Зелено училище или лагер в първи клас?

Как възпитаваме детето си, грижи за физическото и душевното му развитие, съвети

Re: Зелено училище или лагер в първи клас?

Мнениеот Malina » 09 Мар 2015, 18:09

За мен е рано, като ги виждам как реват в детската градина, то в първи клас не са по-различни! :) Като пораснат по-може, след 3-4 клас, когато се обособят като самостоятелни личности. :!:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Зелено училище или лагер в първи клас?

Мнениеот Rali_hr » 25 Юни 2015, 11:15

Лошо няма да бъдат децата самостоятелни, не е чак толкова страшно да отидат на море сами или на какъвто и да лагер, не се притеснявайте чак толкова много. Но е абсолютна лудост родителите да си вземат стая в същия хотел и да ги контролират, така децата никога няма да се научат на самостоятелност и да почувстват, че им се гласува доверие.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Зелено училище или лагер в първи клас?

Мнениеот Elica » 09 Мар 2017, 11:20

Rali_hr написа:Лошо няма да бъдат децата самостоятелни, не е чак толкова страшно да отидат на море сами или на какъвто и да лагер, не се притеснявайте чак толкова много. Но е абсолютна лудост родителите да си вземат стая в същия хотел и да ги контролират, така децата никога няма да се научат на самостоятелност и да почувстват, че им се гласува доверие.

Като са много малки, защо родителите им да не бъдат с тях и да не ги контролират поне малко и да се грижата за тях, все пак са деца все още и най-малкото не могат да се сетят кога да си измият зъбите. А и колко са ориентирани няма да говорим, така че опасно си е.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Зелено училище или лагер в първи клас?

Мнениеот vanusha » 15 Мар 2017, 20:45

Е, защо пък да не се даде възможност на децата малко да се отпуснат и да бъдат сами? Има много лагери и зелени училища пригодени за първокласници, вече е въпрос на смелост и организация от страна на родителите да ги пуснат.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Зелено училище или лагер в първи клас?

Мнениеот Iliyana_petkova » 16 Мар 2017, 12:55

Моята дъщеря е на 8 години и миналата година за първи път отиде на лагер. Бяхме малко притеснени, но мислим, че е най-добре да започва да става самостоятелна. Тази година видях, че се организира пак детския лагер, но този път включва три спорта, което ме изненада. Пак ще я запиша защото знам, че там ще се забавлява и ще бъде много радостна от новината, че отново ще ходи на лагер. :smile: :smile: :smile: :smile:
Iliyana_petkova
 
Мнения: 18
Регистриран на: 16 Мар 2017, 12:52

Re: Зелено училище или лагер в първи клас?

Мнениеот Elica » 16 Мар 2017, 13:00

Iliyana_petkova написа:Моята дъщеря е на 8 години и миналата година за първи път отиде на лагер. Бяхме малко притеснени, но мислим, че е най-добре да започва да става самостоятелна. Тази година видях, че се организира пак детския лагер, но този път включва три спорта, което ме изненада. Пак ще я запиша защото знам, че там ще се забавлява и ще бъде много радостна от новината, че отново ще ходи на лагер. :smile: :smile: :smile: :smile:

Къде я записвате на лагер? то май няма много възможности и колко е скъпо?
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Зелено училище или лагер в първи клас?

Мнениеот Iliyana_petkova » 16 Мар 2017, 13:19

Записах я към един спортен клуб, тази година видях, че са направили страница, мога да ви я дам, но аз останах много доволна от организация и от всичко, което бяха направили миналата година. Сега имам информация, че лагера ще бъде в Долна Баня за 10 дни. Цената му е 689 лв. като включва 4 хранения, транспорт, тренировки по трите спорта, допълнителни игри и забавления. Знам, че има еко пътека, ферма за щрауси и др. Това, което най-много ме грабна, че треньорите са шампиони от национални и международни състезания. Аз лично държа детето ми да е в ръцете на професионалисти. :)
Iliyana_petkova
 
Мнения: 18
Регистриран на: 16 Мар 2017, 12:52

Re: Зелено училище или лагер в първи клас?

Мнениеот asdddwww » 16 Мар 2017, 13:43

Звучи много добре, ей тука щ ее полезно да споделиш линк: topic-t13780.html
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Зелено училище или лагер в първи клас?

Мнениеот Iliyana_petkova » 16 Мар 2017, 13:45

Благодаря ще споделя :)
Iliyana_petkova
 
Мнения: 18
Регистриран на: 16 Мар 2017, 12:52

Предишна

Назад към Възпитание, грижа и съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта