По какво можете да определите дали един мъж е мамино синче?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: По какво можете да определите дали един мъж е мамино синче?

Мнениеот silver933 » 10 Дек 2014, 10:02

А защо все се говори за мамини синчета, а за жените, които всеки ден се чуват с майките си и дума не казвате? :mrgreen: :roll:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: По какво можете да определите дали един мъж е мамино синче?

Мнениеот Anka » 10 Дек 2014, 16:12

С този живот тук, когато мъжете живеят до 30г. с майките си как да не са мамини синчета?
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: По какво можете да определите дали един мъж е мамино синче?

Мнениеот Kremiliya » 11 Дек 2014, 15:30

Моят си беше чисто мамино синче. Нямаше седмица, в която да не им ходихме на гости, да не се обажда на майка си често и тя да мине през нас да помогнела, защото нали аз съм саката. Кошмарна работа, докато не се стигна до там, че заради приказките колко съм лоша не казах, че се изнасям. Наложи му се да направи избора, и вече 3 години от както се виждаме с родители му само по празници всичко е чудесно!
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: По какво можете да определите дали един мъж е мамино синче?

Мнениеот Andrey » 30 Дек 2014, 15:45

Оплюхте ни хубаво :) Майките исткат да се чуваме с тях, жените ни не искат, а същевременно искат, когато синовете им пораснат те също да им се обаждат, а кажете мъжете какво да правим? :roll:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: По какво можете да определите дали един мъж е мамино синче?

Мнениеот Malina » 06 Яну 2015, 17:21

Май не съм срещала много мамини синчета или поне умело се прикриват. Но ако държи да си ходи всяка седмица при мама или да вечеря винаги снея значи има нещо съмнително!
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: По какво можете да определите дали един мъж е мамино синче?

Мнениеот Kremiliya » 07 Яну 2015, 16:31

Malina написа:Май не съм срещала много мамини синчета или поне умело се прикриват. Но ако държи да си ходи всяка седмица при мама или да вечеря винаги с нея значи има нещо съмнително!

Мамините синчета си проличават чак след дълга връзка или когато заживеете заедно ;)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: По какво можете да определите дали един мъж е мамино синче?

Мнениеот Mon_ton » 14 Апр 2015, 16:26

Много ги обичам тези мамини синчета, големи са глезанчета и като почнат от далеч "майка каза " и се изприщвам! Излизах с такъв, беше ужасен, ако не станеше както мама каже и се побъркваше, тя му беше светилото просто.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: По какво можете да определите дали един мъж е мамино синче?

Мнениеот black » 20 Яну 2016, 14:28

Ами ако е и мамино и татино? Мама и тати да ти правят ремонт, да ти носят от село продукти без да помагаш, да ти търсят майстори за какво ли не?
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: По какво можете да определите дали един мъж е мамино синче?

Мнениеот rabotnata pchela » 20 Яну 2016, 15:06

black написа:Ами ако е и мамино и татино? Мама и тати да ти правят ремонт, да ти носят от село продукти без да помагаш, да ти търсят майстори за какво ли не?

И какво? :) Те мъжете сме виждали много случаи, в които просто се примиряват със случилото се. :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: По какво можете да определите дали един мъж е мамино синче?

Мнениеот pavleta » 21 Яну 2016, 11:00

rabotnata pchela написа:
black написа:Ами ако е и мамино и татино? Мама и тати да ти правят ремонт, да ти носят от село продукти без да помагаш, да ти търсят майстори за какво ли не?

И какво? :) Те мъжете сме виждали много случаи, в които просто се примиряват със случилото се. :)


За мен не е нормално. Какъв мъж е тогава? Как ще поема задълженията си, на какво ще научи сина си, ако има такъв?
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта