Имахте ли проблем с косата и зъбите след като родихте?

Искамe бебе - бременност, моментът на раждането, майчинство, проблемно забременяване и ин витро, осиновяване и приемна грижа

Имахте ли проблем с косата и зъбите след като родихте?

Мнениеот belle_vie » 17 Авг 2011, 18:06

През цялата ми бременност нямах проблеми със зъбите, но косата ми ужасно капе.Вие имахте ли проблеми с косата и зъбите и как се избавихте от тия проблеми.
belle_vie
 
Мнения: 20
Регистриран на: 26 Мар 2011, 11:18

Re: Имахте ли проблем с косата и зъбите след като родихте?

Мнениеот qproin » 17 Окт 2011, 23:20

аз съм родила преди 1,5 г и мога да кажа, че още не съм се избавила. Непрекъснато си правя и купувам разни маски и ампули, но положението е неспасяемо. сега ползвам един шампоан TOPICREM за суха коса, доволна съм засега, но ще видим.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Имахте ли проблем с косата и зъбите след като родихте?

Мнениеот Bella » 18 Окт 2011, 09:23

qproin написа:аз съм родила преди 1,5 г и мога да кажа, че още не съм се избавила. Непрекъснато си правя и купувам разни маски и ампули, но положението е неспасяемо. сега ползвам един шампоан TOPICREM за суха коса, доволна съм засега, но ще видим.

Какви ампули ползвате?
Аватар
Bella
 
Мнения: 233
Регистриран на: 20 Сеп 2011, 15:17

Re: Имахте ли проблем с косата и зъбите след като родихте?

Мнениеот qproin » 28 Окт 2011, 14:56

Bella написа:
qproin написа:аз съм родила преди 1,5 г и мога да кажа, че още не съм се избавила. Непрекъснато си правя и купувам разни маски и ампули, но положението е неспасяемо. сега ползвам един шампоан TOPICREM за суха коса, доволна съм засега, но ще видим.

Какви ампули ползвате?

Rene Furter е марката, една ампула струва 7 лв, но са страхотни.Правя си по 2 пъти месечно, като се намазва преди миене на косата и се стои 30 мин. Много съм доволна.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Имахте ли проблем с косата и зъбите след като родихте?

Мнениеот Даниела Танева » 09 Яну 2012, 20:56

След раждането имах проблеми със зъбите, лекувах почти половината от тях- дълбоки кариеси, пулпити на мъдреците- два от тях дори извадих!
Даниела Танева
 
Мнения: 34
Регистриран на: 30 Дек 2011, 23:46

Re: Имахте ли проблем с косата и зъбите след като родихте?

Мнениеот Devora » 08 Фев 2012, 10:17

Аз нямах проблеми с косата..но това е за сметка за зъбите..от седмия месец на бременността ми започнаха проблеми със зъбите и венците..Проблема беше ,че докато бях бременна умирах от страх от зъболекар,докато това преди не беше ми се случвало...изгубих един зъб..ама си имам невероятно бебе :lol:
Devora
 
Мнения: 43
Регистриран на: 08 Фев 2012, 09:08

Re: Имахте ли проблем с косата и зъбите след като родихте?

Мнениеот teddy » 14 Мар 2012, 09:45

Мен, пък ме удари и на двете места :mrgreen: Аз по принцип не съм много добре със зъбите, но през бременността се взех в ръце и си ходих постоянно на прегледи. Иначе косата в началото изобщо не ми капеше, ама после... настана някакъв ад - маски, ампули, балсами, нищо не помагаше.
Това си е някакъв период, който отминава като всички останали отрицателни неща през бременността. Сега да чукна на дърво всичко се нормализира ;) И все пак, ако някой може да даде съвет за маска за коса, ще се радвам да чуя мнението му :)
teddy
 
Мнения: 177
Регистриран на: 06 Мар 2012, 13:14

Re: Имахте ли проблем с косата и зъбите след като родихте?

Мнениеот сиско » 05 Яну 2013, 00:04

И аз имах проблеми със зъбите през бременността и все още продължават. Въпреки, че навреме взех мерки, не можах да се справя с този проблем.
сиско
 
Мнения: 341
Регистриран на: 18 Окт 2011, 16:03

Re: Имахте ли проблем с косата и зъбите след като родихте?

Мнениеот desita@ » 05 Яну 2013, 01:39

И след двете раждания имах проблеми със зъбите,косата също много ми капеше.За протокола-пиех си редовно витамините,явно е до организъм.
desita@
 
Мнения: 84
Регистриран на: 19 Дек 2012, 16:17

Re: Имахте ли проблем с косата и зъбите след като родихте?

Мнениеот petq1425 » 03 Сеп 2019, 09:44

При мен този проблем се появи по-късно. С косата нямах такъв проблем, но със зъбите -ДА.
Но при всеки е различно.
petq1425
 
Мнения: 38
Регистриран на: 26 Авг 2019, 09:12

Следваща

Назад към Бременност, раждане и майчинство

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта