На море в Шкорпиловци – как ви се струва?

Културно - исторически, градски, селски, планински, спа и балнеотуризъм.
Мнения, препоръки и коментари

Re: На море в Шкорпиловци – как ви се струва?

Мнениеот Pipilota » 16 Авг 2016, 14:29

И аз много се дразня, като отида на море някъде и е откровено раздрънкано! Всичко може поне да е здраво и що горе поддържано, а не пред разпад. Пускаш хора, които ти дават луди пари и накрая не може да им се затвори вратата на гардероба или да се притесняваш, че ако нещо само си се дочупи дали няма да те обвинят и да плащат в тая съборетина, така или иначе.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: На море в Шкорпиловци – как ви се струва?

Мнениеот ЗорницаДраганова » 03 Авг 2018, 16:52

Искам да изкажа огромното си разочарование от с. Шкорпиловци. Първо ние със семейството ми не сме хора, който да тръгват на почивка с цел да харчат луди пари, но в селото шест дни нямаше откъде да си купим чушки. Може да ви звучи смешно, но освен магазинът към хотел Джордаш другаде нямаше откъде да се пазарува. Трябваше с колата да ходим до селото, където има два магазина и не са особено добре заредени. Бяхме в бунгала Чародейка, изключително недрожелюбни собственици, лоши условия, мръсни бунгала... Не препоръчвам!
ЗорницаДраганова
 
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Авг 2018, 16:48

Re: На море в Шкорпиловци – как ви се струва?

Мнениеот krasimir_ivg » 14 Сеп 2018, 13:52

Аз там отивам само на палатки, не бих отседнал в бунгала, които видях, така, че по скоро е за хора които предпочитат палатките :)
krasimir_ivg
 
Мнения: 5
Регистриран на: 14 Сеп 2018, 13:40

Предишна

Назад към Почивки и екскурзии в България и чужбина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта