Малка къща, а пък вътре...тъща...

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Малка къща, а пък вътре...тъща...

Мнениеот Ivaylo » 07 Апр 2014, 21:43

Приятели, това да се живее заедно с тъщата е побъркващо. Живеем в малък апартамент и когато тя дойде на гости, къщата става сякаш още по-малка. Не прави нещо кой знае какво, освен да досажда, досажда и пак да досажда. Народът е казал...малка къща...а вътре тъща. :P
Кажете какво да правя, как да се спася и да остана все така учтив?
Аватар
Ivaylo
 
Мнения: 349
Регистриран на: 14 Мар 2011, 22:21
Местоположение: в нищото

Re: Малка къща, а пък вътре...тъща...

Мнениеот moni.sparrow » 08 Апр 2014, 11:52

Не бъди! Аз на моята свекърва "Право, куме, в очи!" то тези женици не разбират от дума, като не й харесва да не досажда излишно, защото и ние можем да бъдем досадни, в крайна сметка. Ама те са малко мазохистично настроени, все пак трябва да има какво да обсъждат със съседките после! :mrgreen:
moni.sparrow
 
Мнения: 286
Регистриран на: 05 Ное 2013, 15:24

Re: Малка къща, а пък вътре...тъща...

Мнениеот Ivaylo » 08 Апр 2014, 15:15

Тъща и свекърва явно доста си приличат :) Но с едни и същи средства се борят!
Аватар
Ivaylo
 
Мнения: 349
Регистриран на: 14 Мар 2011, 22:21
Местоположение: в нищото

Re: Малка къща, а пък вътре...тъща...

Мнениеот PasDeDeux » 29 Юли 2014, 16:41

че свекито опасно, опасно, ама само моя мъж ли няма зор с тъщата си? :lol: :lol: :lol:
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Малка къща, а пък вътре...тъща...

Мнениеот Ivaylo » 31 Юли 2014, 16:35

PasDeDeux написа:че свекито опасно, опасно, ама само моя мъж ли няма зор с тъщата си? :lol: :lol: :lol:

Явно е рядко изключение :)
Аватар
Ivaylo
 
Мнения: 349
Регистриран на: 14 Мар 2011, 22:21
Местоположение: в нищото

Re: Малка къща, а пък вътре...тъща...

Мнениеот Kaya » 15 Ное 2014, 18:56

хехе, не знам защо хората изпитват такава ненавист към тъщите,че и свекървите, разбира се,често за тях половинката на детето им е някакво чудовище,явно! Но има и чудеса по земята, да ви успокоя - в нашето семейство нямаме проблеми нито с тъща,нито със свекърва! :) Разберете ги и мислете,че един ден и ние ще бъдем на тяхното място!
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Малка къща, а пък вътре...тъща...

Мнениеот Andrey » 02 Дек 2014, 15:04

За щастие живея сам и едни ден като имам семейство няма да живея с тъщата - то да не се заричам, че да не се окаже, че си взема и жена и майка :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Малка къща, а пък вътре...тъща...

Мнениеот mix_twix » 23 Яну 2015, 11:33

Хич не е лесно да живееш с тъщата, срекървата и тем подобни.. създания на природата, но понякога се налага. Важното е все пак .. да има с кой да си пиеш ракията и те ако помагат ще е много добре ;))
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Малка къща, а пък вътре...тъща...

Мнениеот JohnLocke » 23 Яну 2015, 13:50

Kaya написа:хехе, не знам защо хората изпитват такава ненавист към тъщите,че и свекървите, разбира се,често за тях половинката на детето им е някакво чудовище,явно! Но има и чудеса по земята, да ви успокоя - в нашето семейство нямаме проблеми нито с тъща,нито със свекърва! :) Разберете ги и мислете,че един ден и ние ще бъдем на тяхното място!

Смятам, че младите го разбират, но възрастните държат на това да се отнасят толкова зле с половинките на децата си, колкото явно са се отнасяли с тях едно време... не зная и аз не разбирам, нямал съм до сега преки сблъсъци, но като виждам за какво иде реч между бабите и родителите ми, направо ми се реве, като се има предвид, че сега са в затишие отношенията :D :D :D
JohnLocke
 
Мнения: 70
Регистриран на: 28 Окт 2013, 14:32

Re: Малка къща, а пък вътре...тъща...

Мнениеот Anka » 23 Яну 2015, 14:20

О, да за войната на поколенията е така, аз също си мисля, че те се държат по ужасен начин, просто, за да си отмъстят на някой, за обидите, които е трябвало те да понасят.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта