Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот Maks » 16 Мар 2018, 18:20

Аз не съм по приказките, то жените като ги започнете едни дълги, па да се сетим еди какво си. Без тия - нещата се казват точно и ясно, а не да гадая... После аз ти намекнах, ти не ме разбра... и се почват еднии обяснения. Абе, жени - казва се направо!
Аватар
Maks
 
Мнения: 39
Регистриран на: 02 Мар 2018, 14:55

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот skyfly » 25 Юни 2018, 11:22

Maks написа:Аз не съм по приказките, то жените като ги започнете едни дълги, па да се сетим еди какво си. Без тия - нещата се казват точно и ясно, а не да гадая... После аз ти намекнах, ти не ме разбра... и се почват еднии обяснения. Абе, жени - казва се направо!

Така е, обаче ние не можем, ние искаме внимание, някой да ни глези, да ни обича, да усеща какво искаме и да ни го дава. Мъжете трявба да са малко по-интуативни, а не да чакат на готово да им се каже.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот Maks » 25 Юни 2018, 17:31

При нас мъжете се казва направо, ние сме под действията, не по приказките!
Аватар
Maks
 
Мнения: 39
Регистриран на: 02 Мар 2018, 14:55

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот ivan.stoqnov » 11 Юли 2018, 17:48

Аз съм от мъжете, които не ми и се каже нещо в прав текст не го разбирам... Ама тия женски хитрости дето от 100 кладенеца вода се вади, пък че други работи се казват за да се стигне по заобиколен начин до проблема, на мен не ми минават. И моята жена си знае не ми ли го каже в прав текст така че да го разбере , после на себе си само да се сърди ,ако вместо голям тенис съм е получила един голям... :grin:
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот Петър Георгиев » 13 Юли 2018, 16:27

Какъв диалог, бе баце.... не говорене, действие си трябва. те са го казали - дела трябват... :roll:
Петър Георгиев
 
Мнения: 19
Регистриран на: 13 Юли 2018, 16:23

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот ivan.stoqnov » 13 Юли 2018, 17:18

Петър Георгиев написа:Какъв диалог, бе баце.... не говорене, действие си трябва. те са го казали - дела трябват... :roll:

:goodpost:
И аз съм напълно съгласен. Като многоиска жената да си говори с приятелките си. Много приказки н апазара дет се вика :dreads:
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот Lollipop » 05 Сеп 2018, 10:00

То затоваи жените тръгават по любовници, защото ние искаме някой да ни слуша :mrgreen:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот ivan.stoqnov » 10 Сеп 2018, 17:10

Lollipop написа:То затоваи жените тръгават по любовници, защото ние искаме някой да ни слуша :mrgreen:

А? Че вие на туй любовник ли му викате или събеседник? :lol:
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот Lollipop » 11 Сеп 2018, 10:04

ivan.stoqnov написа:
Lollipop написа:То затоваи жените тръгават по любовници, защото ние искаме някой да ни слуша :mrgreen:

А? Че вие на туй любовник ли му викате или събеседник? :lol:

To e комплекстно, жената търси не само секс, а ми и други преживявания, и това , което й липсва. Мъжът търси само къде да скрие наденицата. :lol:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот Dipsy » 11 Сеп 2018, 15:18

Lollipop написа:То затоваи жените тръгават по любовници, защото ние искаме някой да ни слуша :mrgreen:

един ден като ми омръзне мъжа ми ако хукна по любовници знам че колкото аз ще ги слушам, толкова и те мене. само ще си даваме взаимно вид. :lol:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта