Кафе и мумио против стрии - пробвали ли сте?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Кафе и мумио против стрии - пробвали ли сте?

Мнениеот sofi_black » 07 Апр 2014, 12:50

Сестра ми каза, че е чела някаква рецепта против стрии, която е по време и след душ с едро смляно кафе и мумио! Тя е започнала от преди седмица да прави тези процедури и казва, че кожата й е доста мека и гладка, а и малките стрии почти са се заличили! :shock:

Много се впечатлих и реших да споделя това, ако някой е пробвал да изкаже мнение или пък някой ентусиаст с повече време да опита! :?

Всъщност е много просто, тъй като докато миеш тялото си с душ гел, единственото, което се изисква е да сложиш малко едро смляно кафе на местата със стрии и да масажираш няколко минути, след това да изчакаш десетина минути и да отмиеш!

Що се отнася до мумио, от него се вземат капсули, които се отварят и съдържанието им се изсипва в количеството крем, който ще използваш след баня, (като слагаш да се разтваря преди да вземеш душ) :idea: за да намажеш проблемните места.
Е, ще чакам отзиви, момичета, до колко имат ефект кафето и мумио, за да отделя и аз малко време за себе си! :!:
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Кафе и мумио против стрии - пробвали ли сте?

Мнениеот penny » 07 Апр 2014, 12:53

Оо.. задължително ще се пробва това! За съжаление маслата, които използвах по време на бременността не ми помогната и ми се появиха стрии, та сега се чудя как да се отърва от тях! При първи признаци след процедурите ще пиша :!: :!:
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Кафе и мумио против стрии - пробвали ли сте?

Мнениеот s_ivelina » 10 Май 2014, 14:56

Здравейте на всички!
и аз след като родих -преди 4 месеца.ми се появиха ужасни стрии.боря се с тях с утайка от кафе вече 3 седмици и след баня се мажа на икаров за стрии и дева за стрии..все още няма ефект.ще продължа да се правя с това.,да видим..нямам възможност за скъпа козметика.това ползвам.малко се заличиха.но кво да ви кажа..пак се появяват..вие с какво се мажете! :roll:
s_ivelina
 
Мнения: 231
Регистриран на: 02 Фев 2014, 11:26

Re: Кафе и мумио против стрии - пробвали ли сте?

Мнениеот ramimni » 10 Май 2014, 15:32

решила съм да пробвам тази рецепта против стрии на Софи, за съжаление тези са упорити гадинки и се съмнявам да се махнат изцяло, но поне се надявам да станат малко по-невидими :!: и то с много упорство! В кремчетата почти не вярвам, въпреки че винаги съм харесвала продуктите на Икаров и мисля, че би спомагало по един или друг начин. Ивелина, съветвам те да търкаме, мажем и вярваме :!: :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Кафе и мумио против стрии - пробвали ли сте?

Мнениеот s_ivelina » 10 Май 2014, 15:44

ами май нямаме друг изход освен да търкаме с две ръце,,ужасни са..моите са лилави.и са доста по краката ..
s_ivelina
 
Мнения: 231
Регистриран на: 02 Фев 2014, 11:26

Re: Кафе и мумио против стрии - пробвали ли сте?

Мнениеот s_ivelina » 10 Май 2014, 15:50

каква е тази рецепта на софи..напиши я ако я имаш..от 3 седмици се трия ,честно казано кожата ми се протри.ефект нулев..дай нещо насам евтинко..
s_ivelina
 
Мнения: 231
Регистриран на: 02 Фев 2014, 11:26

Re: Кафе и мумио против стрии - пробвали ли сте?

Мнениеот pepa1974 » 10 Май 2014, 17:04

мумиото не беше ли срещу грип?
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: Кафе и мумио против стрии - пробвали ли сте?

Мнениеот s_ivelina » 10 Май 2014, 17:51

pepa1974 написа:мумиото не беше ли срещу грип?

дори не съм чувала за мумиото... :roll:
s_ivelina
 
Мнения: 231
Регистриран на: 02 Фев 2014, 11:26

Re: Кафе и мумио против стрии - пробвали ли сте?

Мнениеот maminka » 12 Май 2014, 14:55

Има наистина много и различни приложения, хората го наричат кръвта на планината :!: явно има и такъв ефект!
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Кафе и мумио против стрии - пробвали ли сте?

Мнениеот s_ivelina » 12 Май 2014, 17:37

незнам как ще спасим положението с тези стрии.ужасни са.. :?
s_ivelina
 
Мнения: 231
Регистриран на: 02 Фев 2014, 11:26

Следваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron