Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот Ginger » 08 Апр 2014, 14:58

Когато се стигне до този въпрос винаги се сещам за филма „Тя и Той”! Типичен пример за една двойка, чиято връзка се опираше на монолога на главната героиня и безхаберието на нейната половинка! :mrgreen:
Преди да срещна съпруга си, винаги съм мислила, че този филм е просто по-явен израз на действителността, :idea: че мъжете нямат нужда от диалог в една връзка, а жените винаги са били пренебрегнатите, мрънкащи същества. :!:

Е, оказва се, че не всички мъже са еднакви и някои наистина държат на диалога във връзката, но все още не зная дали съм намерила мъжа изключение или има и доста други като него! :? Затова и се обръщам тук към мъжете и ви питам до колко е важен диалогът във връзката, за вас и вие ли се оказвате от изключенията??
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот bojo_kolev » 08 Апр 2014, 15:04

Имам едно умозаключение по тази тема :idea: мисля, че мъжете се делят на два основни типа, това и определя до колко е важен диалогът във връзката, едните са сексуалният тип мъже, с огромно незадоволимо либидо (или поне така го представят :mrgreen: ), а другите са тези, които повече се отдават на романтиката и по принцип на диалозите. Какво ще кажете, :? то тук може би трябва да се включат и повече жени, за да установим до колко съм прав :?
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот Ivaylo » 08 Апр 2014, 15:14

Ужас, жена ми все говори, че тя говори, а аз не слушам и блея в нищото. Но какво да правя, като всичко това съм го чувал по много пъти... :x :lol:
Аватар
Ivaylo
 
Мнения: 349
Регистриран на: 14 Мар 2011, 22:21
Местоположение: в нищото

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот MGB » 09 Апр 2014, 14:42

Ivaylo написа:Ужас, жена ми все говори, че тя говори, а аз не слушам и блея в нищото. Но какво да правя, като всичко това съм го чувал по много пъти... :x :lol:

Е, все пак си намерил това, което си търсил ;) а заради блеенето на мъжете има толкова разводи :!: :mrgreen: :mrgreen:
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот pepa1974 » 09 Апр 2014, 18:01

Четете-Мъжете са от Марс, жените-от Венера и ще ви се изясни ситуацията: http://www.yosif.net/bg/semot/index2.htm
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот dDedov » 23 Апр 2014, 15:37

pepa1974 написа:Четете-Мъжете са от Марс, жените-от Венера и ще ви се изясни ситуацията: http://www.yosif.net/bg/semot/index2.htm

Не става дума тука да следваме чужди размисли и думи, а да усетим да къде бият нещата, за да можем да ги обуздаем навреме :idea:
dDedov
 
Мнения: 71
Регистриран на: 27 Фев 2014, 13:28

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот pepa1974 » 01 Май 2014, 10:45

Само с усещане и шесто чувство-не става, трябва да има диалог и да се слушате, чувате и разбирате, какво си казвате.
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот dDedov » 07 Май 2014, 14:02

pepa1974 написа:Само с усещане и шесто чувство-не става, трябва да има диалог и да се слушате, чувате и разбирате, какво си казвате.

Това с разговорите води до скандали, усета е нещо различно, когато не си паснете в дадена ситуация, можеш да кажеш не съм разбрал начина, по който щеше да се почувстваш, а при разговора не можеш да кажеш не съм разбрал какво ми говориш, когато е отнесено в прав текст до теб! Аама и на двамата така ни отърва и е много приятно! :lol:
dDedov
 
Мнения: 71
Регистриран на: 27 Фев 2014, 13:28

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот pepa1974 » 10 Май 2014, 17:32

Жените рядко говорим в прав текст, това не си ли го разбрал? Има сигурно някакви изключения, но не е правило.
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: Важен ли е диалогът във връзката за мъжете?

Мнениеот M.Tasheva » 12 Май 2014, 13:15

Уф, добре, че си казвам всичко що ме терзае и ако после каже, че не съм му казала - тежко му и горко! Най-много мразя да се правят на неразбрали :evil: :evil:
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron