По какво можете да определите дали един мъж е мамино синче?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: По какво можете да определите дали един мъж е мамино синче?

Мнениеот sad » 09 Мар 2018, 16:02

те мамините синчета не знаят че не могат сами, мислят си че са хванали господ за шлифера и не уважават жените около себе си.... горката ти майка!
Аватар
sad
 
Мнения: 148
Регистриран на: 22 Фев 2018, 12:48

Re: По какво можете да определите дали един мъж е мамино синче?

Мнениеот Мирослав Комшийски » 09 Мар 2018, 16:10

moni.sparrow написа:Напоследък все по-често се питам дали не съм си взела точно такъв мъж – мамино синче?! Живеем в две отделни къщи, но в един двор с неговото семейство! Не искам да ви описвам колко нерви хабя, за да не обръщам внимание на всичко случващо се около нас с децата!

Интересна ми е гледната точка, както на мъжете, така и на жените, тъй като хиляди пъти съм разговаряла с мъжа ми да се пренесем в града, така или иначе имаме апартамент там, да си живеем на спокойствие и без нерви, но той държи да остане до полата на мама, в пълния смисъл на израза мамино синче!!!

Разказах ви историята си, първо защото мисля, че е време някой безпристрастен да отсъди кой е прав и дали не е време да се изнеса с децата и второ, за да установим по какво бихте определили един мъж като мамино синче?!

Миличка, комшии нямате ли в другия двор? Някой съсед нещо?! мъжът ти очевидно е престанал да върши задълженията си и не те е опрашвал скоро! Остай му децата, па ти се изнеси и без тва по-убава няма да станеш!
.. и ела на батя у креватя
Ела на батя у креватя
Мирослав Комшийски
 
Мнения: 21
Регистриран на: 09 Мар 2018, 15:57

Re: По какво можете да определите дали един мъж е мамино синче?

Мнениеот cakes » 09 Мар 2018, 18:07

Ако момчето до мен не може да ми плати кафето сутрин, то няма какво да си говорим.
Истинският, независим мъж, който не е вързан за полите на майка си, може да си позволи да ми купи бутушките от мола, без да звъни на някой да му се моли за заеми.
Аватар
cakes
 
Мнения: 33
Регистриран на: 02 Мар 2018, 14:44

Re: По какво можете да определите дали един мъж е мамино синче?

Мнениеот kauda » 11 Мар 2018, 09:35

тук се напълни с такива мнения, че ми е лошо. "опраши" "ела на батя у креватя"
Това даже не мога да го коментирам.
Като гледам какви са жените тук, не се учувам какви мъже се въртят около вас и защо нямате изобщо мъже до себе си.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: По какво можете да определите дали един мъж е мамино синче?

Мнениеот Maks » 12 Мар 2018, 17:26

Абе колкото и да хейтвате, друго си е да си хапнеш от домашните манджи или да ти ошетат къщата. То е ясно, че после пак ще се мрънка, но поне майка ти няма да се сърди, а жената може 1 седмица да ходи нацупена. Това е въпрос на разбиране :wink:
Аватар
Maks
 
Мнения: 39
Регистриран на: 02 Мар 2018, 14:55

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта