Малка къща, а пък вътре...тъща...

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Малка къща, а пък вътре...тъща...

Мнениеот страстоцвет » 07 Дек 2016, 12:21

Всеки в един момент е живял я с тъщата, я с майка си... :mrgreen: Всичко е хубаво, когато свършва добре, или по-точно, когато възможно най-бързо всеки си тръгне по неговия път. Бих се съгласил на съвместно живеене, ако апартамента е голям и като цяло се виждаш с тея хора само за едното ядене, без да си пречите през останалото време. :wink:
страстоцвет
 
Мнения: 98
Регистриран на: 06 Дек 2016, 09:40

Re: Малка къща, а пък вътре...тъща...

Мнениеот analizatorka » 13 Дек 2016, 15:48

Дори и да е грамаден апартамента, пак все нещо ще има, за което да се дразните или пречите :smile: . Най-добре отделно, не че и тогава няма да има поводи :mrgreen: .
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Малка къща, а пък вътре...тъща...

Мнениеот Ваня Стойчева » 13 Дек 2016, 17:10

analizatorka написа:Дори и да е грамаден апартамента, пак все нещо ще има, за което да се дразните или пречите :smile: . Най-добре отделно, не че и тогава няма да има поводи :mrgreen: .

Нали. :) Не знам защо на мъжете толкова много им пречи тъщата, направо е непоносимо тяхното отвращение и прочие, а и прекалено.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Малка къща, а пък вътре...тъща...

Мнениеот dinkog » 14 Дек 2016, 12:16

Ваня Стойчева написа:
analizatorka написа:Дори и да е грамаден апартамента, пак все нещо ще има, за което да се дразните или пречите :smile: . Най-добре отделно, не че и тогава няма да има поводи :mrgreen: .

Нали. :) Не знам защо на мъжете толкова много им пречи тъщата, направо е непоносимо тяхното отвращение и прочие, а и прекалено.

Като цяло, самият факт, че е там дразни, разбираш ли. Да рови и да дава някакви умопомрачителни съвети на жена ни, която тя ще следва после и ще навлизаме в някакъв луд и безумен свят едновременно.
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Малка къща, а пък вътре...тъща...

Мнениеот zheleva212 » 15 Дек 2016, 16:52

Аз съм свекърва и никога не съм си подволявала да ровя, надничам или нещо подобно. Уважавам чуждото мнение, чуждите правила и не се опитвам да налагам своите. Когато синовете ми са били малки, съм имала думата, но сега те са си създали семейства и аз няма какво да се меся. Ако ме питат или искат мнението ми, си го казвам, но дотам.
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: Малка къща, а пък вътре...тъща...

Мнениеот mix_twix » 23 Яну 2017, 16:09

zheleva212 написа:Аз съм свекърва и никога не съм си подволявала да ровя, надничам или нещо подобно. Уважавам чуждото мнение, чуждите правила и не се опитвам да налагам своите. Когато синовете ми са били малки, съм имала думата, но сега те са си създали семейства и аз няма какво да се меся. Ако ме питат или искат мнението ми, си го казвам, но дотам.

Малко са като тебе, повечето баби искат да се намесват във всяко едно отношение, особено, по мое мнение свекървите са до някъде ощетени, защото жените си остават по-близки с майка си, съответно свекървата е малко в страни от това,което се случва в семейството.
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Малка къща, а пък вътре...тъща...

Мнениеот niya_mazova » 23 Яну 2017, 18:03

Ние сме точно обратното, той споделя много с майка си, аз по-малко с моята. :lol: Не обичам да споделям всяко едно дребно нещо, кой какво казал, как го казал, ама защо го казал. Като има проблем ние трябва да си го решаваме, не да се бъркат други, дори и майки.
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: Малка къща, а пък вътре...тъща...

Мнениеот Lili_pili » 24 Яну 2017, 10:31

До някъде мисля, че е хубаво, когато мъжът и жената са близки с майките си. Все пак това е нещо хубаво, което един ден ще предадат и на децата си. Въпросът е тези жени какви са и дали и как биха се месили в една такава връзка.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Малка къща, а пък вътре...тъща...

Мнениеот ramimni » 24 Яну 2017, 11:58

Да дадеш съвет, да изслушаш не е месене. Всяко нещо отвъд тези неща е месене. Малко го спазват това. В тежки и проблемни моменти човек е много уязвим и може да бъде подведен волно или неволно дори и от близък човек.
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Малка къща, а пък вътре...тъща...

Мнениеот Alex_mor » 24 Яну 2017, 13:05

Дори и най-добрия родител не се живее готино, когато става въпрос за домашни задължения, за съжителство. Ако няма точно установени правила и начин на живеене е трудно. Тъщи или свекърви, трябва да има разбирателство.
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта