Водите ли децата си с вас на работното място?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Водите ли децата си с вас на работното място?

Мнениеот Krum » 13 Ное 2015, 16:24

В аптеката наприме няма проблеми, а? ) Все пак детето пипа, събаря, разсейва, като цяло не е работа да се ходи с деца по такива места.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Водите ли децата си с вас на работното място?

Мнениеот Monika_Spasova » 13 Ное 2015, 20:52

Че то може да се получи много забавно това е така, въпросът е до колко ще е полезно за фирмата. :dreads:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Водите ли децата си с вас на работното място?

Мнениеот silver933 » 16 Ное 2015, 12:06

Monika_Spasova написа:Че то може да се получи много забавно това е така, въпросът е до колко ще е полезно за фирмата. :dreads:

Е, това не е от нещата, които биха се случвали всеки ден, нали така. :mrgreen:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Водите ли децата си с вас на работното място?

Мнениеот Snejna » 17 Ное 2015, 11:49

silver933 написа:
Monika_Spasova написа:Че то може да се получи много забавно това е така, въпросът е до колко ще е полезно за фирмата. :dreads:

Е, това не е от нещата, които биха се случвали всеки ден, нали така. :mrgreen:
По-скоро е като експеримент. :) Аз преди няколко дни заведох малката на работа след училище нямаше начин нямаха занималня, а нямаше как да я оставя. Тя умря от скука вярно, но не ми е създавала никакви проблеми, но все пак тя е на 10 години. :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Водите ли децата си с вас на работното място?

Мнениеот Kremiliya » 17 Ное 2015, 12:34

Като са по-големи по-лесно се получават нещата и има шанс да се случат добре работите,ама с малки деца в такава ситуация си е страхотия.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Водите ли децата си с вас на работното място?

Мнениеот Anka » 17 Ное 2015, 15:59

зависи колко са големи, някои стават да ги заведеш, ама зависи и от работата, че и от вътрешната политика на фирмата
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Водите ли децата си с вас на работното място?

Мнениеот Lili_pili » 17 Ное 2015, 17:49

По-добре д аси стоят вкъщи, помислете и за колегите си, никой не е длъжен да търпи децата ви целия ден на работа. Само ще ви казват колко с а сладки, но в действителност няма да мислят така.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Водите ли децата си с вас на работното място?

Мнениеот rabotnata pchela » 18 Ное 2015, 10:47

ЯВсе има отпуски, платени неплатени и все може да се намери вариант за детето. Разбирам да са 2-3 часа да се наложи да остане - ок, но за целия ден или няколко дни подред не мога да го приема. Няма да е приятно за никой.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Водите ли децата си с вас на работното място?

Мнениеот Rali_hr » 19 Ное 2015, 15:11

rabotnata pchela написа:ЯВсе има отпуски, платени неплатени и все може да се намери вариант за детето. Разбирам да са 2-3 часа да се наложи да остане - ок, но за целия ден или няколко дни подред не мога да го приема. Няма да е приятно за никой.

И аз съм съгласна да е за малко. Но има хора, които изобщо не с есъобразяват.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Водите ли децата си с вас на работното място?

Мнениеот franky » 19 Ное 2015, 17:12

Rali_hr написа:
rabotnata pchela написа:ЯВсе има отпуски, платени неплатени и все може да се намери вариант за детето. Разбирам да са 2-3 часа да се наложи да остане - ок, но за целия ден или няколко дни подред не мога да го приема. Няма да е приятно за никой.

И аз съм съгласна да е за малко. Но има хора, които изобщо не с есъобразяват.

Но и със сигурност не го правят от това, че им е приятно децата да им висят на главите, така че смятам трябва да сме толерантни!
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта