Водите ли децата си с вас на работното място?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Водите ли децата си с вас на работното място?

Мнениеот dejavu » 28 Мар 2014, 12:32

Интересно ми е отношението на шефовете ви, както и вашето лично, когато нямате възможност да гледате детето си вкъщи и няма при кого да го оставите! Водили ли сте децата си на работното място до сега? :?
Имам колежки, които в средата на деня им се обаждат, че ще трябва да вземат най-късно децата си до 14 часа :shock: , затова в почивката си ги взимат и идват на работа с тях! Никога не сме имали проблеми, но виждам как на мамите им е притеснено и неспокойно, колкото и да са кротки децата!

Вие имали ли сте такива притеснения да водите децата си на работното място? :roll:
Когато аз бях дете нямаше проблеми майка ми или баба ми да ме взимат на техните работни места, :idea: шефовете не се противяха, дори се забавлявахме с тях! Сега нещата мисля, че стоят доста по-различно и шефовете не гледат с добро око на теб след като си довел детето си въпреки че знаят, че няма къде да го оставиш, така ли е? :?:
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: Водите ли децата си с вас на работното място?

Мнениеот moni.sparrow » 28 Мар 2014, 12:36

Да, спомням си, че преди дори в сферата на производството нямаше забрана за деца, аз лично като хлапе съм вакуумирала вече не помня какво :lol: , но нито шефовете са казвали нещо, нито са те гледали накриво и аз такива спомени имам ;)
moni.sparrow
 
Мнения: 286
Регистриран на: 05 Ное 2013, 15:24

Re: Водите ли децата си с вас на работното място?

Мнениеот Snejna » 24 Ное 2014, 13:24

Сега наистина не е така, налагало ми се е да взема детето на работното ми място, вярно,че му пусках анимации на друг компютър, но е проблемно, няма какво да се лъжем. А работодателите наистина не гледат добре на това, за съжаление :roll:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Водите ли децата си с вас на работното място?

Мнениеот Elica » 08 Дек 2014, 16:29

Имам колежки, които са вземали понякога децата си тук след градина или ако се наложи нещо спешно, но наистина не се чувстват комфортно, но на нас не ни пречат :mrgreen:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Водите ли децата си с вас на работното място?

Мнениеот silver933 » 15 Яну 2015, 12:43

Нормално да се притесняват, най-вече за реакцията на шефа към децата. Дечицата обикновено са любопитни, не че толкова пречат по някакъв начин. Не е много лесно, но мисля, че всички трябва да са толерантни, все пак това е бъдещето ни :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Водите ли децата си с вас на работното място?

Мнениеот Slavena » 15 Яну 2015, 17:13

Много рядко си позволявам този лукс, да заведа детето си на работа и то гледам да е за много на бързо, не е удобно.
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Водите ли децата си с вас на работното място?

Мнениеот mix_twix » 15 Яну 2015, 17:40

Понякога колегите водят хлапетата си до работа, много е забавно, децата са супер, никога не са ми пречили, винаги питат, бутат, супер са и шефа е либерален, не е правил проблеми, дори започна да изгражда детска площадка в двора, за да може да поиграват децата ;) :mrgreen:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Водите ли децата си с вас на работното място?

Мнениеот Lili_pili » 15 Яну 2015, 17:50

mix_twix написа:Понякога колегите водят хлапетата си до работа, много е забавно, децата са супер, никога не са ми пречили, винаги питат, бутат, супер са и шефа е либерален, не е правил проблеми, дори започна да изгражда детска площадка в двора, за да може да поиграват децата ;) :mrgreen:

Мои колеги са се оплаквали, когато се доведе някое дете до работа, въпреки, че няма къде да бъде оставено, никой родител не иска да води детето си на работа, малко са хората, които реагират като теб. :roll:
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Водите ли децата си с вас на работното място?

Мнениеот Локумът » 26 Мар 2015, 11:13

Не съм си позволявал да водя децата си с мене на работа, твърде странно ми е, а и нямат никаква работа там де. ;) Разбира се, има случаи, в които може да наминат - ха за пари, ха за нещо друго, но нищо особено. :))
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Водите ли децата си с вас на работното място?

Мнениеот mix_twix » 18 Май 2015, 13:18

Lili_pili написа:
mix_twix написа:Понякога колегите водят хлапетата си до работа, много е забавно, децата са супер, никога не са ми пречили, винаги питат, бутат, супер са и шефа е либерален, не е правил проблеми, дори започна да изгражда детска площадка в двора, за да може да поиграват децата ;) :mrgreen:

Мои колеги са се оплаквали, когато се доведе някое дете до работа, въпреки, че няма къде да бъде оставено, никой родител не иска да води детето си на работа, малко са хората, които реагират като теб. :roll:

Нормално е да е неприятно, като се има предвид, че работата не е място за деца, но както сме виждали по много филми, имат дори направен детски кът и място за сън за децата, все пак като няма къде да го оставиш трябва да има варианти.
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта