Кое задължително трябва да се види в Родопите?

Културно - исторически, градски, селски, планински, спа и балнеотуризъм.
Мнения, препоръки и коментари

Кое задължително трябва да се види в Родопите?

Мнениеот Коцева » 28 Мар 2014, 16:09

Малко ме е срам да си призная, но до сега не съм ходила в Родопите :oops: , т.е. минавали сме много пъти от там и в планински селца сме ходили, но никога не сме оставали за почивка и дори разходка! :(

Тази пролет вече не издържаме на едно място и имаме идеята да си направим една почивка в Родопите, чувала съм колко е красиво и за места, които задължително трябва да се видят, но са страшно много и не знаем от къде да започнем! :!:

Със сигурност голяма част от вас са ходили на почивка в Родопите, та дайте някакви дестинации, екопътеки и т.н., които :idea: задължително :idea: трябва да се видят за 4-5 дни в Родопите!
Коцева
 
Мнения: 213
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:36

Re: Кое задължително трябва да се види в Родопите?

Мнениеот николаев » 28 Мар 2014, 16:18

Ние сме били в Триград, но само за събора (последния уикенд на юни), беше много за малко, но и много хубаво тази година пак сме си обещали да ходим! Иначе за село Орехово съм чувал много добри отзиви, освен многото места за отсядане, в близост има доста забележителности, които си струват и за които лесно могат да ви упътят хазяи или на мястото, в което сте отседнали!
николаев
 
Мнения: 110
Регистриран на: 11 Мар 2014, 14:46

Re: Кое задължително трябва да се види в Родопите?

Мнениеот djudjanka » 04 Апр 2014, 11:24

Всичко, което имаш възможност е добре да се види. Цигов чарк, Батак, пещера Снежанка и Дяволското гърло, Триград и много други забележителности, а природата е уникална!
Аватар
djudjanka
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Окт 2012, 14:12

Re: Кое задължително трябва да се види в Родопите?

Мнениеот BravaPersona » 16 Апр 2014, 08:41

Пещерите Дяволското Гърло и Ягодинската.
BravaPersona
 
Мнения: 8
Регистриран на: 20 Мар 2014, 19:26

Re: Кое задължително трябва да се види в Родопите?

Мнениеот maci_5 » 22 Апр 2014, 22:38

Родопите е много красива планина.Тръгнахме от Ковачевица,Лещен,Доспат,Ягодинска пещера,Дяволското гърло, Широка лъка, ПампоровоЧудните мостове, Кръстова гора.Ходихме на Снежанка, Цигов чарк, Велинград. Златоград, язовир Кърджали, язовир Ивайловград, Перперикон. Колкото повече я обикаляш, толкова става по -красива
maci_5
 
Мнения: 1
Регистриран на: 22 Апр 2014, 22:29

Re: Кое задължително трябва да се види в Родопите?

Мнениеот MGB » 23 Апр 2014, 13:12

maci_5 написа:Родопите е много красива планина.Тръгнахме от Ковачевица,Лещен,Доспат,Ягодинска пещера,Дяволското гърло, Широка лъка, ПампоровоЧудните мостове, Кръстова гора.Ходихме на Снежанка, Цигов чарк, Велинград. Златоград, язовир Кърджали, язовир Ивайловград, Перперикон. Колкото повече я обикаляш, толкова става по -красива

Колко време ти отне този маршрут и с кола ли се придвижвахте? :roll:
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Кое задължително трябва да се види в Родопите?

Мнениеот The_The_Ramone » 29 Апр 2014, 23:28

Триград и Гела са абсолютно задължителни!
The Game Will Never Be The Same
Аватар
The_The_Ramone
 
Мнения: 236
Регистриран на: 09 Апр 2011, 10:00
Местоположение: Вътрешна Монголия

Re: Кое задължително трябва да се види в Родопите?

Мнениеот Kaya » 29 Яну 2015, 13:00

Аз също не съм ходила в Родопите, тази пролет и ние си говорихме, че трябва да отидем семейно там! Не знаех, че Цигов чарк се намира там, мислих, че е в Северна България. :roll:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Кое задължително трябва да се види в Родопите?

Мнениеот Krum » 29 Яну 2015, 16:57

Вчера едни приятели се обадиха и предложиха лятото да отиваме на Рожен на някакъв събор, та мисля да използвам тогава момента да разгледам повече. :mrgreen:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Кое задължително трябва да се види в Родопите?

Мнениеот Yarost » 03 Фев 2015, 11:32

И аз не съм ходила :oops: Но мисля, това лято да сложа хиксче на Родопите върху картата.
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Следваща

Назад към Почивки и екскурзии в България и чужбина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта