От коя марка мицеларна вода сте доволни?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

От коя марка мицеларна вода сте доволни?

Мнениеот nushi.kisyova » 01 Апр 2014, 15:21

От както се помня използвам измиващи гелове за лице, за да премахна грима си! От известно време, обаче стана така, че кожата ми започна да изсъхва прекалено :x , включително в зоната около очния контур!
Много мразя тоалетни млека, на която и да било марка, тъй като прекалено омазняват кожата ми :x , след което изисква отново измиване, а само с вода не става и отново се стига до варианта, в който се изсушава прекомерно кожата! :idea:

Искаше ми се да пробвам да премахвам грима си с мицеларна вода :idea: , тъй като това е най-добрият и компромисен вариант. Не зная дали има разлика между различните марки, които пуснаха на пазара мицеларна вода, заради това се съветвам с вас! :?
Разбира се мицеларната вода на марки като Авен е в пъти по-скъпа от продуктите на Нивеа :!: , но от кои сте доволни вие, има ли разлика освен в цената и в качеството на продуктите?
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Re: От коя марка мицеларна вода сте доволни?

Мнениеот dessiblond » 01 Апр 2014, 15:29

Доста неуспешен опит имам с тази на Еveline около 5-6 лева е, но за да свалиш спирала ти е необходимо огромно количество от мицеларната вода и много тампони, за капак оставя лепкав филм и така или иначе след това трябва да се измиеш!
Купувала съм и на Биодерма, както и Авен, които еднакво много ми харесват ;) на Нивеа не съм ползвала!
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: От коя марка мицеларна вода сте доволни?

Мнениеот sivleto » 01 Апр 2014, 16:42

Здравейте,аз лично ползвам мицералната вода на Биодерма,и съм много доволна.Купих си синята опаковка защото е хидратираща и за чувствителна кожа.Идеално ми пасна.След няколко дни усетих разликата.Кожата ми вече не се лющи.Преди да започна да употребявам мицеларната вода за почистване ми се налагаше да слагам крем по няколко пъти на ден защото кожата на лицето ми се лющеше.Споделям това с вас защото знам колко е неприятно да виждаш как малко след като си се гримирала започват да се показват малки кожички около веждите и носа.Дано съм била полезна.
sivleto
 
Мнения: 1
Регистриран на: 05 Яну 2012, 21:28

Re: От коя марка мицеларна вода сте доволни?

Мнениеот beautymaniac » 02 Апр 2014, 14:41

И аз много харесвам мицеларните води. Любими са ми тези на Биодерма, Авен и Ла Рош Позе.
Сестра ми преди време се върна отвън и ми подари тази мицеларна вода на Деклеор
Изображение
Много е готина и нежна, а в същото време почиства страхотно :) Почти съм я използвала докрай и сега се оглеждам откъде мога да я купя - видях, че я има на ягодка, тук не я откривам тази марка,ще се поразровя да видя къде е най-изгодно да си я купя. :)
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

Re: От коя марка мицеларна вода сте доволни?

Мнениеот annydance » 02 Апр 2014, 15:16

Как се мажете с неща, които не са изпитани, не мога да разбера? :o Това, че е скъпо не е абсолютно никаква гаранция, че няма да е най-големия боклук! :!:
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: От коя марка мицеларна вода сте доволни?

Мнениеот rose_92 » 21 Ное 2016, 15:28

Аз съм ползвала мицеларна вода на Авен - опъваше ми кожата (моята е мазна). На Биодерма зелената за мазна кожа - също. Ползвала съм и червената за чувствителна кожа, защото имам и себореен дерматит - тя е хубава. Сега използвам зелената за мазна кожа на Uriage и много ми харесва, не ми опъва кожата и мирише страхотно! Скоро ще ми свърши и мисля пак от нея да си купя. Но аз лично тези води ги ползвам за почистване на очите предимно, защото кожата ми е мнооооого мазна и само като се измия с гел си чувствам кожата добре почистена (използвам гела на Авен Cleanance, който не опъва кожата).
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: От коя марка мицеларна вода сте доволни?

Мнениеот donni » 28 Ное 2016, 12:54

Послесно си поръчах мицеларна вода от Avon и съм много доволна, не ми опъва толкова, както другите.
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: От коя марка мицеларна вода сте доволни?

Мнениеот fawla » 29 Ное 2016, 16:33

donni написа:Послесно си поръчах мицеларна вода от Avon и съм много доволна, не ми опъва толкова, както другите.

И на мен ми харесва на Аvon водата, сега и аз ползвам същата и съм доволна.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: От коя марка мицеларна вода сте доволни?

Мнениеот mangusta » 29 Ное 2016, 17:21

Аз не съм ползвала такова нещо. Кое му е специалното на мицеларната, по какво се различава от тоника да кажем или е същото?
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: От коя марка мицеларна вода сте доволни?

Мнениеот rose_92 » 30 Ное 2016, 02:08

fawla написа:
donni написа:Послесно си поръчах мицеларна вода от Avon и съм много доволна, не ми опъва толкова, както другите.

И на мен ми харесва на Аvon водата, сега и аз ползвам същата и съм доволна.


Аз преди купувах неща само от Орифлейм и Ейвън, но откакто разбрах, че козметиката им е пълна с парабени, вече рядко поръчвам нещо. Може медицинската козметика да е по-скъпа (макар че и техните неща не са много евтини..), но поне не е с чак толкова много вредни съставки.
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Следваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron