Обеците, без които не можем!

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Обеците, без които не можем!

Мнениеот Fancy » 21 Мар 2014, 15:14

Напоследък обеците станаха аксесоар, без който не мога да се покажа навън. Не просто ми харесват, но се сдобих с толкова много, че нямам време да ги износя и да им се нарадвам. :oops: Имам обеци за всякакви поводи, не само специални, но и в ежедневието, според облеклото и най-вече настроението ми!

За жалост видях един модел обеци, който нямам и с който не зная от къде да се сдобия от този тип, които вървят по ухото, ето и снимка!

_mg_3708_edit.jpg
_mg_3708_edit.jpg (40.26 KiB) Прегледано 599 пъти


Безкрайно много ги харесвам, точно заради това ще си направя и втора дупчица, така че да мога да я закрепя!
Освен тези са ми любими и всякакви обеци изработени от дърво, както и тези с животни :idea: , най-често срещани са тези с бухалчета, морски, водни кончета – от сребро!
Когато става въпрос за дължината също нямам претенции, но единствените обеци, които ме ужасяват са тези изработени от пера!!! :twisted: Пълен ужас! :twisted:

Защо не покажете или не ни разкажете за обеците, без които не можете или тези които ви допадат най-много, като дължина, материал, цветове?! :mrgreen: :mrgreen:
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Обеците, без които не можем!

Мнениеот annydance » 21 Мар 2014, 15:26

Ехаа.. тази обеца е много готина, до сега не съм виждала такава, т.е. виждала съм само по клипове на разни песни, но много ми харесва и на мен ;) 10 точки ;)
А знаеш ли къде ги има, по магазините не съм виждала :roll: май :?:
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Обеците, без които не можем!

Мнениеот mamina » 17 Юни 2016, 13:54

Аз май не обръщам такова голямо внимание на обеците, отколкото на колиетата. Пред колие и обеци в 90% от случаите ще си купя колието. Имам обеци, но са малко, не харесвам големите и тежките.
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Обеците, без които не можем!

Мнениеот Kaya » 17 Юни 2016, 14:53

Аз много харесвам обеци, точно такива големи и ефектни. :) Определено могат да дадат по-различна и екстравагантна визия. :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Обеците, без които не можем!

Мнениеот sofi_black » 17 Юни 2016, 15:58

Винаги имам обеци на ушите, почти нямам спомен да съм била без тях. Винаги си купувам сребърни и само такива нося. От всичко друго ми се възпаляват дупките на ушите.
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Обеците, без които не можем!

Мнениеот Kaya » 20 Юни 2016, 13:16

sofi_black написа:Винаги имам обеци на ушите, почти нямам спомен да съм била без тях. Винаги си купувам сребърни и само такива нося. От всичко друго ми се възпаляват дупките на ушите.

Дори и от златните ли?! :shock:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Обеците, без които не можем!

Мнениеот Anka » 22 Юни 2016, 10:42

Аз много харесвам различните обеци, постоянно ходя с такива, а и имам цяла кутия с обеци, слабост са ми. :) На по-издължения врат стоят добре стилните обеци с висулки тип. :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Обеците, без които не можем!

Мнениеот niya_mazova » 22 Юни 2016, 12:02

Всякакви видове и размери обеци възприемам, само тези, които правят дупки в ушите не мога даже да ги гледам. Настръхвам от тях, много са ми нелицеприятни.
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: Обеците, без които не можем!

Мнениеот Lollipop » 22 Юни 2016, 13:53

niya_mazova написа:Всякакви видове и размери обеци възприемам, само тези, които правят дупки в ушите не мога даже да ги гледам. Настръхвам от тях, много са ми нелицеприятни.

Ъъъ, какви са тези? Флешовете ли?! Те не са изобщо обеци..
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Обеците, без които не можем!

Мнениеот Kaya » 22 Юни 2016, 15:22

Lollipop написа:
niya_mazova написа:Всякакви видове и размери обеци възприемам, само тези, които правят дупки в ушите не мога даже да ги гледам. Настръхвам от тях, много са ми нелицеприятни.

Ъъъ, какви са тези? Флешовете ли?! Те не са изобщо обеци..

И н мен ми е интересно кои са тези обеци? Надявам се и снимка да видим. :) Аз лично пък ги харесвам флешовете, ако става въпрос за тях, доста са екстравагантни и няма нищо лошо, ако човек се възприема и харесва така. :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Следваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта