Какви уроци сте взели от предишните си връзки?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Какви уроци сте взели от предишните си връзки?

Мнениеот Elica » 09 Авг 2018, 16:34

Да не се доверявам на никой, дори и на човека до себе си. :mrgreen: Най-големият ми урок след предложение за брак и съпрайз, че "очакваме" бебе от друга мама... :roll:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Какви уроци сте взели от предишните си връзки?

Мнениеот Милинка » 09 Авг 2018, 16:50

Аз съм доста наивна и всеки път си казвам няма така бързо да се доверявам, но... Разбира се човек си прави изводи от предишни връзки, но няма и как всичко да се приложи в нова връзка, пред че хората сме различни. Най-вече трябва да знаеш и да можеш да разчиташ на себе си или иначе казано-да имаш резервен план!
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

Re: Какви уроци сте взели от предишните си връзки?

Мнениеот Guppy » 17 Авг 2018, 09:53

Добре че вече не ми се налага да си въртя връзки и да създавам такива, защото не мога да си представя да преживея всичко отново.
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

Re: Какви уроци сте взели от предишните си връзки?

Мнениеот Karina_85 » 16 Ное 2018, 11:51

Не знам дали съм си взела поука. Може би съм станала по-недоверчива, но това не е урок, а по-скоро кофти навик. Хората са различни, така че няма как нещо от една връзка да можеш да го използваш в следващата.
Аватар
Karina_85
 
Мнения: 213
Регистриран на: 25 Окт 2018, 12:20

Re: Какви уроци сте взели от предишните си връзки?

Мнениеот Съни » 21 Дек 2018, 11:34

Да уважавам повече себе си, да мисля за себе си, а да не се раздавам само за другия. Когато сам мислиш за себе си, и другият гледа на теб по-различно.
Съни
 
Мнения: 114
Регистриран на: 22 Ное 2018, 10:23

Re: Какви уроци сте взели от предишните си връзки?

Мнениеот Съни » 02 Яну 2019, 14:57

Да не бъда много ревнива. Това убива всичко хубаво, убедих се лично.
И съответно да давам свобода и лично пространство. Така оцелява една връзка. Иначе се задушаваме.
Съни
 
Мнения: 114
Регистриран на: 22 Ное 2018, 10:23

Re: Какви уроци сте взели от предишните си връзки?

Мнениеот Тъжна Луна » 02 Яну 2019, 15:43

Уроци много - поуки малко, а още повече в практиката да се прилагат. Човек винаги трябва да си опича акъла без значение дали е ял бръмбалото в предишна връзка. Ти може да си идеш в новата връзка с уроците от старата, но да се изправиш пред друг проблем :bouncymulticolor:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Какви уроци сте взели от предишните си връзки?

Мнениеот Ivi&Sasho » 01 Мар 2019, 17:39

Да не правя компромиси с това, в което вярвам. Говоря за принципи. Тях не бих ги нарушила никога повече. Тогава човек е нещастен със себе си.
Ivi&Sasho
 
Мнения: 48
Регистриран на: 20 Фев 2019, 13:06

Re: Какви уроци сте взели от предишните си връзки?

Мнениеот Dalia » 01 Мар 2019, 18:54

Уроци? Че то със срещането нанови ячовек всички уроци са забравени и пак тръгваш със затворен очи и отворено сърце, и правиш същите грешки понякога. Че то иначе за каква любов говорим ако по 100 пъти мислиш и премисляш нещата и ако сега за така , а той така...а и грешките са си хубаво нещо те са основата на най-хубавите ни спомени :lol:
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Какви уроци сте взели от предишните си връзки?

Мнениеот Innerlane » 05 Мар 2019, 10:49

Аз се научих, че принцове няма и Пепеляшка трябва да се издигне до статус на принцеса със собствени усилия. А за щастлива в дългосрочен план връзка голата любов сама не стига и колкото по-влюбен тръгваш, толкова си по-сляп за недостатъците на другия. Най-важното е съвместимостта и трябва да се гледа дали с човека си подхождате - да сте си равни интелектуално, да имате общи ценности и представи за дома и семейството, за бъдещето, да може заедно съвместно да сглобите план какво искате от живота.
Innerlane
 
Мнения: 123
Регистриран на: 04 Апр 2016, 15:41

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта