Какви уроци сте взели от предишните си връзки?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Какви уроци сте взели от предишните си връзки?

Мнениеот lini_leni » 21 Мар 2014, 17:17

Скоро четох статия за най-честите причини за раздяла на двойките, като сто процента всеки се припознава поне в една от ситуациите :idea: – отдалечаване на двамата партньори, единият избяга – спря да звъни, непрестанни раздели и събирания, изневери от едната или другата страна!
В крайна сметка ситуацията е такава, че сте разделени, но какво взехте като урок от времето прекарано с партньора или е било загуба на време! :roll:

Взехте ли уроци от предишните си връзки, научихте ли се повече да не се доверявате сляпо или че няма смисъл да кръшкаш, когато знаеш, че отиваш и заспиваш пак до твоя неудачник? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

А когато влезнете в нова връзка замисляте ли се въобще за предишните и използвате ли взетите уроци от тях? :roll:
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Какви уроци сте взели от предишните си връзки?

Мнениеот YoLindi » 21 Мар 2014, 17:20

Абе много си е относително, разбира се, че никой балък няма да повтори да го тъпчат (всъщност има и такива де, ама по-голямата част поне не са, май), но връзките с различните партньори няма как една с една да си прилича, така че и да си взел нещо не си е гаранция, че няма да оплескаш нещата :lol:
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Какви уроци сте взели от предишните си връзки?

Мнениеот Snejna » 24 Ное 2014, 13:10

Всички си вземаме поука,разбира се. Аз се научих да не се ядосвам за дреболии и онова типично женско мрънкане го изпратих в ъгъла, сега имам много по-добра връзка от когато и да е било.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Какви уроци сте взели от предишните си връзки?

Мнениеот Krum » 12 Яну 2015, 15:41

Взел съм някои уроци, разбира се - гледам да не се доверявам толкова лесно и се държа по на страни от жените.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Какви уроци сте взели от предишните си връзки?

Мнениеот LaCoquine » 12 Май 2015, 16:45

Мисля си, че съм взела каквото е трябвало и най-вече да се поставям на мястото на човека до мен и да се опитам да погледна през неговата гледна точка, затова останах и приятел с последните си гаджета!
LaCoquine
 
Мнения: 291
Регистриран на: 10 Юли 2014, 14:58

Re: Какви уроци сте взели от предишните си връзки?

Мнениеот luchia@marco » 14 Май 2015, 10:08

Смятам, че е добре да можеш да се доверяваш на хората, колкото и глупаво да звучи, много хора са ме използвали и са злоупотребявали с доверието ми, но не мога да си представя, че ще живея в постоянна резерва и от от най-близките ми :|
luchia@marco
 
Мнения: 115
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 09:54

Re: Какви уроци сте взели от предишните си връзки?

Мнениеот Kaya » 14 Май 2015, 10:23

От връзките си се научих най-вече да отстоявам себе си да не се отказвам от това, което искам. Компромисите наистина трябва да са компромис, а не системно да се случват от едната страна. Спрях да изневерявам на желанията си, на държанието си, на това, кое ми е интересно, кое смешно. Минах през много връзки, в които трябваше да бъда друг човек и ми беше трудно. Радвам се, че съпругът ми ме приема такава, каквато съм! :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Какви уроци сте взели от предишните си връзки?

Мнениеот gomez123 » 20 Май 2015, 17:26

Търпение и разбиране му е майката и най-вече сносна комуникация, но уви, не винаги се получава, важно е какъв е човекът отсреща :idea:
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Какви уроци сте взели от предишните си връзки?

Мнениеот Pipilota » 21 Май 2015, 09:40

gomez123 написа:Търпение и разбиране му е майката и най-вече сносна комуникация, но уви, не винаги се получава, важно е какъв е човекът отсреща :idea:

Какъвто го избереш. В началото всичко е хубаво, но после се виждат кирливите ризи на човек и малко са съгласни да живеят с това, което им се предлага. :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Какви уроци сте взели от предишните си връзки?

Мнениеот S_Milenska » 21 Май 2015, 11:38

Научих се да не вярвам на хората толкова, а винаги да подлагам всяко нещо на съмнение. Това беше най-важния ми урок!
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта