Обеците, без които не можем!

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Обеците, без които не можем!

Мнениеот annydance » 24 Юни 2016, 12:26

И за мен тези проспособления са по-скоро за обезобразяване, отколкото за украса.
flesh.jpg
flesh.jpg (48.01 KiB) Прегледано 334 пъти

Представям си какво остава, след като се махне :shock: .
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Обеците, без които не можем!

Мнениеот Malina » 24 Юни 2016, 14:32

annydance написа:И за мен тези проспособления са по-скоро за обезобразяване, отколкото за украса.
Прикачения файл flesh.jpg вече е недостъпен

Представям си какво остава, след като се махне :shock: .

На това му се казва да преувеличаваш. :) Има толкова красиви и стилни флешове, но винаги е важно да се покаже възможно най-лошото. Затова аз ще покажа моя!
flesh.jpg
flesh.jpg (102.39 KiB) Прегледано 329 пъти
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Обеците, без които не можем!

Мнениеот mix_twix » 24 Юни 2016, 15:00

Мисля, че трябва да се опитаме да си правим някаква разлика в главата от флеш и обеци, вярно все са си аксесоари за уши, но двте неща не бива да се съпоставят, защото тотално си противоречат. Могат да се съревновават флешове и обеци, отдлено, но не и заедно. :) между тях няма как да има спорт и съпоставка.
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Обеците, без които не можем!

Мнениеот rabotnata pchela » 24 Юни 2016, 16:39

Обожавам Флешове! :) Аз по принцип съм по-екстравагантна и трудно се разбирам с по-консервативните, но флешовете са много готини! :) Бих искала да си направя, но не съм наясно точно от къде да започна, на Малина е уникално як, браво !:)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Обеците, без които не можем!

Мнениеот klara » 27 Юни 2016, 12:26

На мен ми е интересно може ли да се възстанови ухото след флеша или до живот трябва да не го сваляш? Обеците също малко деформират меката част, поувисва на стари години. Но си струва заради тези красоти, които си ги слагаме на ушите. Аз харесвам обеци с камъни, всякакви разновидности.
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Обеците, без които не можем!

Мнениеот Rali_hr » 27 Юни 2016, 14:41

klara написа:На мен ми е интересно може ли да се възстанови ухото след флеша или до живот трябва да не го сваляш? Обеците също малко деформират меката част, поувисва на стари години. Но си струва заради тези красоти, които си ги слагаме на ушите. Аз харесвам обеци с камъни, всякакви разновидности.

Не вярвам да може от само себе си, иначе може да се мине през хирург и нещата да се опраят, особено за малките флешове защо да не, големите вече са по-голям проблем. Иначе за провисването на ушите, ако са от тежки обеци става, аз лично имам проблем, че дупките ми са толкова малки, че ако ходя месец без обеци и започват да се запушват.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Обеците, без които не можем!

Мнениеот Lollipop » 28 Юни 2016, 11:37

Стига с тези флешове! :) Много харесвам ръчните обеци, сещате ли се сега колко са модерни, едни нарисувани и какво ли не, страхотна история! Ако се сещате за хора, които правят, пращайте, да си взема. Аз си бях купила от един базар, но не запомних от къде мога да се свържа с "майстора" им. :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Обеците, без които не можем!

Мнениеот julianne » 28 Юни 2016, 12:07

Lollipop написа:Стига с тези флешове! :) Много харесвам ръчните обеци, сещате ли се сега колко са модерни, едни нарисувани и какво ли не, страхотна история! Ако се сещате за хора, които правят, пращайте, да си взема. Аз си бях купила от един базар, но не запомних от къде мога да се свържа с "майстора" им. :)


Ръчно изработените са нещо уникално :smile: . Всякакви топченца, мъниста, телчета и фигурки могат да се съчетаят и да се получат разкошни неща. Много се търсят такива бижута, а и не само бижута, всякакви предмети, които са ръчно изработени. Аз харесвам от този тип:
obeca.jpg
obeca.jpg (11.82 KiB) Прегледано 301 пъти
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50

Re: Обеците, без които не можем!

Мнениеот Kaya » 28 Юни 2016, 12:48

Да, както съм провокирала въпроса, точно за флеш става въпрос, но както и да е, няма да събуждам тази тема. :)
Ето такива обеци харесвам:
Image_0068.jpg
Image_0068.jpg (43.66 KiB) Прегледано 298 пъти
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Обеците, без които не можем!

Мнениеот Lisica » 19 Сеп 2017, 15:32

Аз също ги харсвам тези бутикови обеци, които са направени точно и с вкус и със стил. Няколко жени съм си харесала, които правят, как правят някои от тях направо не знам!
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

ПредишнаСледваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта