Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот kauda » 23 Авг 2017, 15:32

Вижте, има всякакви хора. Имала съм приятел, който обичаше да говорим, да споделяме, да обсъждаме. Сегашния ми приятел пък е много тих, не обича да споделя, предпочита да прекарва времето си сам, не иска да говори излишно. Но това не означава, че когато има нужда, няма да седнем да си изясним каквото трябва.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот Lisica » 24 Авг 2017, 10:25

Понякога може диалогът да измори всички във връзката, за мен не е нормално всяко нещо да се обсъжда на дълго и нашироко, да се прави на голям проблем. Имам приятелка,която иска от гаджето й да й обяснява всяко негово лошо настроение,дали не е наспан, дали е преживял нещо, което тя знае и в момента се чувства изтощен, тя иска да се говори, да се изяснява. Момчето вече изпитва досада и това е доловимо от околните.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот fawla » 24 Авг 2017, 11:17

Аз обичам да няма неизяснени неща между нас, но наистина някой път който и да е има нужда да бъде оставен на мира. Това постоянно говорене е ужасно..... За мен е като търсене на проблем, дай да го търсим, че да го решим. И го казвам, въпреки че съм доста приказлива и има ли неизяснени въпроси винаги ги изяснявам,но не прекалявам.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот krasi_more » 25 Сеп 2017, 16:04

Ако искат да имат дълга и щастлива връзка, трябва да им е важен диалога, иначе няма да останат много щастливи от последствията от една тъжна и нещастна връзка. жените имат нужда от разговори, мъжете трябва да се примирят. За тях е важно само да са на т опло, нахранени и жена им да изпълнява съпружеските си задължения в леглото, но дамите имаме много по-големи и различни нужди, за нас вниманието е на първо място, а то се постига с разговори.
krasi_more
 
Мнения: 115
Регистриран на: 14 Мар 2017, 16:55

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот skyfly » 26 Сеп 2017, 10:26

За мъжете имаше един лаф, че са като тиган. Може би има нещо вярно, досега не съм срещала мъж, който да изпитва истинска потребност от това постоянно да се изясняват чувствата. А жените редовно искаме нещо подобно, да говорим, да мислим, да обсъждаме.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот Lollipop » 26 Сеп 2017, 14:30

Е, важен. Интересува ги до толкова, че да могат да знаят къде са им чорапите. И моя мъж не обича да обсъжда и да се затормозяваме в разговрои, за него всичко е толкова лесно и подредено, пък аз да му мисля.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот vanessa_ » 25 Окт 2017, 14:39

Сега се запознах с една мама, която ми каза, че всяка вечер сядат с мъжа си на масата и започват да си говорят, обсъждат и спорят по най-различни теми, така както ние правим с гостите си , да речем. За нея няма изморена или не, всяка вечер сядат и говорят, дори и накрая да са й се събрали 4 часа сън на денонощие, но тя трябва да му прави компания, докато той си пийва ракията.
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот Monika_Spasova » 21 Ное 2017, 13:21

vanessa_ написа:Сега се запознах с една мама, която ми каза, че всяка вечер сядат с мъжа си на масата и започват да си говорят, обсъждат и спорят по най-различни теми, така както ние правим с гостите си , да речем. За нея няма изморена или не, всяка вечер сядат и говорят, дори и накрая да са й се събрали 4 часа сън на денонощие, но тя трябва да му прави компания, докато той си пийва ракията.

Божичко.. жена мечта, сигурно, за нейния мъж! На мен това ми изглежда като липса на уважение към нейните лични потребности.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот Lisica » 22 Ное 2017, 10:26

Мъжете си личат, когато искат да кажат нещо, въртят се около нас, по-напрегнати са, и обикновено казват някоя глупост, която само те си мислят, че е важна.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот Мирослав Комшийски » 12 Мар 2018, 15:35

Баси като ви чета, дела трябват, не думи.. преди сто години ви го каза един мъж. диалога е важен в леглото. извън него мъжете слагаме глухите тапи и мислим тавана има ли нужда от шпакловка и кога пак ще ни пуснете

*ела на батя у креватя
Ела на батя у креватя
Мирослав Комшийски
 
Мнения: 21
Регистриран на: 09 Мар 2018, 15:57

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron