На море в Шкорпиловци – как ви се струва?

Културно - исторически, градски, селски, планински, спа и балнеотуризъм.
Мнения, препоръки и коментари

На море в Шкорпиловци – как ви се струва?

Мнениеот red_eyes » 24 Мар 2014, 16:06

Със затоплянето на времето няма как човек да не се замисли къде ще прекара ваканцията си! Аз стоя твърдо зад идеята за море, а и все по-често започнах да дочувам за някакви бунгала в местността Шкорпиловци!

Много ме заинтригува, понеже не харесвам лъскавите хотели, но и предпочитам да имам къде да се изкъпя, т.е. да не съм на палатка, та бунгалата се оказват най-доброто за моите предпочитания.
Чух, че в местността Шкорпиловци имало бунгала на БТА, на ветеринарните лекари и куп други, за жалост до сега не съм ходила толкова на север на море и не зная как стоят нещата, затова ще се радвам някой да ми разясни!

До колкото помня Шкорпиловци влиза в Натура 2000, съответно местността трябва все още да е сравнително запазена, на вас как ви се струва, някой има ли пресни впечатления, най-вече от бунгалата?!
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: На море в Шкорпиловци – как ви се струва?

Мнениеот maminka » 24 Мар 2014, 16:24

Предполагам тези, за които си чула са държавни, но има и частни, които не вярвам да са на много по-високи цени, а и изглеждат доста по-запазени и приятни - почти нови ;) Потърси в Гугъл ще ти изскочат интересни неща! ;)
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: На море в Шкорпиловци – как ви се струва?

Мнениеот ivikat » 25 Мар 2014, 15:01

Ако ви интересува нещо повече за бунгала можете да ми звъните 0899804785 държа две станции на Шкорпиловци
ivikat
 
Мнения: 2
Регистриран на: 25 Мар 2014, 14:54

Re: На море в Шкорпиловци – как ви се струва?

Мнениеот YoLindi » 25 Мар 2014, 15:50

ivikat написа:ako vi interesyva ne6to pove4e za byngala mojete da mi zvanite 0899804785 darja dve stancii na 6korpilovci

А къде се намират по-точно :arrow: в самото селце или по-близко до плажа?
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: На море в Шкорпиловци – как ви се струва?

Мнениеот ivikat » 26 Мар 2014, 09:41

Близо до плажа, напишете почивна база Ахинора
ivikat
 
Мнения: 2
Регистриран на: 25 Мар 2014, 14:54

Re: На море в Шкорпиловци – как ви се струва?

Мнениеот todorkaa » 13 Юли 2015, 12:04

Здравейте,
Вчера се върнахме от двудневна "почивка" в бунгала "Ахинора" в Шкорпиловци.
Нека първо да започна с положителните моменти - природата, плажът, морето - много ми харесаха. Невероятно красиво, леко диво местенце, сравнително спокойно.
По повод на предходния пост относно бунгала "Ахинора" - споделям собственото си мнение... на база лично преживяване:
Условията там са меко казано лоши. Бунгалата са стари, неподдържани, ИЗКЛЮЧИТЕЛНО мръсни, миризмата вътре на тоалетна е непоносима. Най-елемнатри хигиенни условия - ами просто липсваха такива. Спалното бельо със сигурност не беше сменено след предните посетители - съдя за това по боклуците, петната и космите по чаршафите, по мирзимата им на застояло и мухъл... По пода бяха останали също отпадъци от предни посетители - мръсни пласмасови чаши, солети и т.н. Подобията на мокетчетета - най-вероятно непрани от мин. 10 години. Банята - мръсна, запушен канал, неизползваемо поставен душ, неработещо казанче на тоалетната, супер стар бойлер - БЕЗ капак отдолу, където са кабелите - когато стъпиш бос в банята - удря ток!!!
В бунгалото влизат най-различни твари, поради простата причина че мрежите на т.нар. комарници по прозорците са разпрани.
И за капак - приятелско семейство от съседното бунгало след първата вечер си тръгна, тъй като в стаята им вечерта се е разхождал ГУЩЕР!!! За голите охлюви в банята - не коментирам! За изпражнението (с извинение) в тревата до входната врата, което не беше почистено два дни - нямам желание да продължавам!
За условията в общото кухненско помещение - също без коментар. Ще спомена само, че има един газов кутлон, който е на най - малко 50 год. и всеки момент изглежда да се разпадне - за безопасността при боравенето с него - отново без коментар.
След описаните условия - вие преценете.
По мое мнение, а и най-вероятно по мнение на всякакви контролни органи, това място трябва да бъде затворено, докато не се направи нещо поне минимално по отношение на хигиената. Тези бунгала не следва да се предлагат изобщо на туристи (дори и за смешната сума от 10 лв. на легло, и те са супер много за тези условия).
Вярно е и съвсем нямам очаквания, че почивката на бунгало предполага лукса и условията на 3 или 4* хотелска база, но положението в тези бунгала беше потресаващо.
И накрая ще си позволя един съвет - ако не искате да си развалите почивката, на това иначе така хубаво и красиво местенце - не отсядайте в бунгала Ахинора!!!
Безгрижно и слънчево лято!
todorkaa
 
Мнения: 1
Регистриран на: 13 Юли 2015, 11:31

Re: На море в Шкорпиловци – как ви се струва?

Мнениеот S_Milenska » 13 Юли 2015, 12:17

todorkaa жалко, че сте си прекарали толкова зле, наистина е тъпо, че толкова занижена е била хигиената. Май не останаха бунгала с прилична хигиена и на добри цени. :(
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: На море в Шкорпиловци – как ви се струва?

Мнениеот lussy » 14 Юли 2015, 14:05

Май си остава най-добрият вариант да сте на палатки, за съжаление и аз не съм ходила
:(
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: На море в Шкорпиловци – как ви се струва?

Мнениеот miron » 14 Юли 2015, 14:18

lussy написа:Май си остава най-добрият вариант да сте на палатки, за съжаление и аз не съм ходила
:(

На палатки не е много добър избор за хора с деца. Няма как да се спи нормално в повечето случаи, а и е по-студено, отделно че хигиената е на по-ниско ниво. :)
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: На море в Шкорпиловци – как ви се струва?

Мнениеот Jully » 14 Юли 2015, 15:36

Ние сме ходили също в тези бунгала беше ужасна мизерия, тръгнахме си още след като се "настанихме", в тази кочина не пожелахме да останем!
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Следваща

Назад към Почивки и екскурзии в България и чужбина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта