По какво можете да определите дали един мъж е мамино синче?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: По какво можете да определите дали един мъж е мамино синче?

Мнениеот skyfly » 14 Фев 2018, 13:56

Дори не мога да го опиша, толкова им личи! Държанието, начина на говорене, мислите и всичко останало ясно показват, че става въпрос за мамини синчета.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: По какво можете да определите дали един мъж е мамино синче?

Мнениеот Lollipop » 15 Фев 2018, 10:30

Те събират наистина всичко лошо мамините синчета, обаче накрая знаят как да омайват жените!
Вчера сиговорихме с една приятелка, че когато на някой родителите му се грижат по-малко за него той по-става човек. :shock:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: По какво можете да определите дали един мъж е мамино синче?

Мнениеот Kaya » 15 Фев 2018, 11:57

МНого им личи и по това какви неща са постигнали, и дали само приказват много, ако говорят за успехите си, смятайте, че не са постигнали никакви. Умните хора, които са сигурни в уменията си не се изтъкват за най-малкото. Подобни мъже не ви трябват.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: По какво можете да определите дали един мъж е мамино синче?

Мнениеот Maks » 08 Мар 2018, 17:28

Аз съм без жена в момента и да ви кажа не ми пречи някоя манджичка от нашите или да поизпере. Но да разчиства не съм съгласен-после не знам кое къде ми е. На нея също и е добре, доколкото виждам ;) А и от гозбите на майка, няма по-хубави :grin:
Аватар
Maks
 
Мнения: 39
Регистриран на: 02 Мар 2018, 14:55

Re: По какво можете да определите дали един мъж е мамино синче?

Мнениеот Andrey » 08 Мар 2018, 17:32

Maks написа:Аз съм без жена в момента и да ви кажа не ми пречи някоя манджичка от нашите или да поизпере. Но да разчиства не съм съгласен-после не знам кое къде ми е. На нея също и е добре, доколкото виждам ;) А и от гозбите на майка, няма по-хубави :grin:

ми това е тъпо с прането, не можеш да пуснеш една пералня ли, айде да ти сготви или като отидеш на гости да ти прати някоя кутия, ама примерно да ти плащат сметките, да ти дават пари, да те водят на почивки и какво ли още не, тва вече е излишно ..
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: По какво можете да определите дали един мъж е мамино синче?

Мнениеот Малката Сладката » 09 Мар 2018, 14:49

Значи, най-много му личи, когато те покани у тях да "пиете вино", а ти си помислиш, че това е метафора и си кажеш "вече тъй ли му викат". И пристигаш ти пред вратата, взела си бонбони, и ти отвори баща му с думите "ееее, откога чакам да те доведе, влизай, паля скарата". И ти мигайки на парцали влезеш и завариш майка му да прави салата и да слага масата. И вземе, че се окаже, че всъщност "пиенето на вино" няма да е нито "пиене на вино", нито "секс", ами семейна вечеринка.
Само ще спомена, че на следващото "пиене на вино" господинът не успя да намери ножовете и се наложи да извика мама на помощ.
Е тва, ако не е мамино синче, не знам кое е????
Малката Сладката
 
Мнения: 31
Регистриран на: 28 Фев 2018, 16:46

Re: По какво можете да определите дали един мъж е мамино синче?

Мнениеот orck » 09 Мар 2018, 15:04

e па аз съм мамин син.
Когато мама звънне хвърлям работата, пиячката и забавлението и хуквам да помагам с каквото жената каже. Майката трябва д асе обожава, да се обича, да й се прекланяме и да я слагаме над всичко...и така докато не дойдат децата (тогава нещата малко се променят).

Докато навърши 18 не можех да зашия копче и да пусна пералня...като всяко пишлеме, което мисли , че цял живот майка му ще го дондурка. Ма после -с годините като поживях далече от милата дама открих, че физзарядката по изпиране на цял гардероб, достойно се мери с пренасянето на дърва за огрев (щом мама може д амъкне цепениците, аз мога да си простра парцалите)....хубаво е, че майка ми прецени когато порастнах достатъчно и спря да ме дундурка, та да се науча да живея нормално.

Един мъж е мамино синче, когато не може да живее нормално самостоятелно - познава се по това, че не уважава труда на жените, които го отглеждат па ръцете са му заврени отзад.

п.с. само да спомена, мили жени, че вие превръщате синовете си в такива пихтиести полу-идиоти.
Find a woman with a brain... They all have vaginas.
Аватар
orck
 
Мнения: 99
Регистриран на: 22 Фев 2018, 13:03

Re: По какво можете да определите дали един мъж е мамино синче?

Мнениеот Malina » 09 Мар 2018, 15:07

Съгласна съм с послеписа на orck! Жените правим синовете си мамини синчета!
Брат ми например, не може нищо "нали го знаеш, той не може, свърши го ти" и така вече 35 години, наколкото е брат ми - той все не може. Няма приятелка,ж ивее с мама, безотговорен е, пие, не ходи на работа, но той не може, милия!
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: По какво можете да определите дали един мъж е мамино синче?

Мнениеот orck » 09 Мар 2018, 15:09

Добре де, ти като сестра не можеш ли да подтикнеш някого от двамата да не живеят на куп.....?
Find a woman with a brain... They all have vaginas.
Аватар
orck
 
Мнения: 99
Регистриран на: 22 Фев 2018, 13:03

Re: По какво можете да определите дали един мъж е мамино синче?

Мнениеот Malina » 09 Мар 2018, 15:30

orck написа:Добре де, ти като сестра не можеш ли да подтикнеш някого от двамата да не живеят на куп.....?

Не, разбира се, какво мога да им кажа. Аз съм се отделила и съм ги оставила да се оправят, как да ги разделя, след като той "не може"? А ианче, ако му видиш самочувствието и как говори..
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта