Ефективни ли са топ матраците?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Re: Ефективни ли са топ матраците?

Мнениеот kalinka-kuku » 19 Май 2015, 15:03

Snejna написа:
marsu написа:Бих предпочела да си взема и двата варианта - и нов матрак и отделно топ матрак. Поне ще съм сигурна, че имам всички удобства. :lol: Но тези матраци струват колкото ремонта на банята сигурно! :|

Това е сериозна инвестиция и ако са здрави могат да те изкарат много дълго време :)

Обмисляме го и може би това лято ще купим матрак, а догодина топ ;)))
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Ефективни ли са топ матраците?

Мнениеот kauda » 24 Юли 2015, 16:17

Snejna написа:
marsu написа:Бих предпочела да си взема и двата варианта - и нов матрак и отделно топ матрак. Поне ще съм сигурна, че имам всички удобства. :lol: Но тези матраци струват колкото ремонта на банята сигурно! :|

Това е сериозна инвестиция и ако са здрави могат да те изкарат много дълго време :)

Да, то е ясно, че е най-добрият вариант да смениш и основния матрак и с един топ матрак гарантирано ще удължиш животът му. Моят съвет е без никакви пружини, независимо колко са скъпи матраците, пружините излизат, има много добри матраци без пружини.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Ефективни ли са топ матраците?

Мнениеот rabotnata pchela » 24 Юли 2015, 17:01

А правят ли меко леглото, че аз спя на един матрак, който е направо дърво :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Ефективни ли са топ матраците?

Мнениеот Fancy » 27 Юли 2015, 16:07

rabotnata pchela написа:А правят ли меко леглото, че аз спя на един матрак, който е направо дърво :)

Мисля, че доста зависи от това какъв е като фирма, а от там му зависи и много цената :idea: не съм опитвала досега да спя на такъв, но мисля, че има разлика 100 на 100 :idea:
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Ефективни ли са топ матраците?

Мнениеот Elica » 27 Юли 2015, 16:53

Не е задължително, в колко случиа сме виждали, че марката продава? защо при матраците да не е същото?
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Ефективни ли са топ матраците?

Мнениеот Локумът » 27 Юли 2015, 18:09

Elica написа:Не е задължително, в колко случиа сме виждали, че марката продава? защо при матраците да не е същото?

Ае има значение марката, щото ако никой не купува марката ще стане много по-евтина,на Дормео са яки, скъпи но си струват.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Ефективни ли са топ матраците?

Мнениеот kalinka-kuku » 27 Юли 2015, 18:42

Локумът написа:
Elica написа:Не е задължително, в колко случиа сме виждали, че марката продава? защо при матраците да не е същото?

Ае има значение марката, щото ако никой не купува марката ще стане много по-евтина,на Дормео са яки, скъпи но си струват.

Наистина ли има толкова голяма разлика? Много се чудя какъв матрак да изберем, а той че е скъп това е ясно!
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Ефективни ли са топ матраците?

Мнениеот julianne » 28 Юли 2015, 11:18

marsu написа:
Локумът написа:
Elica написа:Не е задължително, в колко случиа сме виждали, че марката продава? защо при матраците да не е същото?

Ае има значение марката, щото ако никой не купува марката ще стане много по-евтина,на Дормео са яки, скъпи но си струват.

Наистина ли има толкова голяма разлика? Много се чудя какъв матрак да изберем, а той че е скъп това е ясно!

Разликата според мен е в това, че едните се скапват по-бързо от другите, иначе едва ли има кой знае каква, особено докато са нови!
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50

Re: Ефективни ли са топ матраците?

Мнениеот Локумът » 28 Юли 2015, 16:58

Всичко зависи какво се прави по тея матраци, ако се подкскача няма как да не се скапят, трябва малко внимание, бурния секс извън леглото :)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Ефективни ли са топ матраците?

Мнениеот kalinka-kuku » 28 Юли 2015, 18:03

Локумът написа:Всичко зависи какво се прави по тея матраци, ако се подкскача няма как да не се скапят, трябва малко внимание, бурния секс извън леглото :)

Е, то ако не си вземеш хубав матрак за секс за какво ти е тогава? :lol:
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

ПредишнаСледваща

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта