Какви уроци сте взели от предишните си връзки?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Какви уроци сте взели от предишните си връзки?

Мнениеот rabotnata pchela » 21 Май 2015, 16:23

Връзките ми винаги са били много готини, не съм излизала с някой, за да съжалявам, много си подбирах гаджетата и не мога и за миг да съжалявам за някое. Единственото, което научих за себе си е да отстоятвам себе си повече, да съм по-искаща, да се глезя повече, за да получавам повече. Мъжете не се сещат за нежност, и да, каквато съм си - такава. :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какви уроци сте взели от предишните си връзки?

Мнениеот Monika_Spasova » 22 Май 2015, 09:01

Най-големият ми урок съм взела от една от първите ми връзки. Излизах с един мъж, който си позволяваше да ме тормози и бие понякога. Беше ужасно!
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Какви уроци сте взели от предишните си връзки?

Мнениеот Krum » 26 Май 2015, 13:34

Научих се да не гледам на връзките като "тази ще ми е последната".. :)) Тцък, винаги се оглеждам за нещо по-добро, или само златотърсачки ми идват до главата или не знам.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Какви уроци сте взели от предишните си връзки?

Мнениеот Kaya » 27 Май 2015, 11:18

Krum написа:Научих се да не гледам на връзките като "тази ще ми е последната".. :)) Тцък, винаги се оглеждам за нещо по-добро, или само златотърсачки ми идват до главата или не знам.

Явно не си попадал на правилните жени, за съжаление. ;(
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Какви уроци сте взели от предишните си връзки?

Мнениеот S_Milenska » 09 Юни 2015, 09:59

Monika_Spasova написа:Най-големият ми урок съм взела от една от първите ми връзки. Излизах с един мъж, който си позволяваше да ме тормози и бие понякога. Беше ужасно!

Е това е вече гадно! Добре, че си се отървала от него!
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Какви уроци сте взели от предишните си връзки?

Мнениеот Dipsy » 19 Апр 2018, 15:35

Оф, да ви кажа, тя всяка връзка е за себе си. Толкова гаджета смених последните години и мъж с мъж не си прилича, а уж всички мъже еднакви били. Тъкмо реша,че ето, научила съм си урока с единия и няма да допусна същата грешка с другия, той пък се оказва друг тертип. Сегашния за сега не ми създава главоболия, ама всеки с магарията си :lol:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Какви уроци сте взели от предишните си връзки?

Мнениеот radipetrova » 20 Апр 2018, 13:10

Dipsy написа:Оф, да ви кажа, тя всяка връзка е за себе си. Толкова гаджета смених последните години и мъж с мъж не си прилича, а уж всички мъже еднакви били. Тъкмо реша,че ето, научила съм си урока с единия и няма да допусна същата грешка с другия, той пък се оказва друг тертип. Сегашния за сега не ми създава главоболия, ама всеки с магарията си :lol:


Важното е да пробваш докато не намериш правилния човек. Няма перфектни хора и всеки си има недостатъци, но важното е да ги приемеш.
Аватар
radipetrova
 
Мнения: 81
Регистриран на: 13 Апр 2018, 15:33
Местоположение: Sofia

Re: Какви уроци сте взели от предишните си връзки?

Мнениеот miron » 24 Апр 2018, 16:01

Вземам си уроци по-скоро за моето държание, отколкото за тяхното, защото заповедението на чужди хора не мога да отговарям. Научих се да преценям от рано дали с нещо бих се примирил или не, някои неща си личат, че са непоправими и остава само избора, дали си струва или не.
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Какви уроци сте взели от предишните си връзки?

Мнениеот sad » 24 Апр 2018, 17:20

научих, че мога да преживея всичко, стига морала му да не пада по-ниско от моя.....
Пуста ценностна система не търпи и глави реже. Научих, че мога да си страдам самостоятъелно, но прецакат ли някого, които уважавам и обичам, съм склонна да сритам всеки, независимо колко го обичам.
Аватар
sad
 
Мнения: 148
Регистриран на: 22 Фев 2018, 12:48

Re: Какви уроци сте взели от предишните си връзки?

Мнениеот Malina » 24 Апр 2018, 17:46

sad написа:научих, че мога да преживея всичко, стига морала му да не пада по-ниско от моя.....
Пуста ценностна система не търпи и глави реже. Научих, че мога да си страдам самостоятъелно, но прецакат ли някого, които уважавам и обичам, съм склонна да сритам всеки, независимо колко го обичам.

До какви крайнсти си стигала, заради гаджето? :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта