Хотел или хостел бихте предпочели?

Културно - исторически, градски, селски, планински, спа и балнеотуризъм.
Мнения, препоръки и коментари

Re: Хотел или хостел бихте предпочели?

Мнениеот Malina » 29 Ное 2016, 12:40

qwerryyy написа:Хостелите са много мизерни, била съм на хостел в Англия, само дето не тичаха хлебарки по мен. :mrgreen:

Да и това го има, че много мизерно, но има някои, които са направени с голямо желание и там си струва да отседнеш.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Хотел или хостел бихте предпочели?

Мнениеот lini_leni » 29 Ное 2016, 14:58

Не съм отсядала в хостел, досега само в хотели съм била, които също са били от отлични до не толкова добри. Вярно, че парите определят класата, но някой път много пари искат, а насреща не предлагат необходимото за тази цена.
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Хотел или хостел бихте предпочели?

Мнениеот Pipilota » 01 Дек 2016, 11:41

lini_leni написа:Не съм отсядала в хостел, досега само в хотели съм била, които също са били от отлични до не толкова добри. Вярно, че парите определят класата, но някой път много пари искат, а насреща не предлагат необходимото за тази цена.

Зависи и къде си, всяко място предлага различна цена, което хич не е за подценяване.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Хотел или хостел бихте предпочели?

Мнениеот Ernestina » 12 Яну 2017, 18:25

И хотел и хостел вършат работа, когато са в приличен вид. Зависи от целта на пътуването и продължителността на престоя и дали ще са ти нужни от екстрите, които предлага даден хотел. Иначе и двете са приемливи.
Ernestina
 
Мнения: 86
Регистриран на: 12 Яну 2017, 17:32

Re: Хотел или хостел бихте предпочели?

Мнениеот julianne » 13 Яну 2017, 09:58

Мен единствено ме притеснява хигиената, мисля си, че в хотелите е по-добра, но пак е много относително.
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50

Re: Хотел или хостел бихте предпочели?

Мнениеот preslavaslavova » 04 Мар 2017, 12:50

Лятото, когато бях във Варна на почивка, реших да не ходя по хотели, а да изпробвам нещо ново, наех си квартира за нощувка от https://pochivka.bg/kvartiri-varna-t14 . Това е сравнително нова практика в България, но според мен се развива добре и идеята ми допада. Много по-приятно и уютно е от всеки един хотел.
preslavaslavova
 
Мнения: 125
Регистриран на: 02 Яну 2016, 22:32

Re: Хотел или хостел бихте предпочели?

Мнениеот Lollipop » 04 Мар 2017, 17:37

preslavaslavova написа:Лятото, когато бях във Варна на почивка, реших да не ходя по хотели, а да изпробвам нещо ново, наех си квартира за нощувка от https://pochivka.bg/kvartiri-varna-t14 . Това е сравнително нова практика в България, но според мен се развива добре и идеята ми допада. Много по-приятно и уютно е от всеки един хотел.

О, никак не е нова практика, ние всяка година почиваме в къщи и в квартири, защо да давам луди пари за хотел, като там само спя, ние почти не стоим в хотела, а за по-малко пари може да се намери хубава къща, чиста, удобна, в която да се изкарат там 5-6 дена за по-малко пари. Е, разбира се в хотела има далеч повече удобства ие по-готино, но в крайна сметка, разликата в цените е осезаема.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Хотел или хостел бихте предпочели?

Мнениеот preslavaslavova » 29 Мар 2017, 17:54

Честно да ти кажа аз скоро научих за тази практика. Явно съм доста назад с нещата :grin: :grin:
preslavaslavova
 
Мнения: 125
Регистриран на: 02 Яну 2016, 22:32

Re: Хотел или хостел бихте предпочели?

Мнениеот Monika_Spasova » 29 Мар 2017, 18:50

И аз предпочитам квартирите, защото така или иначе там ходя само да спя, зависи по кое врем ена година обаче се прави резервацията, ако се бърза по овреме, в хотели могат да се намерят мноого прилични цен.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Хотел или хостел бихте предпочели?

Мнениеот qwerryyy » 30 Мар 2017, 11:02

По моретата, аз никога не съм била на хотел, винаги съм на такъв род квартири.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

ПредишнаСледваща

Назад към Почивки и екскурзии в България и чужбина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron