Малка къща, а пък вътре...тъща...

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Малка къща, а пък вътре...тъща...

Мнениеот Mon_ton » 08 Апр 2016, 15:27

Оф, аз като знам като бяхме с нашата тъща да живеем и после малко и със свекървата. все беше зле.. :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Малка къща, а пък вътре...тъща...

Мнениеот Jully » 08 Апр 2016, 16:08

Mon_ton написа:Оф, аз като знам като бяхме с нашата тъща да живеем и после малко и със свекървата. все беше зле.. :)

затова е най-добре наистина семействата да бъдат сами, но в България много често няколко поколения живеят на едно място, никой не иска да е така, но така се случва. ;(
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Малка къща, а пък вътре...тъща...

Мнениеот fairy » 15 Апр 2016, 13:56

Най-добре е така, но защо като живеят отделно, пак се намира нещо, което да развали картинката? И тъщите, и свекървите обичат да се понамесват.
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Малка къща, а пък вътре...тъща...

Мнениеот Monika_Spasova » 15 Апр 2016, 14:08

fairy написа:Най-добре е така, но защо като живеят отделно, пак се намира нещо, което да развали картинката? И тъщите, и свекървите обичат да се понамесват.

Аз не мога да си обясня, ще се намесват, ако има кой да ги слуша и да приема думите им, ако няма кой ще пробват 2-3 и като видят, че не става нищо така, както те си мислят, ще престанат да дават акъл. Нали вече когато сте семесйтво не трябва да се занимавате със странични хора, каквито са роднините дори и най-близките.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Малка къща, а пък вътре...тъща...

Мнениеот pavleta » 21 Апр 2016, 14:42

Това е идеалният случай, но както знаем, няма идеални неща. Ти можеш да не ги слушаш и да им обръщаш внимание, но те все да подпитат, да ръчнат, да изтъкнат. Спасението е да слагаш тапите за уши и да не обръщаш внимание. И да си правиш каквото ти си знаеш :wink: .
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Малка къща, а пък вътре...тъща...

Мнениеот Mon_ton » 14 Май 2016, 10:40

Monika_Spasova написа:
fairy написа:Най-добре е така, но защо като живеят отделно, пак се намира нещо, което да развали картинката? И тъщите, и свекървите обичат да се понамесват.

Аз не мога да си обясня, ще се намесват, ако има кой да ги слуша и да приема думите им, ако няма кой ще пробват 2-3 и като видят, че не става нищо така, както те си мислят, ще престанат да дават акъл. Нали вече когато сте семесйтво не трябва да се занимавате със странични хора, каквито са роднините дори и най-близките.

О, моля ти се, ела да те запозная см оята свекърва да видиш за какво става въпрос. Не че майка ми ѝ отстъпва де! няма отказване, а ти си ги игнорирай, колкото си искаш!
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Малка къща, а пък вътре...тъща...

Мнениеот pravilno » 14 Май 2016, 16:35

Защо никой не казва нищо за свекъра или тъста? :lol: Все едно не съществуват. Само тъщите и свекървите в устата ни :lol: .
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Малка къща, а пък вътре...тъща...

Мнениеот Snejna » 16 Май 2016, 14:34

pravilno написа:Защо никой не казва нищо за свекъра или тъста? :lol: Все едно не съществуват. Само тъщите и свекървите в устата ни :lol: .

Те в повечето случаи само тихо и кротко си стоят, докато жените подпалват огъня. Но имаме и много лоши свекъри и тъстове, но те повече май дразнят с цялото си присъствие, докато жените се бъркат директно в дома и отношенията.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Малка къща, а пък вътре...тъща...

Мнениеот annydance » 16 Май 2016, 16:05

Те горките не смеят да кажат нещо :lol: . Слушат и изпълняват и като ги питаш нещо отговарят А, аз не знам, жената ще каже. :grin:
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Малка къща, а пък вътре...тъща...

Мнениеот silver933 » 08 Юли 2016, 13:18

annydance написа:Те горките не смеят да кажат нещо :lol: . Слушат и изпълняват и като ги питаш нещо отговарят А, аз не знам, жената ще каже. :grin:

Да, да, знаеш ли колко ги има досадници :D И тъстове и тъщи изобщо не са за хвалене, ако не ги слушат главите и само се перчат.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта