Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот rabotnata pchela » 27 Сеп 2018, 11:26

Някой път и това време идва, какво да се прави, живот ли бе да го опишеш. :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот Bloody Mary » 04 Дек 2018, 13:56

За интелигентния и некомплексиран мъж е важен със сигурност. На него ще му е скучно с жена, която няма какво да каже, с която не може да дебатира и спори.
Само мъжа с комплекси ще се радва на жена без мнение и без глас, така да се каже.
Друг е въпроса, че обикновено мъжете не обичат да разговарят, когато са ядосани и все изчакват май да отмине бурята. За жените не е така :mrgreen:
Аватар
Bloody Mary
 
Мнения: 91
Регистриран на: 15 Ное 2018, 11:38

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот Алиса_В » 03 Яну 2019, 15:05

Не всички мъже обичат да разговарят. Колкото и да ни се иска на нас, жените, просто някои мъже не обичат. Аз живея с такъв и понякога е предизвикателство. Все едно срещу мен е стена, непроницаем е. Не го прави умишлено, не е само с мен така. Можем донякъде поне да ги научим да споделят, когато има проблем. Но за дреболии едва ли биха се пречупили да си хабят думите. Това е.
Алиса_В
 
Мнения: 125
Регистриран на: 29 Окт 2018, 14:49

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот Валентин П. » 01 Мар 2019, 16:31

Много ми е трудно да общувам, не съм разговорлив. И забелязвам, че това е голям проблем за жената до мен. Опитвам се да обсъждаме недоразуменията, обаче понякога просто ми писва от говорене. Осъзнавам че е по-добре да се говори, но за мъжете е много трудно. И като дете не обичах да говоря много много. Явно си е до характер.
Валентин П.
 
Мнения: 14
Регистриран на: 08 Фев 2019, 14:39

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот ivan.stoqnov » 07 Мар 2019, 11:28

„Мисля, че мъжете говорят с жените за да спят с тях, а жените спят с мъжете, за да могат да си говорят с тях.“ - Джей Мак Айнърни
Ей, туй най-добре описва нещата :lol: :lol: :lol: :lol:
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот Story_teller » 11 Мар 2019, 12:28

Хахаха, да, това последното вероятно е простата истина :lol:
Story_teller
 
Мнения: 116
Регистриран на: 17 Дек 2018, 10:36

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron