От къде заимствате идеи за организацията на дома?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Re: От къде взаимствате идеи за организацията на дома?

Мнениеот MGB » 10 Юли 2015, 12:00

И аз съм така горе-долу, просто ми е жал да изхвърлям каквито и да е било кутии, заради това ги трупам и в един момент ги преграждам евентуално, за да ги използвам с такова предназначение :idea:
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: От къде взаимствате идеи за организацията на дома?

Мнениеот Rali_hr » 10 Юли 2015, 12:33

Аз много харесвам етажерки и главно по такива подреждам нещата а и изглеждат добре. Дребните неща слагам по кутии или просто изхвърлям. Не обичам да се обграждам с предмети.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: От къде взаимствате идеи за организацията на дома?

Мнениеот Мади Ранчева » 10 Юли 2015, 14:55

Rali_hr написа:Аз много харесвам етажерки и главно по такива подреждам нещата а и изглеждат добре. Дребните неща слагам по кутии или просто изхвърлям. Не обичам да се обграждам с предмети.

Етажерките са добра идея, но събират много прах, тъй като са отворени, а и трябва да имаш свободно място за тях :idea:
Мади Ранчева
 
Мнения: 240
Регистриран на: 21 Яну 2014, 12:37

Re: От къде взаимствате идеи за организацията на дома?

Мнениеот Локумът » 13 Окт 2015, 14:16

Мади Ранчева написа:
Rali_hr написа:Аз много харесвам етажерки и главно по такива подреждам нещата а и изглеждат добре. Дребните неща слагам по кутии или просто изхвърлям. Не обичам да се обграждам с предмети.

Етажерките са добра идея, но събират много прах, тъй като са отворени, а и трябва да имаш свободно място за тях :idea:

т.е. свободни стени, което понякога е по-лесно за намиране отколкото на място в този и в онзи ъгъл :)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: От къде взаимствате идеи за организацията на дома?

Мнениеот Krum » 14 Окт 2015, 10:22

Идеи много има за организация на дома, в интернет е пълно с такива, но е най-добре да се попита специалист. :)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: От къде взаимствате идеи за организацията на дома?

Мнениеот ramimni » 14 Окт 2015, 14:25

Krum написа:Идеи много има за организация на дома, в интернет е пълно с такива, но е най-добре да се попита специалист. :)

Специалист по интериорен дизайн, а? Ами да ти кажа по-скоро би те накарал да изхвърлиш всичко и да се започне отначало, отколкото да ти подреди къщата!
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: От къде взаимствате идеи за организацията на дома?

Мнениеот Локумът » 10 Ное 2015, 10:40

ramimni написа:
Krum написа:Идеи много има за организация на дома, в интернет е пълно с такива, но е най-добре да се попита специалист. :)

Специалист по интериорен дизайн, а? Ами да ти кажа по-скоро би те накарал да изхвърлиш всичко и да се започне отначало, отколкото да ти подреди къщата!

Не е така, за имам позната интериорен дизайнер у нас доста помогна при подредбата, отвори ни се допълнително място и т.н. :) Въпросът е да попаднеш на човек, който е склонен да ти обясни и да успеете да се разберете и да приеме твоя поглед над нещата.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: От къде взаимствате идеи за организацията на дома?

Мнениеот qwerryyy » 10 Ное 2015, 12:52

Локумът написа:
ramimni написа:
Krum написа:Идеи много има за организация на дома, в интернет е пълно с такива, но е най-добре да се попита специалист. :)

Специалист по интериорен дизайн, а? Ами да ти кажа по-скоро би те накарал да изхвърлиш всичко и да се започне отначало, отколкото да ти подреди къщата!

Не е така, за имам позната интериорен дизайнер у нас доста помогна при подредбата, отвори ни се допълнително място и т.н. :) Въпросът е да попаднеш на човек, който е склонен да ти обясни и да успеете да се разберете и да приеме твоя поглед над нещата.

Винаги съм намирала професията им за безсмислена. Как може някой да решава у нас как ще ми е най-готино, странно ми се вижда. :roll:
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: От къде взаимствате идеи за организацията на дома?

Мнениеот BeenieGal » 10 Ное 2015, 13:38

Локумът написа:
ramimni написа:Специалист по интериорен дизайн, а? Ами да ти кажа по-скоро би те накарал да изхвърлиш всичко и да се започне отначало, отколкото да ти подреди къщата!

Не е така, за имам позната интериорен дизайнер у нас доста помогна при подредбата, отвори ни се допълнително място и т.н. :) Въпросът е да попаднеш на човек, който е склонен да ти обясни и да успеете да се разберете и да приеме твоя поглед над нещата.

Най-важното е да направите така с половинката си, че да ви е наистина уютно, в най-добрия случай обаче сама да си направиш така, че да ти е уютно, а ако въпросната половинка желае да бъде при теб, то само ти да си решаваш...
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: От къде взаимствате идеи за организацията на дома?

Мнениеот kalinka-kuku » 10 Ное 2015, 14:08

qwerryyy написа:Винаги съм намирала професията им за безсмислена. Как може някой да решава у нас как ще ми е най-готино, странно ми се вижда. :roll:

Не е така, могат да ти бъдат от голяма полза, стига да искаш да получиш помощта им.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

ПредишнаСледваща

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта