На море в Шкорпиловци – как ви се струва?

Културно - исторически, градски, селски, планински, спа и балнеотуризъм.
Мнения, препоръки и коментари

Re: На море в Шкорпиловци – как ви се струва?

Мнениеот rabotnata pchela » 15 Юли 2015, 10:59

Jully написа:Ние сме ходили също в тези бунгала беше ужасна мизерия, тръгнахме си още след като се "настанихме", в тази кочина не пожелахме да останем!

Ужас, много мразя такова желание да се прецакат хората, ако всички условия са спазени, всичко е поне прилично чисто, хората биха плащали повече, биха отсядали по-често. Предполагам, че тези мизерни бунгала се използват главно за ученици, които нямат как да се откажат и да си заминат! :roll:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: На море в Шкорпиловци – как ви се струва?

Мнениеот annamaria » 21 Юли 2015, 10:37

от малка не съм ходила там.представа няма сега как изглежда. заслужава ли си да се отиде там на море. някой да пази пресни спомени? :)
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: На море в Шкорпиловци – как ви се струва?

Мнениеот MerryPop » 31 Юли 2015, 12:40

annamaria написа:от малка не съм ходила там.представа няма сега как изглежда. заслужава ли си да се отиде там на море. някой да пази пресни спомени? :)

Ами зависи доста, сега нали ги погнаха на неохраняемите плажове да плащат и ако си по този начин и проблеми може да си имаш, но ако си на бунгълца всичко е ок, скоро наши приятели се върнаха от там, казаха, че е спокойно и много приятно, но на мен ми идва далеч, май и тази година ще сме на юг
MerryPop
 
Мнения: 271
Регистриран на: 04 Юни 2014, 12:20

Re: На море в Шкорпиловци – как ви се струва?

Мнениеот Bambaa » 31 Юли 2015, 14:41

Мм не знаех, че има бунгала там, а някой знае ли повече за тях, т.е. как е обстановката в тях и наоколо :roll:
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: На море в Шкорпиловци – как ви се струва?

Мнениеот Malina » 10 Мар 2016, 15:37

Аз съм отсядала тук: http://www.jordash2002.com/ Много ми хареса! :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: На море в Шкорпиловци – как ви се струва?

Мнениеот mix_twix » 12 Мар 2016, 13:37

Malina написа:Аз съм отсядала тук: http://www.jordash2002.com/ Много ми хареса! :)

Изглежда мноого добре ;) бих си взел едно бунгало за лятото :)
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: На море в Шкорпиловци – как ви се струва?

Мнениеот Malina » 19 Апр 2016, 14:01

mix_twix написа:
Malina написа:Аз съм отсядала тук: http://www.jordash2002.com/ Много ми хареса! :)

Изглежда мноого добре ;) бих си взел едно бунгало за лятото :)

Да, хубаво е, определено си струва парите, вярно, че е малко скъпичко, но определено има защо.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: На море в Шкорпиловци – как ви се струва?

Мнениеот balsam » 20 Апр 2016, 14:38

Никога не съм ходила на Шкорпиловци, но това място на линка изглежда приятно и по-усамотено от другите,к оето ми харесва. Не съм много по тълпите по морето и големите свръхмодерни комплекси.
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: На море в Шкорпиловци – как ви се струва?

Мнениеот pishman » 16 Авг 2016, 12:27

Здравейте!
Не си падам по негатините коментари, но в Шкорпиловци това лято бях на път да си проваля отпуската. Търсех по-спокойно място, далеч от лудницата в големите курорти, привлече ме безкрайната плажна ивица и простора на морето, но това, което видях там ми дойде в повече. Като начало това не е място за хора без кола, а аз не съм шофьор. Намира се на 11км. от по-главния път от Варна за Бургас и има една маршрутка на ден, която не е във връзка с другите автобуси от Варна, Бургас и т.н. Ние пристигнахме на стоп. Хотелът, в който имахме резервация бе "Черноморец" в центъра на селото. Опитали са се да го приведат в съвременен вид, но резултата само подсилва безнадеждността му. Мебелировката бе като събрана набързо - едното легло в стаята бе изтърбушено, гардеробчето бе като от пионерските лагери едно време, едното крило не се отваряше, другото не се затваряше. Телевизорът бе с приставка за цифровизация и вероятно за това образът бе черно-бял, а като го изключиш започваше да бръмчи - шум, на който се опитваш да спиш. Интернет няма. Хубавото е, че имаше климатик! Но за 4 дена не мина камериерка и не събраха боклука от банята! Изглежда това се прави еднократно след като се освободи стаята.
До плажа се върви около 20-25 минути. Сурин е приятно, но обратния път в жегата е много тежък.
А в селото няма какво да се прави или къде да се отиде. Трите кръчми, двете магазинчета за храна и железарята са разположени на площада и съсредоточават целия социален живот. Няма аптека или книжарница или какъвто и да било друг вариант дори на търговията. За сметка на това цените на плодовете и зеленчуците са като във големите вериги или по-скъпи. Щеше да е оправдано, ако бяха набрани от градината - август сме все пак, но и тях ги доставяха от борса.
Бълхите, които ни нахапаха в хотела обаче, бе това, което ме накара да си събера багажа и да спася остатъка от почивката си. А управителя на "Черноморец" се държа нагло, когато му казахме, че си тръгваме по-рано. Прежалихме парите за една нощувка и напуснахме.
Давам си сметка, че не си бях направила домашното преди да тръгна и, че за да си по-независим на това място трябва да имаш най-малкото кола, но има и обективни условия като елементарна хигиена и категорично изключват бълхи в постелята.
pishman
 
Мнения: 1
Регистриран на: 16 Авг 2016, 11:22

Re: На море в Шкорпиловци – как ви се струва?

Мнениеот qwerryyy » 16 Авг 2016, 12:47

Ужас! Това звучи ужасно. Мен много ме е яд, когато нагло ти източват пари за нощувките. Не само там, навсякъде. Миналата година бяхме в Черноморец, нощувката ни беше 50 лева. Климатика беше някакво подобие на климатик, нещо вградено в стената, което като работеше повече спираше. Телевизора беше стар и почти не хващаше, липсваха му копчета на него и на дистанционното. Не бихме се върнали. Хората не мислят, че като са такива и не предлагат условия то никой няма да се върне при тях и послеще споделят и на околните, че не им е харесало, както е станало и при вас. Сега и аз не бих отишла в този хотел "Черноморец" в Шкорпиловци.
Иначе мои познати ходиха и им хареса, може би това, че имат кола помага на това да имат какво да правят и да изкарат добре. :roll:
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

ПредишнаСледваща

Назад към Почивки и екскурзии в България и чужбина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта