Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот Rali_hr » 28 Мар 2016, 12:31

Andrey написа:
iwoni написа:За мъжете е важно да им говориш точно, ясно и кратко. Успееш ли, всичко е тип топ :grin:

Да, много е важно и да знаете какво точно искате! А не да шикалкавите само и да нямате идея за какво иде реч и да очаквате от нас да познаем какво искате. Щото тва не е диалог, тва е мъчение. :mrgreen:

Това е нашият вик. :lol: Въпросът е, защо вие сте неспособни да го чуете? Винаги искате да ви се обяснява, и то хем да ви се обясни, като за идиоти, хем да е кратко, хем ако може и изобщо па нищо да не ви обясняваме. Е това как става!?
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот iwoni » 31 Мар 2016, 09:51

Rali_hr написа:
Andrey написа:
iwoni написа:За мъжете е важно да им говориш точно, ясно и кратко. Успееш ли, всичко е тип топ :grin:

Да, много е важно и да знаете какво точно искате! А не да шикалкавите само и да нямате идея за какво иде реч и да очаквате от нас да познаем какво искате. Щото тва не е диалог, тва е мъчение. :mrgreen:

Това е нашият вик. :lol: Въпросът е, защо вие сте неспособни да го чуете? Винаги искате да ви се обяснява, и то хем да ви се обясни, като за идиоти, хем да е кратко, хем ако може и изобщо па нищо да не ви обясняваме. Е това как става!?


Ти направо параграф 22 си представила, не че не е така :mrgreen: .
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот Rali_hr » 05 Юли 2016, 15:13

iwoni написа:
Rali_hr написа:
Andrey написа:Да, много е важно и да знаете какво точно искате! А не да шикалкавите само и да нямате идея за какво иде реч и да очаквате от нас да познаем какво искате. Щото тва не е диалог, тва е мъчение. :mrgreen:

Това е нашият вик. :lol: Въпросът е, защо вие сте неспособни да го чуете? Винаги искате да ви се обяснява, и то хем да ви се обясни, като за идиоти, хем да е кратко, хем ако може и изобщо па нищо да не ви обясняваме. Е това как става!?


Ти направо параграф 22 си представила, не че не е така :mrgreen: .

Така е нали! Направо като трябва да говоря с нещо по-важно с мъжа ми имам чувството, че трябва да изнеса представление, че да ме разбере, той вечно е неразбрал и завеян някъде!
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот balsam » 06 Юли 2016, 10:16

За мъжете ако нищо не казваш и не говориш, че има проблем, значи всичко е наред и няма нужда да се обсъжда каквото и да било :smile: . Не обичат дългите слово- и чувствоизлияния, те обичат мълчаливо :lol: .
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот Kaya » 15 Авг 2016, 15:35

balsam написа:За мъжете ако нищо не казваш и не говориш, че има проблем, значи всичко е наред и няма нужда да се обсъжда каквото и да било :smile: . Не обичат дългите слово- и чувствоизлияния, те обичат мълчаливо :lol: .

оф, да или накрая все нещо не са разбрали, или не са чули. Те обичат на тях всичко да им се казва кратко и да не се събужда обсъждане, моят все ми вика "не знам "..
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот silver933 » 15 Авг 2016, 16:01

Всъщност това, което дразни е, че през повечето време вие говорите и от всичко, което казвате само около 1/8 има значение, останалото са глупости и коя какво е казала..
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот Andrey » 27 Сеп 2016, 12:14

silver933 написа:Всъщност това, което дразни е, че през повечето време вие говорите и от всичко, което казвате само около 1/8 има значение, останалото са глупости и коя какво е казала..

:+1: Жените са си приказливи по природа, това си е факт. По-скоро проблемът е, когато всичко се иска да бъде обсъдено, да бъде изговорено, да бъде някаква причина и следствие. Днес искаш да излезеш с приятели,ама защо така, ама как така, ама нашето приятно време заедно, ама аз не излизам, ама еди какво си! лелее..... да търсиш под вола теле!
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот rabotnata pchela » 27 Сеп 2016, 15:22

Да си призная, аз съм доста приказлива, но не мога да седна да бистря политиката на отношенията ни, ако има нещо, може с 2-3 думи да решим проблема, но да се заравяме в стил Кари Брадшоу ми е гуру не мога...
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот ramimni » 27 Сеп 2016, 16:13

rabotnata pchela написа:Да си призная, аз съм доста приказлива, но не мога да седна да бистря политиката на отношенията ни, ако има нещо, може с 2-3 думи да решим проблема, но да се заравяме в стил Кари Брадшоу ми е гуру не мога...


Това е по-добрият вариант, защото с повече приказки винаги се навлиза в едни дълбоки дебри, от които трудно се измъква човек :lol: . Благородно завиждам на тези, които наистина успяват да го постигнат това нещо. Уж нещата са ясни, пък все има нещо, което не е доизяснено в повечето случаи :lol: .
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот Enjis » 21 Окт 2016, 16:43

Според мен мъжете имат нужда от диалог, но са горделиви и неглижират нещата спрямо това.
То пък и това уморява. В добрите връзки партньорите се разбират с очи, това винаги ме е допадало. :wink:
Enjis
 
Мнения: 45
Регистриран на: 18 Окт 2016, 08:53

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта