове ;)
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50

Re: Здравословно ли е отслабването по време на бременност?

Мнениеот Rali_hr » 26 Ное 2014, 13:56

Ами след като се храни здравословно и още е толкова напред в бременността, нормално да няма нищо. Все пак бебето започва да расте и да изисква повече чак след 6м, така че не виждам нищо притеснително. 8-)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Здравословно ли е отслабването по време на бременност?

Мнениеот moni.sparrow » 28 Ное 2014, 16:30

На мен ми се виждат притеснително много килограмите, които е свалила, но ако си се чувства ок, а и лекарите не са казали, че има нещо обезпокоително за плода, значи всичко е точно каквото трябва, ако все пак приятелката ти е била с наднормено тегло, нормално е сега да смъква, след като е отказала джънка :idea: :idea:
moni.sparrow
 
Мнения: 286
Регистриран на: 05 Ное 2013, 15:24

Re: Здравословно ли е отслабването по време на бременност?

Мнениеот Anka » 09 Дек 2014, 15:36

И аз си мисля, че не е страшно, майка ми като беше бременна толкова много свали, много се пазеше, защото не беше първа младост, детенцето е живо и здраво :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Здравословно ли е отслабването по време на бременност?

Мнениеот Elica » 21 Яну 2015, 16:17

Не мисля, че ще е проблем, особено в началото, няма страшно. :))
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Здравословно ли е отслабването по време на бременност?

Мнениеот Malina » 23 Яну 2015, 13:44

АКо лекарите твърдят, че няма проблем, то това означава, че няма ;))
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Здравословно ли е отслабването по време на бременност?

Мнениеот Kremiliya » 23 Яну 2015, 15:30

Когато бях бременна посвалих няколко килограма в началото, не е имало проблем ;)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Здравословно ли е отслабването по време на бременност?

Мнениеот Rali_hr » 24 Яну 2015, 13:22

Kremiliya написа:Когато бях бременна посвалих няколко килограма в началото, не е имало проблем ;)

А повечето дебелеем ли дебелеем, според мен като ни кажат, че сме берменни и си казваме "Е сега мога да ям всичко" :lol: :lol: :lol:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Здравословно ли е отслабването по време на бременност?

Мнениеот Krum » 24 Яну 2015, 15:10

Ако жена ми започне да слабее по време на бременността сигурно ще я ошамаря :mrgreen:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Следваща

Назад към Бременност, раждане и майчинство

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта