Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот silver933 » 15 Ное 2014, 19:05

Ivaylo написа:Ужас, жена ми все говори, че тя говори, а аз не слушам и блея в нищото. Но какво да правя, като всичко това съм го чувал по много пъти... :x :lol:


Често жените не знаят кога да млъкнат и това отегчава мъжете, а особено ако попадне на някой по-мълчалив и се получава кошмар във връзката ;)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот Rali_hr » 10 Дек 2014, 13:21

Важен е според мен до толкова, колкото е необходимата информация за мъжете - те не обичат да се затрупват с ненужни истории, докато жените обичат подробностите и да кажат нещо по 10 пъти :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот Andrey » 12 Дек 2014, 16:09

Е, много ясно, то ако ще е само за да се прави секс, мъжът обича да бъде обгрижван :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот Kaya » 13 Дек 2014, 12:44

Мъжете сякаш не обичат толкова много да говорят с жените си, особено след като са минали под венчилото или иначе казано, ако са дълго време заедно. Забелязала съм, тъй като мъжете са по-точни в говора си и по-бързо и кратко казват нещата, мразят когато жените започнат по два часа да им казват едно и също, но по 5 различни начина. :lol:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот kalinka-kuku » 10 Юни 2015, 08:58

Защо да не е важен, все пак говоренето е това, което би помогнало на връзката да я бъде или не. :) Ако не се говори как ще се изясняват нещата и проблемите в двойката?
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот mamina » 19 Фев 2016, 14:48

Моят мъж пък е много приказлив, всичко си казва човека, чак ми го повтаря по няколко пъти :grin: . А аз съм по-мълчаливата. Ха, сега де! :grin:
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот Rali_hr » 17 Мар 2016, 13:53

mamina написа:Моят мъж пък е много приказлив, всичко си казва човека, чак ми го повтаря по няколко пъти :grin: . А аз съм по-мълчаливата. Ха, сега де! :grin:

То затова сте се взели, ако и двамата сте приказливи няма да успеете да се разберете никога. Но да знаеш, че си изключение, по принцип жените сме по-приказливите.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот iwoni » 17 Мар 2016, 15:30

За мъжете е важно да им говориш точно, ясно и кратко. Успееш ли, всичко е тип топ :grin:
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот Andrey » 24 Мар 2016, 13:15

iwoni написа:За мъжете е важно да им говориш точно, ясно и кратко. Успееш ли, всичко е тип топ :grin:

Да, много е важно и да знаете какво точно искате! А не да шикалкавите само и да нямате идея за какво иде реч и да очаквате от нас да познаем какво искате. Щото тва не е диалог, тва е мъчение. :mrgreen:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот analizatorka » 28 Мар 2016, 10:11

Andrey написа:
iwoni написа:За мъжете е важно да им говориш точно, ясно и кратко. Успееш ли, всичко е тип топ :grin:

Да, много е важно и да знаете какво точно искате! А не да шикалкавите само и да нямате идея за какво иде реч и да очаквате от нас да познаем какво искате. Щото тва не е диалог, тва е мъчение. :mrgreen:


Мъчение, но често ви се случва :grin: и ще продължава да ви се случва. Такива сме си, уж знаем какво искаме, в следващия момент може да се промени, това е положението :grin:
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron