Кои са селските номера, които мразите най-много?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Кои са селските номера, които мразите най-много?

Мнениеот Nightmare » 20 Мар 2014, 14:09

Реших да излея всекидневното си възмущение във форума, тъй като все по-трудно понасям постоянните селски номера, които се изливат най-вече от МЛАДИ хора! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Сещате се за реплики от сорта „аз черпя другия път”, а постоянно ходи без пари въпросният човек! Или „я дай една цигара, че ги отказвам”, илиии „ще ми дадеш ли 5 лева, че чакам заплата и ще ти ги върна” – да бе да!

Влудяващи!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Не мога да повярвам, че все още има т. нар. муфтаджии, които излизат всекидневно с нови и по-селски номера! :x

Дайте тука да съберем селски номера, които най-много мразите! :lol:
На едно от челните места в личната ми класация поставям следната ситуация: сядате на заведение и някои хора само си опитват от чиниите на другите, като в един момент се оказва, че са изяли всичко, а са поръчали - нищо!
Ваш ред е :!:
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Кои са селските номера, които мразите най-много?

Мнениеот bojo_kolev » 20 Мар 2014, 14:13

Това с цигарата и мен ме дразни много, както и циганските смс-и :x :x за жалост, наистина са много селяндурите, които показват някакъв по-висок стандарт на живот, а всъщност - абсолютни мишки! :shock:
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Кои са селските номера, които мразите най-много?

Мнениеот S_Milenska » 20 Ное 2014, 12:52

:) Хората на село не ги вършат тези работи можете да сте сигурни хаха ;))
Но да, дразнещите номера, които ни въртят някои хора са досадни, аз мразя да ме правят на балама, сякаш падам от Марс,а видиш ли те са много хитри. :lol:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Кои са селските номера, които мразите най-много?

Мнениеот Mon_ton » 02 Дек 2014, 15:55

МНого интересна тема! Аз мразя да ме правят на глупачка и да ме връзват, уж казваме едно обещаваме второ и накрая излиза трето! :evil:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Кои са селските номера, които мразите най-много?

Мнениеот Kremiliya » 03 Дек 2014, 15:23

Трудно ми е така да ги определя! Но сега като се замислих - много мразя някой като тръгне да ми засилва срещу пешеходна, само и само да не мина, супер селска комплексарщина ! :evil:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Кои са селските номера, които мразите най-много?

Мнениеот Burborino » 03 Дек 2014, 16:07

Kremiliya написа:Трудно ми е така да ги определя! Но сега като се замислих - много мразя някой като тръгне да ми засилва срещу пешеходна, само и само да не мина, супер селска комплексарщина ! :evil:

Пхххххххх и аз го ненавиждам и тогава започвам едно ръкомахане и мърморя под нос какви простаци има по тоя свят...

Не понасям и призвъняване с което очакват да върна обаждането.

На пазара мразя като не ми позволяват да си избера зеленчуци и плодове и ми напъхат после в торбата половината стока развалена...
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Re: Кои са селските номера, които мразите най-много?

Мнениеот Krum » 04 Дек 2014, 12:08

Burborino написа:
Kremiliya написа:Трудно ми е така да ги определя! Но сега като се замислих - много мразя някой като тръгне да ми засилва срещу пешеходна, само и само да не мина, супер селска комплексарщина ! :evil:

Пхххххххх и аз го ненавиждам и тогава започвам едно ръкомахане и мърморя под нос какви простаци има по тоя свят...

Не понасям и призвъняване с което очакват да върна обаждането.

На пазара мразя като не ми позволяват да си избера зеленчуци и плодове и ми напъхат после в торбата половината стока развалена...


Това на пазара е много гадно! И на мен ми се е случвало! :evil: :evil: :evil:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Кои са селските номера, които мразите най-много?

Мнениеот S_Milenska » 06 Юли 2015, 11:06

На пазара всяка изгодна сделка е изгодна за този, който ти я продава. ;)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Кои са селските номера, които мразите най-много?

Мнениеот m.vulev » 06 Юли 2015, 12:36

S_Milenska написа:На пазара всяка изгодна сделка е изгодна за този, който ти я продава. ;)

Винаги е така, едва ли някой ще отрече :idea: Иначе са ми много дразнещи миризливците в асансьорите :evil: :evil: както и тези, които пушат вътре, след тях не се диша!
m.vulev
 
Мнения: 182
Регистриран на: 16 Дек 2013, 13:11

Re: Кои са селските номера, които мразите най-много?

Мнениеот Rali_hr » 10 Юли 2015, 12:49

m.vulev написа:
S_Milenska написа:На пазара всяка изгодна сделка е изгодна за този, който ти я продава. ;)

Винаги е така, едва ли някой ще отрече :idea: Иначе са ми много дразнещи миризливците в асансьорите :evil: :evil: както и тези, които пушат вътре, след тях не се диша!

И аз мразя тея дето пушат в асансьора при положение, че за не пуша, а онея дето пушат по тоалетните също, после се усеща и в другите апартаменти.. :evil:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта